Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És elképesztő, ahogy meg is csinálta.
Igen. De ettől még nem volt bonyolult lélek. Azért tűnt annak, mert nem mutatták be a karakter gondolatait és motivációját. Azokra csupán Alfred szavai utalnak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. De ettől még nem volt bonyolult lélek. Azért tűnt annak, mert nem mutatták be a karakter gondolatait és motivációját. Azokra csupán Alfred szavai utalnak.

 

Egyszerűen bonyolult volt. :lol:

Fogalmazzunk úgy, hogy a bűnözőket lekövetni nem nehéz, ha megtudod az indítékot. Joker indítéka teljesen lekövethetetlen, így őt pláne nehéz becélozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tanulságos az a jelenet, amikor Batman szétveri Joker fejét, de hiába. Nincs hatalma fölötte, nem tudja mivel fenyegetni vagy szóra bírni.
És miért? Mert nem tudja mit akar, mi a gyenge pontja. De egy olyan őrültnek mint Joker, még gyenge pontja sincs. Épp ezért nincs nála veszélyesebb.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Hát... nem egyszerű film... ami biztos DiCaprio egyre jobb. Nagyon tetszett a játéka a filmben.

A film egyetlen mozzanatát sem nevezném klisésnek.... ha mégis, akkor azt annyira jól adták elő, hogy mégis újszerű volt.

Különösen hatott rám a film (épp most végeztem vele) így nem tudok valami sokat írni róla, de ez a mondat a végén:

 

Spoiler:

"Mi a jobb, rossz emberként élni, vagy jó emberként meghalni?"

 

Zseniális!

 

 

------

 

Most, hogy itt agyalok a Viharszigetről, beugrott a 23-as szám című film, mint "talán" hasonló alkotás. Áh... nagyon szeretem ezeket a fajta filmeket. A 23-as szám nagyon nagy kedvenc... a Viharsziget meg annyira egyedi hangulatot árasztott, hogy még mindig beleborzongok. Nem az a kategória, amit bármikor megnézne az ember, erre a filmre bizonyos értelemben rá kell készülni. Mindenképpen meg kell néznem még 1x a közeljövőben, hogy az apró részletek is tiszták legyenek

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondom hogy borzalmas a 23-as szám, de valami olyan kiszámítható hogy nemigaz, és még maga a film is eléggé semmilyen számomra.

A Viharsziget se épp valami újszerű, de az úgy ahogy van zseniális.

 

 

Én este a Remény rabjait néztem meg. Szeretem néhanapján elővenni ezt a filmet, minden alkalommal belémönti a lelket. :lol:

"- There are places in this world that aren't made out of stone. That there's something inside... that they can't get to, that they can't touch. That's yours.

- What're you talking about?

- Hope."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick én is tegnap néztem meg a Viharszigetet, és szerintem is zseniális volt a látvány, a hangulat a zene, és Leo is. Örülök hogy kinőtte a régi szerepeit.

Viszont

Spoiler:

szerintem elrontották az elejét. Az első 10 percben tömény utalások voltak hogy ő bent lakó beteg. AZtán persze erről elterelődött a dolog, de a film elején teljesen biztos voltam hogy nem rendőr.

Még ilyet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült rábukkannom egy újabb emelt szintű kritika-gurura. A rádiócafé-n megy ilyen filmajánló valami. Nem feltétlen új filmeket kozmetikáznak szanaszét, hanem a saját kis homokozójukban igyekeznek osztani az észt mindenről.

Ingyenes önmarcangolási link: http://zongora.it.med.unideb.hu/public%20l...0mesterlovesze/ :lol:

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj nekem igen, és egész végig azt vártam hogy igazam lesz e :lol:

 

Airbender

Na ma volt időm és megnéztem az Légidomár filmet, és sajna van benne valami, amit írnak. Egyetlen egy nagy baja van, de sajna az kihatott az egészre. Nagyon rövid! És ezmiatt aztán elhamarkodott párbeszédek, megmagyarázatlan dolgok, rövid jelenetek, nuku karakterfejlődés és egy csomó kivágott jelenet. Olyan jelenetek nincsenek benne, ami a trailerben volt.

Ami viszont pozitívum hogy az elemek irányítása tényleg marha jól nézett ki, és csak többet többet adjanak az embernek.

Appa és momo is tök jól nézett ki, bár momo-nak pl a nevét se mondták ki egész végig ha jól figyeltem.

Mindenesetre én szeretném ha folytatnák mert a java még csak most jön, de akkor M Night tanuljon a hibáiból és legalább 2és fél órásra csinálja vagy 2 filmben...de ez így sajna nem lesz jó.

A vége felhúzta mert ott már látszott hogy rászánták az időt, kondkértan a film 1/3át, de ott is voltak elbeszélő részek, amikkel megspóroltak jópár jelenetet.

Szóval 5,5/10nél jobban így elsőre nem tudok rá adni, és ezt mint rajongó teszem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö....ugye moziban nézted? :lol:

Szerintem elment a leárazott filmek diszkontjába, ahol két kattintásra a jegyszedő nézni magát a filmet nyomta a kezébe, majd 10 Megabites sebességgel gyorsan hazarohant, hogy a kényelmes kanapéról élvezhesse a mozi minden szépségét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval 5,5/10nél jobban így elsőre nem tudok rá adni, és ezt mint rajongó teszem...

Ez nem jó hír, de szerintem egy itthoni nézés azért lesz belőle, megnézem saját szemmel is, bár a véleményed sokat számít :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Inception már 21 pozitív és 0 negatív kritikai rátánál tart, lehet megint tippelni hogy hanyadik pozitív után kapja meg az első negatívat, mint anno a TDK-nál. :lol:

 

Már szinte természetes, hogy egy Nolan film szinte csak pozitív kritikát kap, így ez a hír annyira nem is meglepő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma munka után elmentem megnézni a Toy Story 3-at. Nagyon jó lett, sok benne a humor és a megható jelenet is.

Lányka akivel voltam még pityergett is, jó ürügy volt megvigasztalni :)

Csak ajánlani tudom, gyerekkorom kedvenc meséje volt, már az első 2-t is moziban láttam :D

Nagyon sok utalás is van benne az előző részekre, így azokat ajánlatos megnézni előtte, hogy üssenek.

Egy dolgot hiányoltam belőle, az pedig a régi Disney mesékből úgy imádott énekes részek. Az elején van magyarul a hű barát, a végén pedig a ugyanez külföldiül.

 

To lo infinito, y más! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Viharsziget

 

Pont az a jó a filmben, hogy nem ad teljesen tiszta, egyértelmű véget :) Ilyen a cigaretta is. Hmm... a cigaretta lehetett valamiféle nyugtató is.

 

 

 

Lehetett ,de nem biztos. Pont emaitt is jó, hogy át lehet gondolni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is. Mi a véleményed az általam feltett kérdésre a spoiler alatt?

Igazság szerint szívesen elolvasnám előtte a könyvet, hogy erre pontos választ tudjak adni.

Mindenesetre van igazság abban, amit említesz. Én is azok táborát gyarapítom, aki szeret azon filózni, mivan ha mégse az van a háttérben, amit a többség gondol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.