Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem meg... (bár ez nem lényeges) k*rva jó volt a Terminator Salvation!

A T4-gyel nekem sincs semmi bajom (sőt szerintem a 2. legjobb terminátor film lett), inkább a 3 az amin a nagyot csalódtam, mert ott tényleg a "rókabőr" miatt "téptek el sok tökéletesen elvarrt szálat" és nem is varrták vissza jól őket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4. nekem is jobban tetszett a 3-nál, jó volt látni a fiatal Reese-t, és nekem Marcus karaktere is bejött. Nem éreztem annyira erőltetettnek, mint a 3. részt, arról nem is beszélve, hogy végre nem múltba visszautazós-öljük meg John Connort még a háború előtt-rész volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sincs bajom a negyedik Termi-múvival. Ami azt illeti egyikkel sincs különösebb problémám. A legkevésbé a harmadik jön be de azt is elő szoktam venni olykor-olykor.

 

 

Hát ez az új Batwing eddig nem győzött meg, de ez szerintem csak része a gépnek, mert ilyen állapotban el nem tudom képzelni, hogy repül ez az izé :D

Szerintem az maga a batröpi. Fog az repülni. Nem is akárhogy. :D

a jelenete elég ütősnek és érdekesnek ígérkezik. :rock:

 

 

azonban -kövezzetek meg érte, de :D - az Adam West-es sorozat bőregér-autóját szeretem
Nem lesz semmiféle kövezés. Klassz dolog retrózni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predators.

 

A legjobb rész a Predator franchise-ból. Elejétől a végéig nagyon jó. Remélem lesz folytatás, kíváncsi vagyok mi lett Royce-szal és Isabelle-lel.

5/5

 

A T5-ről egy hír.

"Elvileg Justin Lin fogja rendezni a Terminátor ötödik felvonását, de arra még várni kell pár évet, mire megvalósul a film. Lin először a Halálos iramban 6-hoz fog hozzálátni és mivel kissé elfoglalt kihúzatta magát a Die Hard 5 szóba jöhető rendezők listájáról. Ezen felül lepasszolta a Hegylakó remake-et is.

 

Lin a Playlist oldalnak elárulta, hogy Arnold Schwarzeneggerrel és James Cameron leültek csevegni, természetesen a T5-ről volt szó, megvitattak egyes ötleteket. Cameron nem fog részt venni a film elkészítésében, sem producerként, sem egyéb minőségben nem lesz jelen a forgatáson, egyszerűen csak dumáltak egyet. Azt sajnos nem árulta el, hogy a találkozón konkrétan miről esett szó. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha machete nincs kéznél akkor a baseball ütő is megteszi. :D:rock:

 

Ígéretes, majd jó lesz látni a kész jelenetet.

Így forgatáson kicsit suta a dolog azzal a lassújárattal de gondolom a filmre gyorsítanak az eseményeken valamit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez Danny Trejo?? Nem úgy néz ki.

Én csak a pószteren levő nevekből gondolom hogy ő az mert az ütős legjobban rá hasonlít a felsorolt színészek közül. Aztán közelebbről is megnéztem és úgy már úgy-ahogy felismertem benne Danit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a pószteren levő nevekből gondolom hogy ő az mert az ütős legjobban rá hasonlít a felsorolt színészek közül. Aztán közelebbről is megnéztem és úgy már úgy-ahogy felismertem benne Danit.

Biztos jó film lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez Danny Trejo?? Nem úgy néz ki.

Nagyon néznem kellett, hogy felismerjem benne, és még nem teljesen sikerült.

 

http://www.the-numbers.com/people/records/

Érdekes lista, hogy egy-egy színész összesen mennyi pénzes filmben volt benne. A listát az eredeti Megatron vezeti, de elég szép számban vannak SW nevek.

Jó kis lista :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A batröpi mégse "repül" olyan frankón ahogy először látszott ugyanis a múltkori forgatások alatt baleset érte mivel beakadt egy keresztbe kifeszített póznás kábelbe. Az egyetlen példány helyreállítása egy órán át tartott és újra fel kellett venni az épp akkor forgatott jelenetét.

Ha már csak egy van belőle akkor legalább ellenőriznék a terepet és előznék meg a bajt hogy hasonló fennakadások ne forduljanak elő.

 

 

batwcrash01.jpg

 

batwcrash02.jpg

 

batwcrash03.jpg

 

 

 

Az alábbi képen Oldman bá' egy forgatási szünetben pihenget és ez kicsit elgondolkodtató a rendőrfőnök úr kórházas jelenetét illetően.

 

 

Több variáció is eszembe jutott:

- talán akcióhősködés miatt kerül kórházba

- talán meglóg onnan hogy hősködjön :D

- talán nem is kerül kórházba és a kórházas jelenet csak a reklám miatt kellett

- vagy ennek a jelenetnek semmi köze a kórházba kerüléséhez

 

oldmangordon.jpg

 

 

Költségesség ide vagy oda nekem mégis akadnak fenntartásaim ezekkel a forgatásokról kikerült cuccokkal szemben.

 

 

Ennek a láttán meg az jutott eszembe hogy a macseknőcis kaszkadőrnek egész jó domborulatai vannak. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit elgondolkoztam ezen meg a kameratörős baleseten és arra jutottam hogy mindkettőnek úgy-ahogy megvan a Nolan-féle Batmanusos megfelelője.

A TéDéKá-ban Batmanus nekihajt a falnak csak akkor éppen nem törik össze semmi. Aztán mégis sikerül neki balesetet szenvedni amikor a fékezés után felborul. Ennek a "batmoci kontra kamera" eset erőltetetten ugyan de lehetne a megfelelője.

A mostani esetre pedig a "helikopter kontra kifeszített drótok" eset hasonlít.

Ha tovább kísérti a balszerencse a stábot akkor akár az is előfordulhatna hogy az egyik tank egy forgatáson sztorin kívül beszáguld egy épületbe.

 

 

Amúgy érdekes, hogy egy árva kék háttérfal sincs sehol, ergó nagyon nem fognak alakítani a háttereken.

Talán azért döntöttek így mert ezzel a módszerrel valóságosabbnak fog tűnni az akció. Mindenesetre nem a legbiztonságosabb megoldás ezeket az életnagyságú repülőzős dolgokat így nagyban felvenni. Utólag is odakreálhatták volna a röppentyűt.

 

 

Érdekes az a páncél autó. Már csak Anulu hiányzik mellőle. :D

Akár egy Batman-logós zászlót is lengethetne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg utólag is bele tudnak nyúlni a képbe kék háttér ide vagy oda.

Kénytelenek lesznek. Repülőhordozó kocsival és effektek nélkül elég gagyi lenne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz, bár sokkal többet nem mutat mint az előzőek.

Úgy tervezik hogy a hosszú tréler előtt még lenyomnak egy tízert így sajna még várhatunk egy darabig ahhoz hogy többet lássunk belőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Armageddon felét. Ennél nyálasabb filmet még nem készítettek az biztos. :D Egy nagy röhej az egész.

 

 

Én meg laptopot csináltam éppen és a gazdája nézte a tv-t és éppen az ment. Nekem meg az jutott eszembe, hogy valami baromi nagy film. Szerintem Bay egyik nagy filmje. Persze vannak benne túlzások, de úgy beleéltem magam hogy mentem volna velük meteort robbantani. :D Természetesen az emberiségért. :D Nagyon bejön ez a film, még Willis és Affleck is tud játszani.

A Deep Impactnél jobb azért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg laptopot csináltam éppen és a gazdája nézte a tv-t és éppen az ment. Nekem meg az jutott eszembe, hogy valami baromi nagy film. Szerintem Bay egyik nagy filmje. Persze vannak benne túlzások, de úgy beleéltem magam hogy mentem volna velük meteort robbantani. :D Természetesen az emberiségért. :D Nagyon bejön ez a film, még Willis és Affleck is tud játszani.

A Deep Impactnél jobb azért.

Lehet azért annyira gagyi nekem, mert tudom, hogy realitás az a 0 -hoz konvergál benne. :) Plusz nekem kicsit sok az amcsi melldöngetés már. Plusz az mindig kiveri a biztosítékot, amikor az európaiakat úgy mutatják be, mint kecskepásztorokat, akik még tranzisztoros rádión hallgatják a híreket. Tipikus amcsi f*szság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet azért annyira gagyi nekem, mert tudom, hogy realitás az a 0 -hoz konvergál benne. :) Plusz nekem kicsit sok az amcsi melldöngetés már. Plusz az mindig kiveri a biztosítékot, amikor az európaiakat úgy mutatják be, mint kecskepásztorokat, akik még tranzisztoros rádión hallgatják a híreket. Tipikus amcsi f*szság.

 

Ja igen az nem volt semmi. De hát minden amcsi katasztrófa-filmben ez van. Emmerich ennek a mestere. Én annyira beleéltem magam hogy el tudtam képzelni hogy tényleg a Földet mentik meg, még izgultam is rajta. Nagyon jól játszik a film az érzelmekkel. A végén amikor Afflecket belöki a kabinba hogy majd ő robbant az nekem nagyon megható volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is néztük itt melóban az Armagedeont (nem volt jobb műsor, ami szégyen egy olyan tévén, amin vagy hatvan csatorna van :roll: ). Tény, annyi baromság van benne, hogy az három Tarnsformers filmre elég lenne, pedig azok sem piskóták. De ha az ember túljut ezeken, meg az amerikai melldöngetésen, akkor élvezetes kis akciófilmet kap, jó szövegekkel. Mondjuk az az európai pillanat tényleg vicc, pláne, hogy jelentős szereplő a ruszki űrhajós.

 

Frenkie, ez tök jó lehet, hogy így bele tudod élni magad a filmekbe, sorozatokba. A műsoridőre én is kikapcsolom magam, de ilyen izgalmakat legfeljebb csak első nézésre tudok átérezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.