Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Ha ezek normálisak megeszem a kalapom. A kutya nem fogja akkor megnézni hisz mátr most láttuk.

 

 

Dzséjt: Tulajdonképpen akkor ez egy automata shoti. Viszont a T2-ben az mi volt amivel Sarah pumpálta a végén a T-1000-est? Az is sörétet lött ki és egy rakaszból ment a lőszer. Hasonló volt ehhez bár az inkább egyes lövésekre volt képes, nem sorozatra ,de baromi gyorsan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Tulajdonképpen akkor ez egy automata shoti. Viszont a T2-ben az mi volt amivel Sarah pumpálta a végén a T-1000-est? Az is sörétet lött ki és egy rakaszból ment a lőszer. Hasonló volt ehhez bár az inkább egyes lövésekre volt képes, nem sorozatra ,de baromi gyorsan.
Az egy alul töltős shoti volt ( Dzséjt majd mondja a pontos tipusát :evil: ) Minden lövés előtt felhúzta.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 Machete részlet

A harmadikban az atya nagyon tudja mitől döglenek az ellenfelek. :evil:

 

Amerikai mozikban már turmixolják a következő adag töpörtyűt a tesztoszteronfilmb*zik.
Macsetéhez képest Péntek 13-as Jason kispista. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Tulajdonképpen akkor ez egy automata shoti. Viszont a T2-ben az mi volt amivel Sarah pumpálta a végén a T-1000-est? Az is sörétet lött ki és egy rakaszból ment a lőszer. Hasonló volt ehhez bár az inkább egyes lövésekre volt képes, nem sorozatra ,de baromi gyorsan.

Igen, az AA-12 egy automata shotgun (a shotik amúgy nem feltétlen sörétesek).

A T2 végén Sarah egy francia SPAS-12-t használt; ismerős lehet még a Jurassic Parkból, a vadász is ilyennel próbált raptort lőni, illetve a Terminatorban a T-800-as egyik fegyvere ilyen volt a rendőrkapitányságon, csak az automata verzió.

Spas12.jpg

A T2-ben viszont a hagyományos pumpás változatot használták, ahogy a vénember is írta. Azért tűnhetett rekeszesnek, mert ennek (is) a tetejére fel lehet tenni ilyen kis tölténytartót, de az csak egy egyszerű tok, amivel könnyen elérhető lehet a lőszer (akár az övre is felfűzhető, sőt, az újabbak már a ruhaujjra is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi,é n teljesen meg voltam győződve arról eddig, hogy az is egy automata shoti volt, csak egyes lövésel használta és hevederben volt a lőszere. Mert ugye egy sima shotinak ha jól tudom egy baja van, hogy kevés lőszer fér bele emiatt sokszor kell újratölteni ami harc közben gáz.

Az meg hogy nem minden shoti használ sörétet szintén megleptél. Van golyós is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis interjú, nár azért rendesen ferdít Sly az Arnoldhoz fűződő viszonyáról. :evil: Már korábban kialakult köztük a haverság, még azon felül is, hogy Sly elcsaklizta Arnie elől Nielsent :lol: , de hát máskülönben nem nyithatták volna meg a Planet Hollywoodot. :evil: Üzletet nem csinál az ember akivel vetekszik :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis interjú, nár azért rendesen ferdít Sly az Arnoldhoz fűződő viszonyáról. :evil: Már korábban kialakult köztük a haverság, még azon felül is, hogy Sly elcsaklizta Arnie elől Nielsent :lol: , de hát máskülönben nem nyithatták volna meg a Planet Hollywoodot. :evil: Üzletet nem csinál az ember akivel vetekszik :P

 

 

A Planet Hollywood, 90-ben vagy 91-ben nyílt. A nyolcvanas években rühelhették egymást hisz riválisok voltak. Stallone már csak tudja, hogyan viszonyult az osztrák testépítőhöz. :P

 

Donát: Bocs, te megnézed, de szerintem tudod hova akartam kilyukadni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Planet Hollywood, 90-ben vagy 91-ben nyílt. A nyolcvanas években rühelhették egymást hisz riválisok voltak. Stallone már csak tudja, hogyan viszonyult az osztrák testépítőhöz. :lol:
Éppen ezért is írtam azt amit, mert az interjúban ugye az szerepel, hogy a haverságuk kezdete a kormányzósági időszakra tehető. ( Ha jól tudom Arnie valamikor már a kétezres évek elején lett kormányzó, de az tuti, hogy az étteremláncuk jóval előtte nyílt meg.) Mondjuk itt előtte jelzik, hogy kimaradt egy rész az interjúból. De amúgy nemrég nyomtak kettőjükről doksifilmet is és ott se úgy tűnt, hogy igen késői lett volna a haverság. :evil: Kicsit olyan volt a viszony köztük mint A Beatles és a Rolling Stones között. Mindenki azt hitte hogy veszett nagy riválisok voltak. :evil: De egy fityfenét. :D Volt egy megállapodás Jagger és Lennon között. Egyik hónapban ők adnak ki kislemezt, a másikban meg Lennonék :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen ezért is írtam azt amit, mert az interjúban ugye az szerepel, hogy a haverságuk kezdete a kormányzósági időszakra tehető. ( Ha jól tudom Arnie valamikor már a kétezres évek elején lett kormányzó, de az tuti, hogy az étteremláncuk jóval előtte nyílt meg.) Mondjuk itt előtte jelzik, hogy kimaradt egy rész az interjúból. De amúgy nemrég nyomtak kettőjükről doksifilmet is és ott se úgy tűnt, hogy igen késői lett volna a haverság. :evil: Kicsit olyan volt a viszony köztük mint A Beatles és a Rolling Stones között. Mindenki azt hitte hogy veszett nagy riválisok voltak. :evil: De egy fityfenét. :lol: Volt egy megállapodás Jagger és Lennon között. Egyik hónapban ők adnak ki kislemezt, a másikban meg Lennonék :P

 

Ez új. Én is azt hittem hogy a Stones és a Beatles utálta egymást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Expendables

 

 

Nem tudom ez a Budapest poén honnan jött, de marha jót nevettem rajta. :evil: Az elején amikor Gunner szétlövi a kalózt, majd a beszólása az oltári volt. :evil:

 

 

 

Meg az egész ahogy megszivatták a kalózokat. Pedig mondták nekik, hogy engedjék el a túszokat. :lol::P:D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, hogy hogy fogják visszahozni.

 

Amúgy egyre jobban érik egy újabb Expendables nézés. Elkezdet hiányozni a napi max tesztoszterin adag :evil: Valamelyik nap előszedem már a Kobrát, Tango és Casht, Die Hard szériát... :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sigourney Weaver az Avatar 2 -ben.

És visszatér Sylvester Stallone és kőkemény csapata, hogy bosszú álljon hőn szeretett bátyján, Quaritch ezredesen :evil:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van Jake, pörög "odabent" a fan fiction? :evil:

Hát fel kell dobnia valamivel majd a sztorit Cameronnak :evil: Megvolt az első rész, ami valljuk be, ezer rég elmesélt sztoriból építkezik. De én most valami újra és egyedi történetvezetésre vágyom, mint mondjuk a Birodalom Visszavág esetében.

Egy olyan történetet meséljen el most Cameron, ami mondjuk az Eredetnél is igaz, nincs párja :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Eredet nem támadták annyira a premier után, na igen. Az Avatart meg alaposan szétszedték a sikere után. Mindenki rájött, hogy ezt már olvasta valahol látta valahol, ez az ő sztorija, ő már ezt korábban kitalálta stb. :evil:

 

Visszatérve az Avatar 2-re, kíváncsi vagyok , miként szélesíti ki az univerzumot majd Cameron. Lucas ezt irtó jól végrehajtotta az SW EP 5 kapcsán.

Cameronnak vajon sikerül ehhez hasonló komplex világot felépítenie, ami a 3.résznél csúcsosodik ki? :evil:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi,é n teljesen meg voltam győződve arról eddig, hogy az is egy automata shoti volt, csak egyes lövésel használta és hevederben volt a lőszere. Mert ugye egy sima shotinak ha jól tudom egy baja van, hogy kevés lőszer fér bele emiatt sokszor kell újratölteni ami harc közben gáz.

Az meg hogy nem minden shoti használ sörétet szintén megleptél. Van golyós is?

Shotija válogatja, melyikbe mennyit lehet beletenni, bár tényleg nem fér bele olyan sok, mint egy gépfegyverbe, de hát ez velejár a típusának. Pisztolyba se akar senki géppuska mennyiségű lőszert beleszuszakolni. A Termi filmek SPAS-12-esébe 8+1 töltény fér (Cameron mondjuk kicsit elferdítette a dolgot, mert a T1-ben a 800-as sokkal többször süti el, mint 8-szor :evil:). A Kyle által használt Mossberg 500-asba 5+1, 7+1 és 8+1 töltény férhet, attól függően, milyen típust csúsztatsz bele. A The Expendablesben látott AA-12-est pedig vagy 8 lőszeres kazettás tárral, vagy 20 lőszeres dobtárral etethetsz meg.

Amúgy harcok közben ritkán használnak shotgunt, mivel az inkább utcai vagy beltéri harcokra jó, hiszen nem egy nagy távolságra ható fegyver. Beltéren viszont nem kell sűrűn elsütni, hiszen egy találat megölhet bárkit. A sorozatvető és tárkapacitási "hátrányokat" pedig már elég rég leküzdötték (csak filmekben annyira nem elterjedtek, bár ezek után lehet többször felbukkannak majd :evil:).

 

Éppen ezért is írtam azt amit, mert az interjúban ugye az szerepel, hogy a haverságuk kezdete a kormányzósági időszakra tehető. ( Ha jól tudom Arnie valamikor már a kétezres évek elején lett kormányzó, de az tuti, hogy az étteremláncuk jóval előtte nyílt meg.) Mondjuk itt előtte jelzik, hogy kimaradt egy rész az interjúból. De amúgy nemrég nyomtak kettőjükről doksifilmet is és ott se úgy tűnt, hogy igen késői lett volna a haverság. :lol:

Az első Planet Hollywood étterem 1991-ben nyílt meg New Yorkban, Shcwarzi meg csak 2003 óta kormányzó (könnyű kiszámolni, jövőre jár le a mandátuma, és többé nem választhatják meg, mert lejárt a 2x4 éve). Szóval nagyon valószínű, hogy Stallone a reklám kedvéért kicsit nagyon csúsztatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.