Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én csak ezt láttam ugyhogy nemtom, de horrorrajongó haverom azt mondta, hogy neki ez a tökösség hiányzott a mozis változatból ami itt már megvolt.

Ízlések és pofonok :(

Ha érdekel, itt megnézheted, mik a különbségek (bár lehet, hogy már ismered):

http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=1988

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú de mohók ezek a navik... két lény kilövését látjuk totálban, egyet látni amint a háttérben kicsinálnak... nagyon zabásak lehettek a vadászat elött.

 

Egyébként én nem bánom, hogy kimaradt. Egy film nem technikai bemutató és ez a jelenet aztán tényleg nem tesz semmihez semmit hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként én nem bánom, hogy kimaradt. Egy film nem technikai bemutató és ez a jelenet aztán tényleg nem tesz semmihez semmit hozzá.
Egyébként valószínűleg ezért is vágták ki. Bennem se mozgatott meg semmit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NIncs mit.

Az Avatar 2-ben is valami gonosz katonai fickó lesz a kedvenc karatered? :)

De csak ha ennyire jól adja! :)

Amúgy a "gonosz" karakter sokkal izgalmasabb - ha jó háttere van, és jó színész játssza - mint a jófiúknak. Vagy esetleg az olyan karakter, akiről sokáig nem lehet tudni, melyik oldalon is áll. (Tsu-tey valami ilyesmi, nem véletlen másik kedvencem) Ezek néha egy közepes filmet is el tudnak tolni a jó irányba. Szerencsére az Avatárnál egy jó filmre tették rá a koronát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De csak ha ennyire jól adja! :)

Amúgy a "gonosz" karakter sokkal izgalmasabb - ha jó háttere van, és jó színész játssza - mint a jófiúknak. Vagy esetleg az olyan karakter, akiről sokáig nem lehet tudni, melyik oldalon is áll. (Tsu-tey valami ilyesmi, nem véletlen másik kedvencem) Ezek néha egy közepes filmet is el tudnak tolni a jó irányba. Szerencsére az Avatárnál egy jó filmre tették rá a koronát!

Detto :)

 

Én nagyon nagyon bízom benne, hogy Cameron visszahozza Parker Selfridge karakterét. Vele még lehet jó dolgokat kezdeni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha hinni lehet az imdbnek, a Skyline 10 millióból készült

http://www.imdb.com/title/tt1564585/business

 

És ahogy Dzséjt mondaná: Látjátok, lehet 10 millióból is hiperszuper látványos sci-fit készíteni, nem kell ide 200 millió mint az Avatarnál :) :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ahogy Dzséjt mondaná: Látjátok, lehet 10 millióból is hiperszuper látványos sci-fit készíteni, nem kell ide 200 millió mint az Avatarnál :) :)

Igen, de ezt csak azután szoktam mondani, hogy láttam a filmet és tényleg kiderül róla, hogy hiper-szuper :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elírták, 24-én fog megjelenni. 27-e szombat...

Valahogy úgy rémlik, hogy hét közepén jönnek a premierek általában, szóval a szombat fura volt egy kicsit.

Nem tudom, nálam lesz-e ebből vásárlás, megvárom, mit írtok róla :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy úgy rémlik, hogy hét közepén jönnek a premierek általában, szóval a szombat fura volt egy kicsit.

Nem tudom, nálam lesz-e ebből vásárlás, megvárom, mit írtok róla :)

Xpressen nem írták a változást, az pedig szerintem megbízhatóbb forrás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tronfulltriptychposter.jpg

 

Azért remélem ezt nézték sokan velem együtt! :D
Én elég sokszor néztem. Egy 240 perces videokazi 200 percén tárolok valamennyi részt belőle. A kép és a hang nem a legfrankóbb de a semminél az is jobb.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.