Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ritkán fordul elő, hogy egy elözetes kifejezetten elvegye a kedvem a filmtől, de a Két kopper elözetese nálam ezt hozta. Egyébként is ki nem állhatom a "vicces négert", mint sablonkaraktert, de ennek a filmnek a vicces négere már az elözeteseben is alulmul mindent, amit eddig a témában láttam. Respect mindenkinek aki ezt végig tudja nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Vicces négerben" a Bad Boys a csúcs. Ott kettő is van :D

 

Volt ám a Ragadozók előzetese is. Két hét múlva az lesz soron, aztán ha nem lesz Expendables a Tron Legacy-ig síri csönd a részemről. Az idei év mozikerete kimerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A színész amúgy frenetikus volt bár meg kell valljam nekem néhány nappal ezelőttig le se esett, hogy ő volt Wikus a Districtben ;)
Ezt én már az A-Team film forgatásáról szóló cikkek felbukkanása óta tudom de ha nem olvastam volna róla biztos nem ismertem volna fel. Annyira nem hasonlít a Murdock-os feje a Districtes fejére hogy egyáltalán nem bírom kinézni belőle hogy ugyanaz játszotta mindkettőt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én már az A-Team film forgatásáról szóló cikkek felbukkanása óta tudom de ha nem olvastam volna róla biztos nem ismertem volna fel. Annyira nem hasonlít a Murdock-os feje a Districtes fejére hogy egyáltalán nem bírom kinézni belőle hogy ugyanaz játszotta mindkettőt. :D
Kerestem én is veszettül az azonosítási pontokat, de ezzel a kissé görnyedt hozzáállásával meg azzal a séróval nagyon elüt Wikustól ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kerestem én is veszettül az azonosítási pontokat, de ezzel a kissé görnyedt hozzáállásával meg azzal a séróval nagyon elüt Wikustól ;)
Igazi átváltozóművész az a fazon. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nincs itthon forgalmazója az Expendablesnek, így valószínűleg csak dvd-n jelenik meg decemberben.

forrás: origo.

 

 

Hogy mennének abba jó édes ******* anyjukba. Nem hiszem el hogy nem bírják moziba behozni. Ennyire agyatlan barom dolgozik a forgalmazónál? Alig várják az emberek és azt hiszi hogy a kutya nem fogja megnézni? Miért kell elvenni az ember örömét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mennének abba jó édes ******* anyjukba. Nem hiszem el hogy nem bírják moziba behozni. Ennyire agyatlan barom dolgozik a forgalmazónál? Alig várják az emberek és azt hiszi hogy a kutya nem fogja megnézni? Miért kell elvenni az ember örömét?

Majd megkapjuk igazi retro hangulatban. Másolt VHS-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én nem így szeretném. Moziban akarom látni. Nem érdekel a retro. Alig vártam az akióélményt Miért kell tömkretenni az ember moziélményét?
Írj szépen nekik egy levelet, hogy felvilágosítsd őket, hogy Magyarország nem a világ vége, itt kőkemény hagyományai voltak a tesztoszteronfilm kultusznak. Most még Románia is beelőz minket. Amúgy kinek a tulajdonában vannak a forgalmazási jogok? Azt a céget kitiltanám ebből az országból, az is biztos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy kinek a tulajdonában vannak a forgalmazási jogok? Azt a céget kitiltanám ebből az országból, az is biztos.

Egyrészt, ha kitiltod, ugyanaz lesz, mint most, azzal a különbséggel, hogy akkor már egyáltalán nem jelenik meg semmi. Másrészt, senkinek a tulajdonában nincs a The Expendables, éppen ez a baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a nézők visszajelzése alapján meg kéne venni. A kritikusokra meg sz-rni.

Rottenen megint kicsit rosszabb lett, de imdbn ugyanúgy áll csak több szavazattal.

Kíváncsi leszek az első hétvégés bevételekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint rétegfilmtől nem kell tőle globális csodát várni. Nem fog százmilliókat termelni, sztorija egyszerű, sőt mi több, megkockáztatom, hogy magvas gondolatoktól is mentes lesz....viszont annak a rétegnek melynek szánták az maximálisan elégedett lesz ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát bazz, kissé fátyolos is lett a tekintetem ahogy Sly az ajtóperem felé kap. Nosztalgia ezerrel.

Amúgy érdekes, hogy itt a benzin vagy ami azt a gyúlékony anyagot képezte az itt nem gyulladt be a levegőbe a repülőgép után, hanem csak a stéget robbantotta fel. :D Bezzeg Bruce amikor a Die Hard 2-ben odapörköl a Boeingnek ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát bazz, kissé fátyolos is lett a tekintetem ahogy Sly az ajtóperem felé kap. Nosztalgia ezerrel.

Amúgy érdekes, hogy itt a benzin vagy ami azt a gyúlékony anyagot képezte az itt nem gyulladt be a levegőbe a repülőgép után, hanem csak a stéget robbantotta fel. :D Bezzeg Bruce amikor a Die Hard 2-ben odapörköl a Boeingnek ;)

 

 

Teljesen mindegy mi ég, csak égjen robbanjon, szakadjon, lőszer üsse át. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én lőszert gyűjtenék nekik ;) Lehetőleg banán, illetve forgótárban adagolva.

 

És a szép az lesz az egészben majd amikor ezek elkezdenek sírni, hogy októberben már a kutya se kíváncsi a moziban a filmre, mert az éhes néző már azt letöltötte magának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én lőszert gyűjtenék nekik ;) Lehetőleg banán, illetve forgótárban adagolva.

 

És a szép az lesz az egészben majd amikor ezek elkezdenek sírni, hogy októberben már a kutya se kíváncsi a moziban a filmre, mert az éhes néző már azt letöltötte magának.

 

Pontosan. Megy a rinya hogy jajjj az emberek torrenteznek. Hát ezért. Persze ha bemutatják akkor a moziban a helyem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát bazz, kissé fátyolos is lett a tekintetem ahogy Sly az ajtóperem felé kap. Nosztalgia ezerrel.
Ott engem is elkapott a nosztalgia. Egyből beugrott Tango vezetékre vetődős mutatványa. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scott Pilgrimm interaktív előzetes. Kattintsatok a trailerbe jó sokat, mert sok kulisszatitkot és kis filmeket, képeket töthettek le. :)

http://www.scottpilgrimthemovie.com/itrailer/

 

Nem tudja valaki, hogy itthon mikor lesz a bemutatója? Első napon nézős film ez :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.