Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az Alien Prequel biztos Pg 13-as besorolást fog kapni, a FOX és Ridley csak megegyeztek. Semmi vér, semmi F betűs szócska tehát.

Valamint a Fox Natalie Portmant akarja főszereplőnek

http://nymag.com/daily/entertainment/2010/..._lindelofs.html

 

 

Igen, itt már épp élinekre fog vadászni eme csodálatos hölgy :)

portman.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem tudnám elképzelni ezt a "babaarcot" a filmbe. Nem egy harcias típus, még ha az SW mesében éppenséggel lövöldözött is. Ide azért komolyabb karakter köll.

Hát akkor belőle lesz a babaarcú gyilkos :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További részletek

http://www.slashfilm.com/2010/10/12/fox-lo...man-interested/

 

Natalie Portman has met with Scott?s team and is at the top of their list for the lead female role of ?a female Colonial Marine general.?

 

Nocsak, Natalie egy kőkemény űrtengerészgyalogos tábornokot játszana. :)

 

Odacsap az alieneknek, mint kemény katonai vezető :)

Natalie%20Portman-Star%20Wars.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem jöhet. Miért kéne kemény arcú nőnek lenni annak, aki összefut az alienekkel? Arccal vagy fegyverrel győzik le őket? :) Ráadásuk az Alien filmek még csak nem is macsófilmek, hogy ez adjon valami követelményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezzel a fejjel mondjuk simán beilleszkedhetne a Fury lakói közé :) Bár nem tudom, még Ripley láttán is begerjedtek, mit csinálnának, ha Portman kisasszony térne be, aki néhány fokkal szebb jelenség. Lehet akkor Dillonnak már nem csak egy feszítővas kéne, hogy átnevelje a hittársakat és megbeszéljenek néhány lelki problémát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt gyere majd hungarocomixra, és mindenkinek ajánlom mert tele lesz jó kis SW progikkal is és bemutatókkal, de én pl az életnagyságú Alien fotózásra is benevezek. :) Meg persze ott lesz Deveraux is. XD

http://kepregeny.info/hungarocomix-2010/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb film amit sikerült elbaltázni. Vér nélkül F nélkül. Hát így nem fog érni semmit. Már megbukott elkészülte elött.

 

 

Az Alien Prequel biztos Pg 13-as besorolást fog kapni, a FOX és Ridley csak megegyeztek. Semmi vér, semmi F betűs szócska tehát.

Valamint a Fox Natalie Portmant akarja főszereplőnek

http://nymag.com/daily/entertainment/2010/..._lindelofs.html

 

 

Igen, itt már épp élinekre fog vadászni eme csodálatos hölgy :)

portman.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye mindenki szerette Luc Besson Ötödik elem sci-fijét? :)

 

http://www.slashfilm.com/2010/10/13/luc-be...-sci-fi-return/

 

Egy ehhez hasonló látványos sci-fihez lát neki 2011-ben , mivel a Cameron féle Avatar igazán nagy hatással volt rá.

Én támogatom az ötletet, ha valami olyasmit összedob, mint anno, akkor igazán jó kis mozi kerekedik ki majd belőle.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb film amit sikerült elbaltázni. Vér nélkül F nélkül. Hát így nem fog érni semmit. Már megbukott elkészülte elött.

Azért az Aliens sem tobzódott a vérben, ne feledjük (jó, a fuckban igen :hmm:). Cameron már jóval megelőzte Andersont a vértelen alieneket szerepeltető filmmel. Fejlékelés egyáltalán nincs (csak képernyőn kívül), vér csak egyszer fröccsen, az is egy mocskos ablakra, a mellkasrobbantás meg sötétben történik meg, ruha alatt, így alig látni. És mégis az Aliens a legjobb a szériában.

Persze, én is kételkedem a film sikerében, de én inkább annak fölöslegessége miatt. Még mindig nem értem, miért előzmény filmet kell csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Sam Raimi által rendezett Pókember filmekben Dr. Curt Connors is feltűnt Dylan Baker megformálásában. Connors a képregényben olyan szeren kísérletezett, amely segítségével visszanőhetne az ember elvesztett végtagja, a szérumot saját magán próbálta ki, ennek hatására meg egy hatalmas és rettenetesen erős gyíkká változott, a Hálószövő többször is megütközött vele. A trilógiában végül nem alakult át a prof, elvileg a negyedik részben már ez is bekövetkezett volna, ám a folytatást jegelték, helyette újrakezdik a franchise-t.

 

Nem is oly rég kiderült, hogy Rhys Ifanst szerződtették le a Pókember rebootba, akkor csak annyit lehetett tudni, hogy gonosztevőt fog játszani, ma kiderült, hogy a színész Connorst fogja megformálni. Ezúttal tehát nem kell több részen keresztül arra válni, hogy a karakter átalakuljon.

 

Még Mary Jane szerepe nem kelt el, illetve az sem tisztázódott még, hogy Venom valóban benne lesz-e a filmben."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ma mindenki aki melózik az szabit vett ki és zsibbasztja a hátsóját az Expendables mozi alatt. ;)
Sem ma, se a közeli és távoli jövőben nem fogom ezt megcsinálni ennél a filmnél :D

De ne izgulj, 2 hét múlva egy másik filmnél igen :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem drága, én megírtam két dolgozatot szombatra, azt kell leadni. :D Erre a mozira nem tudom, mikor jutok, pedig meglesném. Nosztalgiából! ;)
Jaj, ezek a csúnya kifogások. :D Dolgozatot írtam. :D Ebben a korban már nem iskolapadban kell gubbasztani, hanem megérdemelten szórakozni és nosztalgiázni :D:hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ezek a csúnya kifogások. :D Dolgozatot írtam. :D Ebben a korban már nem iskolapadban kell gubbasztani, hanem megérdemelten szórakozni és nosztalgiázni :D:hmm:

 

Persze! Ez volt régen. Ma képezni köll magunkat, hogy legyen pénz pl mozira! :D Majd nosztalgiázom ha elmúltam 65! :D Persze van aki megteheti! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze! Ez volt régen. Ma képezni köll magunkat, hogy legyen pénz pl mozira! :D Majd nosztalgiázom ha elmúltam 65! :D Persze van aki megteheti! :hmm:
Milyen szép is lesz, majd mikor egy fárasztó alvás után az orrodra biggyeszted a 11 dioptriás szemüveged, füledre akasztod a nagyothallókészüléket és a pohárból kiveszed a műfogsorodat hogy a homályból és sercegésből előbukkanó film közben elropogtasd a pattogatott kukoricát :D;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sem ma, se a közeli és távoli jövőben nem fogom ezt megcsinálni ennél a filmnél :D

Szintén :D Azt hiszem, nálam a Potter7 lesz a következő mozi. És most éppen vehetek diák jegyet :D Ugyebár az élet apró örömei :hmm:

 

Majd nosztalgiázom ha elmúltam 65! ;)

Jó terv :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem már nem is tudom hányadszorra! :hmm: jó lett a szinkron és mivel már betéve tudom angolul, ezért feltűntek hogy miket is változtattak meg! ;) De nem volt semmi gond velük, sőt néhol még poénosabb is lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem lehet továbbra se betelni az Expendablessel. Ez annyira jól meg van csinálva, hogy ennél jobban már nem is lehetne :hmm: Szinkront hallgatva sokkal tisztább lett minden motiváció. Ez van ha eddig a figyelem megoszlott a látott képek és a felirat között. A magyar nyelv csodákra képes a hallott formájában, nem hiába nevezik a leglogikusabb nyelvnek a világon :D

Szóval akár mennyire is akartam :D nem tudtam megunni a filmet. Asszem már negyedszer vagy ötödik alkalommal néztem végig. A vágások, az azokban megbúvó apró részletek...nagyon egyben van ;) Az akciók frenetikusak, a bunyók életszerűek, a nosztalgiafaktor, cool pofavágások ott vannak továbbra is a szeren :D Bravo Sly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.