Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Predators 74% -on áll az RT-n. Van aki azt írta, hogy a legjobb Predator film az első rész óta. Állítólag teljesen kimaradtak az előző részek hülyeségei. :) Holnap mutatják be az USA -ban.

Az jó. Milyen hülyeségek az előző részekből? Én nem láttam egyet se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Spoiler:

Én meg úgy értelmeztem, hogy megértette, hogy ő beteg és inkább választja az agymosást, minthogy újra a rémálmai, képzelgései rabja maradjon. Nekem úgy tűnt, hogy az utolsó beszélgetése a "társával" tudatos volt, hogy megtévessze az összes dokit. Bár még én is emésztem a filmet.

 

Igen. Az utolsó mondatával ezt alá is huzza. Nekem nem tünt kétértelmünek a befejezés. Abszolut erre huzott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem újfent az Indy Jones legutóbbi réstét, amit kb. a mozi óta (2 éve) nem láttam. Eszméletlen jó volt! :) Élveztem minden percét. Igazi régimódi kalandfilm, ami kellően lazán veszi magát. Semmivel se gyengébb mint elődei, sőt! az első rész után szerintem ez sikerült a legjobban. Hihetetlen, hogy Lucasnak és Spielbergnek sose sikerül felnőnie. :hmm:

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát gyerekek.... Kis túlzással a nézők ódákat zengenek az új Predi filmről. :)

 

És ha már elkapott a Predator gépszíj, meg kell említenem a kedvenc beszólásomat az első részből. Dutch emígy köszöntötte rég nem látott Dillont haverját: "Dillon! A k*rva anyádat". :hmm::D:)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie:

 

 

Szerintem, egyértelmű: beteg volt.

 

 

 

Szerintem meg nem 100 %. Mi van ha annyira fanatikus rendőr volt, hogy képes volt alávetni magát akár egy agyműtétnek is ,hogy kiderítse mi folyik az intézet falai között? Ha beteg lett volna túl egyszerű a story. Túl egyértelmü a beteg. Így semmi poén nincs benne. Na és a cigi.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar te már láttad a TLA-t, tényleg annyira rossz, ahogy azt állítja kritikus és mozinéző?

Kicsit nézz vissza ott leírtam részletesebben hogy mi a hibája, de sajna tényleg nem lett jó. Az egyik legnagyobb hiba a hossza, ami miatt rengeteg minden le kellett rövidíteni, ezt meg a szövegek rovására ment, karakterbemutatásra, stb stb. Rengeteg esetben pár mondatos elbeszéléssel ugrottak át nagyobb jeleneteket, ezzel is spórolván időt. :)

Azért egyszer érdemes megnézni, mert az akciók nagyon látványosak lettek sztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem újfent az Indy Jones legutóbbi réstét, amit kb. a mozi óta (2 éve) nem láttam.

Lehet, hogy nem ártana nekem is megnézni már, én se láttam vagy 2 éve.

 

Brody odab*sz. :)

Huha, nem rossz kép.

 

Svájcinéger méltó utódja. :D

Na én ezt azért nem mondanám :hmm: Ne degradáljuk le szegény Brodyt, aki remek színész is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az egyik legfurább testalkat, és én is kb ebbe a kategóriába tartozom, mert mivel alapban vékony volt, az megmaradt, derék részen stb, de a válla kiszélesedett, és ez ruhában úgy hat mintha vékony lenne. És akkor jön a hoppá, amikor nincs poló. Nagyon szépen felgyúrta magát, én is csodálkozom, de mondjuk egy jó edzővel és dietetikussal a színészek hetek alatt kilókat adnak le meg fel.

Én is inkább a fel-be tartoznék. :)

De most már nagyon várós a film!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kigyúrta magát rendesen. :D Svájcinéger méltó utódja. :D
Na ezen most röhögök :) Kb van köztük vagy negyven kiló. Izomban :D Brody tényleg f*szán nézz ki, jó kis edzésprogramja lehetett, de inkább nézz ki inasnak mint izmosnak. Olyan Bruce Lee szerű alkata van.

De azért még ezt az átalakulósdit még mindig Bale übereli a maga fogyókúráival. Az Amerikai pszichóban alkatilag odaver ennek a Brody gyereknek így is, bár neki könnyebb mert ő Brody ellenpéldája. Más volt a kiindulási alap. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.