Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem a 4. rész már egyáltalán nem hozta az igazi Die Hard feelinget... az újat még nem láttam (talán jövőhéten elmegyek rá) felemás véleményeket hallottam róla, de nálam az első két rész az elit (az egyik legjobb ebben a kategóriában) :cool:

 

Nekem mindegyik érsz bejött eddig... az 5. rész mozis megtekintését valószínűleg jövő héten ejtjük meg a haverokkal, mivel ugye a múltkori sajnos elmaradt :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegyik érsz bejött eddig... az 5. rész mozis megtekintését valószínűleg jövő héten ejtjük meg a haverokkal, mivel ugye a múltkori sajnos elmaradt :(

 

Minden képen látni kell. Nem a rendezőn, Willisen, Budapesten múlott, hogy nem tetszett annyira az embereknek. Egyszerűen a Fox nem kezeli helyén a Die Hardot. Ha a Skyfall-ra (nem a Fox filmje ugyan) rá tudtak költeni 200 milliót (egyébként szerintem nem látszik meg rajta), akkor a Die Hard 5 is megérdemelt volna 150 milliót, pont azért mert a 92 millióból is kihozták a maximumot, még ha az akciók visszafogottak is voltak. Az akciók tekintetében a Die Hard 5 még így is jobb, hogy fele pénzből készült. Egyszerűen nem hiszem el hogy ennyi, hogy ez volt a Die Hard hattyúdala. Egyébként ma néztem meg a 3 részt blu ray-n, hát igen a klasszikus szinvonal. A rendező, a zeneszerző, a dumák, a cinizmus mind az első részt idézi. Nekem a 2. rész is igen nagy élmény volt, pedig a szinkron nem a megszokott volt, de klasszikussá vált, és Renny Harlin nagyon jól elkapta a hangulatot.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. részt én legutóbb valamikor karácsony környékén láttam, pont ment a TV-be... utána eszembe jutott a vizes feladvány, megkérdeztem pár ismerősömtől, 5-ből ketten tudták rá a választ :D

 

Az első rész és Alan Rickman a legjobb. :)

 

+1 Pont így látom én is ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, az meg egy másik franchise, amit sose láttam. S van még pár... :)

 

Érdemes megnézni. Mel Gibson és Danny Glover párosa sok humor forrása ,de akciófilmnek is zseniális. A 2. részben pedig feltünik Joe Pesci, na onnantól szét fogod magad röhögni.

 

 

:lol: Meg a rövidítés a parkon át. :)

 

:D Hatalmas dumák vannak ebben a részben.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Filmalap elfogadta a Pálfi György-féle Toldi forgatókönyvének végső verzióját.

 

Akkor készülhet a látványos történelmi film Toldi Miklósról. Kíváncsi leszek.

 

He, he. Felkérjük Ridley Scott-ot hogy a Toldi sztoriból forgassom már egy Gladiátor nagyságrendű filmet. Ennél alább nem adhatja Vajna sem. Lesz itt Filmszemle kérem, csupa akciómozival.

 

Érdemes megnézni. Mel Gibson és Danny Glover párosa sok humor forrása ,de akciófilmnek is zseniális. A 2. részben pedig feltünik Joe Pesci, na onnantól szét fogod magad röhögni.

 

Sajnos az 1 és 2. részt átszinkronizálták, ez így már nem olyan tuti, sem szinkronilag, se humorilag.

 

 

 

:D Hatalmas dumák vannak ebben a részben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi: a Halálos fegyver 3-at is átszinkronizálták, csak megmaradt a szövegkönyv és a hangok. De azért pont a legjobb helyeken van ici-pic módosítás, vagy kevésbé mókás hangsúly.

Mázli, hogy mindegyik rész megvan az eredeti szinkronnal is. Akárcsak a Die Hardok. :D Isten áldja az internet feltalálóját. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, ez már tényleg megvalósul. Hunyadiról is lehetne egy nagyon jó film, de az már hosszú-hosszú évek óta húzódik.

 

Gyakorlatilag nem létezik normális magyar történelmi film. Báthory Erzsébetről is a szlovákok forgattak filmet, a románok meg az összes hősükről elkészítették a grandiózus filmjeiket, pl. Vitéz Mihályról is (Nicolaescu, a legnagyobb rendezőjük nemrég halt meg).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hunyadi, Kinizsi, Toldi.. lenne téma bőven...

 

Egyébként az a baj ezzel a magyar filmgyártással, hogy vagy tele van szezői filmmel, amit az átlag ember meg sem ért, vagy vigjátékkal, ami meg a természeténél fogva olcsó alkotások. Tényleg jó lenne valami igazán nagy költségvetésű film amiben kivételesen nem Franco Nero a főszereplő. Nekem pl a Hídember, és a Sorstalanság látványvilága (meg Daniel Craig) nagyon bejött, volt benne pénz bőven, látványosak voltak. Valami hasonlót kellene már csinálni, és lehet történelmi film is, hiszen abban mindíg erősek voltunk (pl Egri csillagok) Egyébként az utolsó reményünk, végső soron Árpa Attila Argo 2-je lesz, ha senki nem akar ebben az országban jó filmet csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi: a Halálos fegyver 3-at is átszinkronizálták, csak megmaradt a szövegkönyv és a hangok. De azért pont a legjobb helyeken van ici-pic módosítás, vagy kevésbé mókás hangsúly.

Mázli, hogy mindegyik rész megvan az eredeti szinkronnal is. Akárcsak a Die Hardok. :D Isten áldja az internet feltalálóját. :rock:

Igazad van megnéztem az Internetes Szinkron Adatbázist (ez egy jó kis magyar szinkronokkal foglalkozó magyar oldal) és tényleg a Fórum Hungary Kft. kiadó a dvd*re átszinkronizálta. Akárcsak az Utolsó akció höst, hogy a fene enné meg őket.

 

Pécsi: a Halálos fegyver 3-at is átszinkronizálták, csak megmaradt a szövegkönyv és a hangok. De azért pont a legjobb helyeken van ici-pic módosítás, vagy kevésbé mókás hangsúly.

Mázli, hogy mindegyik rész megvan az eredeti szinkronnal is. Akárcsak a Die Hardok. :D Isten áldja az internet feltalálóját. :rock:

 

Hát igen. Kozák András klasszikus szinkronja. Nagy élmény. Isten nyugosztalja.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Pécsi! Használ a multidézés gombot, így egy hozzászólásban több embernek is tudsz válszolni. Elkerülendő a további flodolást.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem pl a Hídember, és a Sorstalanság látványvilága (meg Daniel Craig) nagyon bejött, volt benne pénz bőven, látványosak voltak. Valami hasonlót kellene már csinálni, és lehet történelmi film is, hiszen abban mindíg erősek voltunk (pl Egri csillagok) Egyébként az utolsó reményünk, végső soron Árpa Attila Argo 2-je lesz, ha senki nem akar ebben az országban jó filmet csinálni.

 

Én annak is örülnék, ha olyan filmek készülnének, mint a 1969-es Pál utcai fiúk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mázli, hogy mindegyik rész megvan az eredeti szinkronnal is. Akárcsak a Die Hardok. :D Isten áldja az internet feltalálóját. :rock:

Egyetértek :D Ha már ennyit szó volt róla, tegnap leszedtem a Die Hard 3. részét, és eredeti szinkronnal :) Szerintem már egy évtizede nem láttam, még mindig remekül működik az a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én mozizásom is sanszos, hogy átcsúszik március első napjaira, de mindenképpen megnézem. Szeretek a magam szemével meggyőződni arról, hogy milyen az adott prodoktum. A Die Hard filmek pedig nagy kedvencek, a 4. rész is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pécsi... ne viccelj, örömmel olvastam véleményed a filmről!

 

Köszönöm mindenkinek,nem sértődtem meg, mert én fogalmaztam hiányosan. Helyesen a mondatom: Úgy látszik annyira nem fontos mindenkinek, hogy megnézze a filmet (Die Hard 5). Na szóval csak azt "nehezményeztem" hogy nem rohantok a moziba, vagy a netre hogy megnézzétek, pedig felfokozott volt a várakozásotok, mint ahogy az enyém is. De én megnéztem. Jó lenne kitárgyalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.