Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amúgy nem unják még ezeket a piranhás filmeket? Nem tudom mi érdekelheti még az embereket ezekben, ugyanaz a sztori mindig, és nem is ijesztő :D

Én észre se vettem, hogy voltak piranhák az előző filmben. Valahogy csak a csajokat vettem észre. :)

 

A csajoknak lehet a legnagyobb szerepük abban hogy ezeket a piranhás vackokat el tudják adni. Úgy lehetnek vele hogy aki csajt és vért akar látni az úgyis megnézi ezeket a filmeket függetlenül attól hogy miről is szólnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a csajmentős Bálás Krisz-múviban Rambo elemében érezné magát. :D

 

 

 

Szép látványos az a jelenet a Szellemlovasból.

A lovas kinézete valamivel jobban bejön nekem mint az előző eresztésben de lehet hogy csak azért mert amazt már túl rég láttam ahhoz hogy jól emlékezzek rá. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Delfines kaland

Történet, forgatókönyv 9,5/10

Karakterek: 9,5/10

Zene: 6/10 (és képesek az egyik legfontosabb jelenetet belevágni egy zenés montázsba, amikor az énekest halljuk a szereplőket meg szinte nem)

Hanghatások 10/10 (végre nem robbanások, hanem delfincsicsergés!)

Hangulat 8,5/10 (megadnám a tizet, ha a végén a sérültes részt jobban kidolgozták volna..... pont az maradt le, amiről az egész film szól)

Látvány: 4/10 (és ezt is főleg a nyitójelenet kapja, nagyon látványos csak beletelt egy időbe mire rájöttem hogy nem animáció. Nem lett volna szabad a 3D-t a film közelébe engedni.)

Pluszpont: amikor a parton megtalálják Wintert és jön érte a mentőcsapat, az egyik dolgozó folyamatosan videóz. Nos, az eredeti felvételekkel zárul a film.

Ja, és a helikopteres jelenetnél zseniális volt az Apokalipszis most utalás :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este negyed tizenegy körül csatornaváltogatás közben véletlenül akkor kapcsoltam a TeVe2-re mikor Rambo Janit reklámozták és szinte azonnal elő is került DVD-n. Úgy voltam vele nem akarom én pár nap múlva reklámokkal nézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este negyed tizenegy körül csatornaváltogatás közben véletlenül akkor kapcsoltam a TeVe2-re mikor Rambo Janit reklámozták és szinte azonnal elő is került DVD-n. Úgy voltam vele nem akarom én pár nap múlva reklámokkal nézni. :D

A múltkor mi is belenéztünk. A végén az irtás mindent üt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ott jobb szélen Rutger Hauer?

Ahhoz kicsit fiatal lenne az illető. Ez a felvétel most készült az Expendables 2 forgatásán. Chuck Norris, Dolph Lundgren és Terry Crews az ismertebbek. Gondolom a többi vagy stábtag vagy simán "turisták". :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is lesz vágva rendesen :D Az utolsó tíz perc le se lesz adva. :lol: Ott lesz vége, hogy térdepelnek a zsoldosok és a életben maradt szamaritánusok a kivégzésre várva, aztán egyszer csak reklám, esetleg pár sor a stáblistából :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.