Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon sajnálom, hogy kihagyták az előzetesben elhangzó " tata a kur...." :lol:

 

Frenkie, nem vészes a hang. :) Mondjuk ilyet tőlem ritkán hallasz mert utálom a cam-os verziókat :P

 

Én azért várok még. Van 220 film a gépemen, addig fogynak azok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora vinyód van neked? :D

 

 

 

Más.

Harc a Terra bolygóért.

 

Hát gyerekek, ez nálam teljesen egy Avatar szintű mű. És fogalmam sincs, hogy ilyen eseményszálat hogy "engedtek" egy főképp gyerekeknek szánt animációba ágyazni, de az tuti, ha ez nem nyitja ki a szeplősök szemét, hogy merre tart az emberiség és ideje változtatni akkor semmi más se. Szóval színtiszta ötös nálam a film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy képileg, hangilag referenciaanyag :) Ha majd eljutok odáig, akkor ez nálam durván tesztanyag lesz a Full Hd szekcióban ;)

Pedig nem ajnározták túl ezt a filmet, sőt... Alig lehetett róla hallani, pedig már az előzetese is érdekes volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom nekem is be kell vállalnom ezt a múvit. :)

Nem fogod megbánni mert valami eszméletlen jó film lett és sajnos nem kapta meg azt az elismerést amit megérdemelne.

És itt egy tökéletes példa az hogy egy film imdb pontszáma mennyire nem tükrözi magát a filmet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terrát és a Toy Story 3-at szerintem a jövő héten megnézem.

Ja és nem azért hogy lássam annyit ér-e mint amennyinek az IMDb írja. Ezt csakis a pontszámos témán lovagló emberkék miatt tettem hozzá. Csokizzuk már le az IMDb pontjait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, a Toy Story 3-at is megnéztem tegnap, csak valahogy a hullafáradtság és a Piranha sokkhatása között elfelejtődött. Nagyon tetszett, ez is igazi kis minden korosztálynak való mese. Bár szerintem még mindig az első a legjobb, nem sokkal marad le mögötte. A zenéje is baromira tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harc a Terra bolygóért.

 

Hát gyerekek, ez nálam teljesen egy Avatar szintű mű. És fogalmam sincs, hogy ilyen eseményszálat hogy "engedtek" egy főképp gyerekeknek szánt animációba ágyazni, de az tuti, ha ez nem nyitja ki a szeplősök szemét, hogy merre tart az emberiség és ideje változtatni akkor semmi más se. Szóval színtiszta ötös nálam a film. :)

 

Gondoltam hogy tetszeni fog Oldie :rock:

Nem érdekes hgy ez megbukott a moziknál, az Avatar meg összekapart szerény 2.6 milliárd dolcsit? :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam hogy tetszeni fog Oldie :rock:

Nem érdekes hgy ez megbukott a moziknál, az Avatar meg összekapart szerény 2.6 milliárd dolcsit? :hehe:

Ez szerintem a műfajban keresendő. A mese-animáció azért nem érhet fel egy cgi orgiához. Ezzel szemben más kérdés ugye a mondanivaló.

Igazi vetélytársa igazság szerint talán a Wall-E lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és nem azért hogy lássam annyit ér-e mint amennyinek az IMDb írja. Ezt csakis a pontszámos témán lovagló emberkék miatt tettem hozzá. Csokizzuk már le az IMDb pontjait.

Azért a top250-ben valóban remek filmek találhatóak :) Szerintem többnyire találóak a pontozások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, én is megnéztem ezt a Battle for Terrat. Nagyon jó film. Példa lehetne Cameronnak, hogyan lehet "elcsépelt" mondanivaló köré nem elcsépelt sztorit írni. Tetszett, de nem nagyon mérném az Avatarhoz, mivel nem egy kategória (ahogy az Aladdint sem mérném a Múmiához).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.