Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagy cumi volt az biztos. Bele se merek gondolni, hogy mit kapott otthon Selfridge. De én azt se értem, hogy ha meg volt a kommunikáció a földdel, akkor hogyan engedélyezhettek egy ilyen támadást? Bár Selfridge k*rva ideges volt végig, így lehet, hogy a földön nem is tudtak a lépésről. De abban az esetben ez érthetetlen, ha live a kommunikáció.

Sajnos a filmből ki lett vágva, de az Ezredes az egyik jelenetben ugye fojtogatta Selfridget, mivel teljesen elborult az agya, és mindenképp akarta a megtorló akciót.

Selfridge már nem tudta kontrolálni a helyzetet, mivel a katonaság átvette az irányítást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a filmből ki lett vágva, de az Ezredes az egyik jelenetben ugye fojtogatta Selfridget, mivel teljesen elborult az agya, és mindenképp akarta a megtorló akciót.

Selfridge már nem tudta kontrolálni a helyzetet, mivel a katonaság átvette az irányítást.

Kár, hogy ez nem került bele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülnétek ha a folytatásban Stallone vagy Swarci alakítaná az egyik keménykötésű katonát?

Swarcinak amúgyis nemsokára lejára a kormányzói mandátuma, és valszeg visszatér filmezni.

Cameron is eredetileg Swarcit belerakta volna az Avatarba, csak ugye a politikai pályája miatt ez nem jött össze.

Na de majd most :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy cumi volt az biztos. Bele se merek gondolni, hogy mit kapott otthon Selfridge. De én azt se értem, hogy ha meg volt a kommunikáció a földdel, akkor hogyan engedélyezhettek egy ilyen támadást? Bár Selfridge k*rva ideges volt végig, így lehet, hogy a földön nem is tudtak a lépésről. De abban az esetben ez érthetetlen, ha live a kommunikáció.
A filmben valami olyasmit mond, hogy a negyedéves mérleg is számít, ergó az üzlet az üzlet. Ha katonai akció szükséges a nyereséghez, akkor ahhoz kell tartania magát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmben valami olyasmit mond, hogy a negyedéves mérleg is számít, ergó az üzlet az üzlet. Ha katonai akció szükséges a nyereséghez, akkor ahhoz kell tartania magát.
Ez ok, de így meg vége lett a kitermelésnek. A hajukra kenhetik a negyedéves jelentést. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is a SZupercsapatot és iszonyú jó volt, nagyon bejött, a poénok ütöttek, az akciók pedig nagyon szépen pörgősre lettek vágva. A történet is jó volt, és marha sokat belezsúfoltak ebbe a filmbe. SZóval remélem lesz folytatása mert mindenki jó volt benne.

nálam 8,5/10, de persze majd még megnézem, aztán lehet feljebb csúszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, nehogy valami letöltött sz*ron keresztül nézzétek a Szupercsapatot. :o De mondjuk már azon jó, akkor a moziban még jobban fog ütni :D Én már tuti nem fogok benne csalódni, az Eredet után ez lesz a kövi mozibanézős film :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szinte DVD minőségű a cucc, R5, szóval nagyon szép képe volt. :D

 

In brightest day, in blackest night,

No evil shall escape my sight

Let those who worship evil's might,

Beware my power... Green Lantern's light!

http://filmbuzi.hu/files/2010/ew-green-lantern.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

In brightest day, in blackest night,

No evil shall escape my sight

Let those who worship evil's might,

Beware my power... Green Lantern's light!

http://filmbuzi.hu/files/2010/ew-green-lantern.jpg

Improvizáltam...

 

Legyen nap, vagy fekete éj,

nem fenyeget senkit veszély,

gonosz erő, sötét fortély,

Zöld Lámpás ellen nincs segély!

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó, de legyen inkább Zöld Lámpás. :D

Öhh... azt hittem, a magyar cím Darázs. Szerk: na jól összekevertem. :o

 

 

Legyen nap, vagy fekete éj,

nem fenyeget senkit veszély,

gonosz erő, sötét fortély,

Zöld Lámpás ellen nincs segély!

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az enyém (bár fogalmam sincs, miről van szó :o):

 

Fényes nap, vagy sötét éjjel,

A Gonosz űzte ellenséggel

Leszámolok, s fejek hullnak,

Zöld Lámpás az erőm kulcsa!

Szép, szép, csak egy helyütt nem stimmel a szótagszám, és a sorvégi rím mindenhol ugyanaz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Inception-t várók!

 

Láttam sokan nagyon várjátok az IMAX változatot és nem tudjátok lesz-e Magyarországon. Ezért utánajártam. Sajnos rossz hírt kell közölnöm. Hazánkban nem lesz látható a film IMAX változata.

 

Az információ hivatalos.

Őszintén sajnálom, én is szívesebben néztem volna IMAX-ben.

 

Filmbaráti üdvözlettel

Gorzó János

moviehunter.hu

 

Jajj, ne már! Pedig már a nagy vászonért is megérte volna már simán 2D-be! :D Olyan király lett volna 3D-ben! Kicsit ellentmondásos, de király lett volna IMAX 3D-ben, sőt még 2D-s kiadásban is IMAX-ban.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megakartam keresni a hivatalos fordítást hogy eldönthessétek kinek van igaza, de marhára nem találom.

Amúgy ez a Zöld Lámpások esküje. :)

 

 

 

 

Hogy mennyire hivatalos, azt nem tudom, mindenesetre a DC Comics Szuperhősök sorozatában így hangzik magyarul az eskü:

"Se fényes nappal, se sötét éjszaka,

gonoszság előttem rejtve nem marad.

Rettegjenek, akik a gonoszt imádják,

jön a legyőzhetetlen Zöld Lámpás! "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Életemben először megnéztem a Keresztapát. Értem most már a sok lófejes utalást :)

 

Tetszett egyébként, csak picit hosszú.

Ez itt nekünk sokaknak olyan mint egy családregény :)

 

 

Én meg ma végeztem a távol-keleti filmek tömkelegével, utolsónak hagyva Kurosawa mester Káoszát. :D Na, ha van film ami vontatott, akkor többet között ez is az :D De amúgy pár ásítást leszámítva egyáltalán nem untam :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.