Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért Bruce Lee-vel ne hasonlítsuk össze, mert ő kb 60 kiló lehetett vasággyal, és semmi köze nem volt a gyúráshoz.

Mondjuk az is vicces amit Ody mondott, mert konkrétan senki sem lehet Schwarzi méltó utódja. :D

Szerinted Brody így izmosan hány kiló? :D Mondjuk az tény, hogy Lee nem pár hónapos tápszeres-súlyzós programmal lett olyan amilyen, hanem egy életen át edzette magát. De Brody se nézz ki amúgy sokkal többnek. :)

 

bruce-lee.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Toy Story 1-2-őt. Fogalmam sincs miért van akkora sikere. Semmiben nem különbözik a többi animációs filmtől.

Pont az a titka, hogy olyan mint a többi... mivel a Toy Story volt a világon a legelső egészestés CGI animációs film igy ebből következik, hogy mindenki őket nyulta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted Brody így izmosan hány kiló? :D Mondjuk az tény, hogy Lee nem pár hónapos tápszeres-súlyzós programmal lett olyan amilyen, hanem egy életen át edzette magát. De Brody se nézz ki amúgy sokkal többnek. :)

Hidd el 80, vagy afelett van. Értek kicsit hozzá! :D

 

Ja és ez kicsit hitelesebb.

Az megint más kérdés, hogy Bruce egyet rúgott volna rá Brodyra vagy bárkire, az kettétörik.

brucelee.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki várja még tűkön ülve rajtam és Jake -n kívül az új Predátor mozit? :D
Várom, várom, de valahogy az Eredet jobban izgat. Kicsit bosszús is vagyok amiatt, hogy nálunk ennyit késik a Ragadozók. Az ember valahogy elveszíti a lelkesedését, amikor neten már úton-útfélen cikkeznek róla, neked meg még várnod kell. És akkor ugye ez a film még nem is az Expendables, melynél nem is tudom milyen bosszús leszek ha valóban annyit csúszik ahogy a bennfentesek mondják. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki várja még tűkön ülve rajtam és Jake -n kívül az új Predátor mozit? :D

Bármilyen fúrcsa, én! :D Lehet, nem tűkön ülve, de kíváncsi vagyok rá. Az igazság az, hogy ezeket leginkább könyvben szeretem. :D És valamiért a Prediket még meg is kedveltem! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki várja még tűkön ülve rajtam és Jake -n kívül az új Predátor mozit? :D

Én nem :D De lehet, hogy erőt veszek magamon, és itthon megnézem majd :D

Részemről az Eredet tegnapra is késő lett volna, azt nagyon várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki várja még tűkön ülve rajtam és Jake -n kívül az új Predátor mozit? :D
Én biztos nem. Baromira nem érdekel, jó lesz majd fél év múlva dvd-ripben. Ellenben az Eredetet annál inkább. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja azon is behaltam.

 

És hát meg kell írnom, hogy gyenge voltam és megnéztem a Predators! :) Mondjuk ezután iszkolok a moziba is.

Hatalmas volt, nálam simán 8/10. Az első után mindenképpen a legjobb.

Nimródék nem hazudtak amikor azt mondták, hogy az első rész rajongói. Teljesen hozták azt a feelinget, és ami extra volt, az nagyon ütött. Azért persze sok áthallás volt a két film között, de rohadtul nem volt zavaró.

A látvány, a zene a hangok és a színészek is jól ki lehettek választva, de Fishbourne alakított szerintem a legjobban.

Többet nem írnék, mivel oldalakat lehet írni a karakterekről, az összehasonlításról és a predatorokról, de a lényeg a lényeg, érdemes lesz még várni rá! :P

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira, hogy mindjárt meg is nézem mégegyszer. :P

Na jó nem most azonnal, de egy két napon belül biztosan.

Nem bírtam volna már ki azt az 1 hónapot... :)

Jó munkát végzett akkor Nimród bá'. Jaj de örülök ennek. Főleg mert az első Predi film nagy kedvencem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szupercsapat

 

Számomra az év akciófilmje. Nagyszerű szereplőgárda, jó történet, kiváló akciójelenetek, sok halálian vicces jelenet, főleg Murdock-os jelenetek! :) Mindenkinek ajánlom!

 

10/10

 

Spoiler:

A virágos boltból a Prism változatot vegyétek ki, minőségileg kifogástalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tegnap néztem a Szupercsapatot, nagyon tetszett. Az akciójelenetet őrültek voltak, és megvoltak azok a badass pillanatok is persze. :psycho:

 

Ma a Felolvasót néztem meg.. elég elgondolkodtató volt, igazán nem ilyen filmre számítottam. Szerintem még megsasolom egyszer a közeljövőben.

(és lelkileg készülök az Inceptionre, addig is hallgatom az OST-t, nem rossz)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma a Felolvasót néztem meg.. elég elgondolkodtató volt, igazán nem ilyen filmre számítottam. Szerintem még megsasolom egyszer a közeljövőben.

(és lelkileg készülök az Inceptionre, addig is hallgatom az OST-t, nem rossz)

Annak idején én sem teljesen ilyen filmre számítottam (na jó, mondjuk nem is olvastam sokat utána, meg trailereket se nagyon néztem), de amit kaptam, az jó volt.

Van már OST? Utána nézek :psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.