Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

POTC: Sparrow tényleg egy zseniális karakter! Várjuk a filmet!

 

TF: Transformers teasert már tegnap megnéztem és hát még nem sokat mutat, de szerintem eléggé monumentális lesz a film. Legalábbis abból a CGI tesztből ítélve amit láttam, nem lesz rossz.

 

PÓKI:A Goblin ruhája az első részben tényleg elég gagyi volt, de ahogy a teaserben is lehetett látni, itt a 3.ban kicsit változtattak rajta. Bár nem tudom hogy ez most a végleges e.

 

Harry Goblin

 

Resident Evil: Két Xkluzív kép a RE3ból:

RE3/1

RE3/2

Eh... ezeken a Resident Evil 3 képeken két problémát tudtam felfedezni:

Az elsőn Milla Jovovichot.

A másodikon Ali Larter, aki elméletileg Claire Redfield fogja játszani... ez nekik Claire Redfield? Már előre félek, mit csinálnak belőle. Egy szilikonizált terminatrix zombiírtót, mint az előző részben Jill Valentine-ból, de ott legalább a Sienna Guillory hasonlított a számítógépes karakterhez.

 

Áh... valaki remakelhetné a Resident Evilt és csinálhatna egy olyan filmet belőle, aminek nem csak a címe egyezik a játékkal, amit elvileg fel akar dolgozni. Paul W. S. Anderson meg húzzon már el a retkes rákba Uwe Boll kíséretében. Hál isten Andersonkától elvették az Alien Vs Predator 2-t (és rábízták két elsőfilmes trükkmesterre, ami vagy jó, vagy rossz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a POTC filmekről van szó, csakis Depp-el lehet kezdeni a felsorolást, mindenki más csak utána jöhet... Sparrow valami elképesztő figura... Gyanítom, hogy ez lesz az a karakter, amelyre mindig is emlékezni fognak Depp szerepei közül. Zsír  :P

 

Harry az aintitcool-on azt írja, hogy az új filmben sokkal inkább Sparrow a főszereplő, mint az elsőben  :yeah:

 

Még húsz nap.

Sorrendben:

Teljes egyetértés :P

 

Remek, remek :(

 

Annyit valahogy ki lehet bírni. Közben elmegyek nyaralni és szabira, így aztán gyorsan fog telni ez a röpke már nem is három hét. Mint mindig, ha nem a munkahelyen kell aszalódni :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh... ezeken a Resident Evil 3 képeken két problémát tudtam felfedezni:

Az elsőn Milla Jovovichot.

A másodikon Ali Larter, aki elméletileg Claire Redfield fogja játszani... ez nekik Claire Redfield? Már előre félek, mit csinálnak belőle. Egy szilikonizált terminatrix zombiírtót, mint az előző részben Jill Valentine-ból, de ott legalább a Sienna Guillory hasonlított a számítógépes karakterhez.

 

Áh... valaki remakelhetné a Resident Evilt és csinálhatna egy olyan filmet belőle, aminek nem csak a címe egyezik a játékkal, amit elvileg fel akar dolgozni. Paul W. S. Anderson meg húzzon már el a retkes rákba Uwe Boll kíséretében. Hál isten Andersonkától elvették az Alien Vs Predator 2-t (és rábízták két elsőfilmes trükkmesterre, ami vagy jó, vagy rossz).

Igen sajnos én is félek a RE3tól. Már a 2 is szörnyű volt. Az első még tetszett, de ott abba kellett volna hagyni szerintem. Ez a 3.már csak szenvedés lesz... :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebből a Transzformers dologból nem sok látszik. :S

A Resident Evil 2-es számú képéről nekem egyből a Terminator 2 ugrott be és Linda Hamilton :)

Amúgy nekem nem jött be a film. Bár eddig csak az első részét láttam, de ott legszívesebben az első pisztolylövéstől az útolsóig tartó részt kitörültem volna. :S

 

 

Valakinek nincs véletlenűl infója a Szellemírtók 3-ról vagy a ID4 folytatásáról? Úgy volt még egy-két éve, hogy készítik ezeket.

Amúgy ha minden igaz jön jövőre még a JP4 is :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JP4 az elméletileg valóban lesz, bár legutóbb Spielberg azt nyilatkozta, hogy csak az Indy 4 után fog nekiállni (ha ő rendezi, egye fene, ha Joe Johnston, akkor ne is erőltessék).

Ha a Szellemírtókat folytatják (bár szerintem nem kéne, az a kettő úgy tökéletes, ahogy van), akkor minimum ezek a nevek legyenek benne a kíszítők listájában:

 

Ivan Reitman - rendező

Bill Murray - Dr. Peter Venkman

Dan Aykroyd - Dr. Raymond Stantz/író

Sigourney Weaver - Dana Barrett

Harold Ramis - Dr. Egon Spengler/író

Rick Moranis - Louis Tully

Annie Potts - Janine Melnitz

Ernie Hudson - Winston Zeddmore

 

Csak kár, hogy már megöregedtek, szóval akkor mégse legyen folytatás.

 

ID4 2? Hogyan? Minek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát engem a Transformers szimplán elkerült... nem lehet hogy egy időben adták a Dalllassal és azért?

Nálunk Transformersből csak a játékfigurák voltak, animációs sorozat nem volt a tévében, így akinek nem vásároltak fiús játékokat valóban nem tudott róla. De én szerettem autókból robotokat fabrikálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséj:

Az ID4-hez annak idején ha jól tudom ment egy olyan végefőcímszerűség, hogy az Invázió folytatódik...vagy valami hasonló.

Az egyik reklámkampányukban még benne is volt ez a montázs. Ugyanolyan betűtipusokkal volt kirakva a szöveg mint a Főcímnek a szövege.

Amúgy meg tényleg híresztelték utánna pár évvel, hogy megvizsgálják a forgatókönyveket....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindkettőtöknek. Na ebből nem kellene folytatás, elég a film úgy ahogy van. Akárki akármit mond rá, marhára el tudok rajta szórakozni, de ezt már nem tudnák úgysem hozni. Fogalmam sincs, miért gondolom ezt, de ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindkettőtöknek. Na ebből nem kellene folytatás, elég a film úgy ahogy van. Akárki akármit mond rá, marhára el tudok rajta szórakozni, de ezt már nem tudnák úgysem hozni. Fogalmam sincs, miért gondolom ezt, de ez van.

Hát én a POTC-nél vakartam a fejemet majd egy órán, hogy mi a fészkes fene az :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én a POTC-nél vakartam a fejemet majd egy órán, hogy mi a fészkes fene az :)

Van ez így :) Tavaly meg a BTTF-re nem jöttem rá.

Nem is filóztam, hogy mi a POTC, mert a szövegkörnyezet itt adta a jelentést (legalább is számomra). És az, hogy ki írt róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bolygó neve halál

Jéééééé... best of movie :) De csak angolul, vagy a klasszikus szinkronnal, amit idestova 9 éve hajkurászok. Nincs meg véletlen valakinek?

 

A Kísértethajó az az, amelyikben az elején egy drót felszabdalja (kissé érthetetlen módon) az egész utazóközönséget legénységestül? Vagy az, amelyikben Treat Williams és egy kalózbanda kirámolni készül egy luxushajót, amin polipszerű szörnyikék garázdálkodnak (Deep Rising)?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lesz az.

Az nagyon jó kis film :)

 

Hát igen! A Bolygó Neve felülmúlhatatlan! T2 után a második kedvencem!

Számomra az a tökéletes film. Izgalmasan felépített történet mondanivalóval, remek karakterek, akiket szuper színészek jétszanak el, kidolgozott és átélhető sci-fi világ mai szemmel is nagyszerű látvánnyal, pergős akciók, bravúros vágás, fantasztikus kamerakezelés, óriási zene, az előd tisztelete és persze a tökéletes organizmus inváziója, az alienek királynőstül... a legnagyobb hibája, hogy van néhány apró filmes baki :)

Ezt a filmet kb hét éves koromban láttam először, és azóta is rendszeresen megnézem legalább kéthavonta egyszer. Kiskoromban volt olyan időszak, amikor hét napból hétszer láttam (képzelhetitek a szüleim mennyire csípték, de még az SW-t sem láttam ennyiszer, pedig azt is sokszor láttam már). Ráadásul ezt láttam először, mint horrorfilm, eztán szerettem meg a horrort és a horro-scifiket, ráadásul mikor évekkel később először láttam az Alient (A nyolcadik utas: a Halál), tudtam, mikor mi fog történni, annyira jól összefoglalta az Aliens.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Back.

 

Kövezzetek meg, de nekem nem tetszenek az Alien filmek.Bár lehet hogy csak azért mert amikor elösszőr láttam a filmet majd' besz*rtam. :)

Éjszaka elkezdem tölteni a Supermant és ha lesz jó minőségű akkor a Kalózokat, alig várom már a holnapot! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.