Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy látom mindenki megnézte a Sárkány filmet :D

Én még nem :P

 

Ellenben az Avatar bővített verziót igen.

 

Részemről nagyon bejövős a földi rész, egy baj van vele: nagyon rossz helyen szerepel, teljesen megtöri a film remek mozis kezdését. Máshova viszont nem igazán illene, így bármennyire is fájlalom, jobb lenne kihagyni. A végén Cu-Tej halála szintén megtöri a film végének ívét, így azt is ki kellene venni, ráadásnak nem is érzem, hogy kellene a filmbe a jelenet. Ami még totál felesleges, az a vadászatos plusz jelenet, főleg azzal a zenével. Attól majd falra másztam. A többi plusz viszont teljesen oké, főleg az iskolás, nagyon jó, hogy az bekerült.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fűrész 7( végre van Br-rip és felirat)

 

Azt a rohadt... Bár nem mondom hogy nem sejtettem.

 

 

A Dokiról van szó, Hát nem semmi hogy Jigsaw mellé állt. Bár így logikus, hogy kellett egy orvos is. Mondjuk furcsálom ha valaki a kinzója mellé áll, főleg úgy hogy miatta kellett lefürészelnie a lábát és még a családját is fenyegetik.

Phobos: Szerinted a játékok folytatódnak? A Doki nem hinném hogy csinálná tovább ráadásul mérnök sincs. Jillt nagyon sajnáltam. Hoffman viszont azt kapta amit megérdemelt. Ő egy gyilkos állat volt. Most azért nem mondhatod gogy ártatlanok sem haltak meg. Szerencsétlen rendörök, Hoffmannak elég lett volna elkábitanía őket. Szóval Hoffman pszichopata volt.

A nácikat nem sajnáltam mindent ki kéne írtani, viszont az elején a csajt igen. Azért ne járjon már halál mert átvert 2 csávót. Ja igen és ki csinálta ezt a csapdát? Hoffmannak akkoriban a fején volt a medvecsapda. Különben egyben a 7 rész zseniálisan van összerakva, minden illlik mindenhez. Érdemes újra megnézni őket, így hogy már tudjuk mi volt a háttérben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy bajom van a Fűrész filmekkel. Szeretném tudni a teljes sztorit, de ahhoz meg nem szívesen nézném végig az összeset :hehe: Érdekes ellentmondás.

 

 

Gondoltam leírom neked a storyt de annyira összetett, hogy inkább nem vállalkozok rá. De állitólag van képregény is belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam leírom neked a storyt de annyira összetett, hogy inkább nem vállalkozok rá. De állitólag van képregény is belőle.

Köszi a szándékot is :) Majd ráveszem magam, hogy végig nézzem a sztori kedvéért :D A képregénynek majd utána járok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2010 legeslegnagyobb filmes csalódásai az origo szerint:

Tetovált Lány, Sherlock Holmes és az Eredet többe közt.

http://www.origo.hu/filmklub/20101222-legnagyobb-csalodasok-eredet-soul-kitchen-a-tetovalt-lany-sherlock-holmes.html

Ezt írja az Eredetről: :death::fuckoff:

"Végignézni is szenvedés volt. Irigykedve néztünk azok után, akik bátran felhagytak a reménnyel, és kimentek a teremből. Nem maradtak le semmiről. A sztori továbbra is erőltetett maradt, a látvány nyomasztó, a színészek meg izomból nyomták, mert valószínűleg nekik sem volt fogalmuk arról, hogy mit játszanak. Ilyen, ha egy forgatókönyvön túl sokat agyalnak, de az okos írók az emberi természetet nem ismerik közben. A sok gázos momemtumból csak egyet említenénk: az álompár számára például az volna a tökéletes szerelmi fészek (amit maguknak megálmondak), ha egy felhőkarcolókkal körülölelt betonrengetegben lenne egy magányos, patinás villájuk. Idilli, nem? Pénzt, azt jó sokat hozott, de álmunkban ne jöjjön vissza!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Nagy Feróról mindig Ford Fairlane jut eszembe mióta először megnéztem azt a filmet. Én is nemrég néztem meg újra. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2010 legeslegnagyobb filmes csalódásai az origo szerint:

Tetovált Lány, Sherlock Holmes és az Eredet többe közt.

http://www.origo.hu/filmklub/20101222-legnagyobb-csalodasok-eredet-soul-kitchen-a-tetovalt-lany-sherlock-holmes.html

Ezt írja az Eredetről: :death::fuckoff:

"Végignézni is szenvedés volt. Irigykedve néztünk azok után, akik bátran felhagytak a reménnyel, és kimentek a teremből. Nem maradtak le semmiről. A sztori továbbra is erőltetett maradt, a látvány nyomasztó, a színészek meg izomból nyomták, mert valószínűleg nekik sem volt fogalmuk arról, hogy mit játszanak. Ilyen, ha egy forgatókönyvön túl sokat agyalnak, de az okos írók az emberi természetet nem ismerik közben. A sok gázos momemtumból csak egyet említenénk: az álompár számára például az volna a tökéletes szerelmi fészek (amit maguknak megálmondak), ha egy felhőkarcolókkal körülölelt betonrengetegben lenne egy magányos, patinás villájuk. Idilli, nem? Pénzt, azt jó sokat hozott, de álmunkban ne jöjjön vissza!"

 

Hülyék ülnek ott az Origónál... ezt már rég óta tudni lehet.

 

Ekkora baromságot, hogy a Holmes és az Incepció CSALÓDÁS! (A tetovált lányt még nem láttam)

Esetleg nekik csalódás! Amit meg az Incepcióról írtak, hát No Comment!

 

:death::fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ami a Fűrész-filmeket illeti (másik topikból téma), láttam az első 3-at, azért is vagyok kíváncsi a sztori folytatására.

Ami meg az origo cikkét illeti, az Eredet nekem is kicsit csalódás volt, a Tetovált lány könyvét nem olvastam, így csak a filmről tudom mondani, hogy nagyon jó, a Soul kitchen meg egy aranyos ökörség volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.