Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom, hogy volt e már szó a Végső Állomásról, de ha nem akkor itt a harmadik részt trailerje. Szerintem az utóbbi idők egyik legjobb thillerje az egész sorozat :)

 

http://www.apple.com/trailers/newline/fina...tion3/large.htm

A nagyon kevés sorozatok egyike ahol mind a három kimondottan jó! Akik szerették az első kettőt azoknak pedig kötelező!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen köszönöm! De láttam! :)

 

Nem is akarják felvenni a versenyt a Screw-on Head-el (nem is lehet Mignola rajzai ott életre kelnek!!! semmi se múlhatja felül! :) ), de ettől függetlenül nagyon jó kis szórakozás lesz!

Tényleg jó lesz! már várom. Ugye a CArtoonon mutatják majd be? Mind1. Úgyis leszedem majd valahonnan, ahogy a Screw-on headet is. :P Bár nem volt egyszerű.

Lehet hogy én is rajzolok majd valami kis apróságot ebben a stílusban ahogy Mignola rajzol. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb 20 perce értem haza a Karib 2-ről (na jó, annak már vagy két és fél órája vége, dehát haverokkal csak ki kellett beszélni söröcske mellett ;)). Szóval, ISTENI film, az idén a legjobb, amit láttam. Lehengerlő humor, pazar akció, brutális látvány (éljen a Kraken), meglepő fordulatok. Depp, Bloom nagyon jók voltak, Keira kisasszony kicsit lemaradt, de a dekoltázsa miatt ezt megbocsátom ;)

 

SPOILER ON

A vége kifektető volt. Már éppen készültem rá, hogy mondjam haveroknak, az egész filmből csak Barbossát hiányoltam, amikor letipegett a lépcsőn. A mozi közepén felkiáltottam meglepetésemben: BAZ' MEG!!!

A kannibálos rész volt a legjobb, ott gurultunk a röhögéstől. A vége meg... a Jurassic Park óta nem találkoztam ilyen hatásos véggel. Bár tényleg érdekes lesz ebből kijönni. Keira belehabarodott Jackbe, bár őszintén megmondom, én már az első részben is erre gondoltam (pláne egy kivágott jelenet után). A csaj bolondult a kalózokért, nem csoda, hogy belebolondult a legjobba (Will minden, csak nem kalóz). Bírtam a visszatérő szereplőket. A két hígvelejű ex-zombi a csúcs, főleg a faszemű, mikor erkölcsi kiselőadást tart, vagy mikor ránézésből levágta, mi folyik a szigeten. Norrington is meglepett, minimum parancsnokként vártam vissza, erre másodmatróz lett, aztán a végén jól kicseszett Jackkel. Szvsz ő meg fog murdálni a harmadik részben, erős az ezirányú gyanúm. A két lökött katonát viszont hiányoltam, ők még kellettek volna.

Az új főgonosz, Davi Johns sem semmi, bár Barbarossa (asszem nekem már örökre csak Barbarossa marad) sokkal jobb volt. Hiányoltam is, aztán betipegett a végén, jól meglepve, de asszem ezt már mondtam :D

SPOILER OFF

 

Várom a harmadik részt, de hol van az még? Ha holnap adnák is késő lenne már. Látni akarom!

 

A moziközönség viszont lehangoló volt. Legtöbbszőr csak mi hárman röhögtünk. Most vagy velünk volt a gond, vagy a közönség volt letargiás. Szvsz a második verzió :hmm:

A végét is csak mi hárman vártuk meg, dehát istenem, vessenek magukra. De az első rész végi bejátszás jobb volt. Megjegyzem, haverom azt nem látta, így itt nem értette a majmot, föl is világosítottam gyorsan :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira tetszett a film, hogy hétvégén megrendeltem az első részt dvd-n. :hmm: Ajánlom mindenkinek akinek még nincs meg, mert a 3 dvd-s kiadás csak 2990 ft az xpressen.

Mostanában rákattantam a filmezéjére is.A He's a Pirate(potc theme) szám a csúcs.

 

"We have our heading"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira tetszett a film, hogy hétvégén megrendeltem az első részt dvd-n. :hmm:

Anno még a dvd premier napon megvetettem öcsémmel :( Sajna akkor csak a két lemezes volt, ez van. A zenéje is megvan cd-n a film óta, alig lehetett kapni egy-két helyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már éppen készültem rá, hogy mondjam haveroknak, az egész filmből csak Barbossát hiányoltam, amikor letipegett a lépcsőn. A mozi közepén felkiáltottam meglepetésemben: BAZ' MEG!!!

Ritkán esik le az állam valamitől, de ez olyan volt :hmm:

Nekem is hiányzott ez a karakter az alakítójával együtt, de jobb belépőt nem is választhattak volna neki, már alig várom a harmadikat. Egy kicsit arra számítok, hogy az emiatt jobban fog tetszeni, de majd meglátjuk jövő májusban. Nem hiszem, hogy akkor egy napot is csúszna a premier a kintihez képest, mert a májusi mega filmeket nem igazán szokták csúsztatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közelmúltban amiket láttam:

 

Karib 2

Merész húzás volt haverommal fejenként literes kólákkal beülni a filmre, mert én hülye valahol olyat olvastam, hogy csak két órás a film. Persze az előre beütemezett biológiai óránk lekegyegett 2 óra múltán, és eljött életünk leghosszabb félórája. :hmm:

Na persze a filmről is beszélve. Hihetetlen látványvilág, Davi Jones hajójának koncepciója valami isteni volt. Depp remekelt, a poénok a helyükön voltak. Knithley kisasszonynak jól felnyomták szemből a melleit, szembetűnő volt zeknél a CGI megléte. ;)

Így a részletekbe nem akarok belefolyni, de a film végén a cliffhanger, rég láttam ennél jobbat. Belegondolva most nem is nagyon jut eszembe. Na jó, a Birodalom végén Han karbontömbbe zárása is ott volt a szeren, de az nem ütött annyira, mert utánna VHS-esen egyből jött a Jedi, és nem éveket kellett várni. :( Még azt megemlíteném, hogy egyes filmekben egy nagy ötletet, amiből sok látványelemet ki tudnak csíkarni, azt párszor megismétlik egy filmen belül, de a 2. már unalmassá szokott válni. De itt pedig az ógermán eredetű vagy miafene Kraken támadást nagyon jól ismételték, minden alkalommal szívesen néztem!

 

16 Utca

Minden kritikában hallhatjuk, olvashatjuk hogy Bruce Willisre ismét ráhúztak egy kiégett alcoholista zsaru szerepét, és ezt a variációt milliószor láthattuk, és mehet a fenébe. Szerintem nem. Nagyon jó sztorija van, és leginkább a real-time oldala fogott meg a filmben. Adott egy afro-amerikai rab, akit tanuskodni el kell vinni a bíróságra 10-re. Másnapos Willis apánkra bízzák ezt a feladatot, csak ő még nem tudja, hogy a kerületi rendőrség 3/4-e ellen tanuskodna a srác korrupció vádjával. Hát igen, ez a nagyszámú korrupt zsaru nem akarja ennyiben hagyni, és valósidőben elkezdődhet a 16 utcányira való hajsza. A filmben megtalálhatók a poénok, igaz kevés van, de mindegyiknél egy mosoly húzódott a számra. ;) Összeségében egy nagyon jó akciófilm, tele váratlan csavarokkal, fordulatokkal.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira tetszett a film, hogy hétvégén megrendeltem az első részt dvd-n. :hmm: Ajánlom mindenkinek akinek még nincs meg, mert a 3 dvd-s kiadás csak 2990 ft az xpressen.

Én a húgomnak vettem meg karácsonyra az elsőt, és már idén is sejtem, mit fog kapni, ha addig megjelenik. Már pedig megjelenhetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már hivatalos: Heath Ledger lesz a Joker.

 

Az új Batman film címe pedig "The Dark Knight" lesz. A Pingvin szerepére Phillip Seymour Hoffman-t szemelték ki, de még nem biztos, hogy elvállalja.

Twoface pedig Ryan Phillippe lesz, ha minden jól megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Upsz, én is megnéztem múlthét csütörtökön a Karib 2-t, amire alapból nem voltam kíváncsi, ám jó reklámot kapott másoktól, bár a neveket én valahogy nem tudtam megjegyezni és sokmindent sztem nem is vágtam, azért a ütős volt, nem is a poénok miatt, hanem tényleg volt benne egy kis Birodalom visszavágos beütés :lol: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PSH kitűnő választás Pingvin szerepébe, csak nem elég alacsony hozzá.

Igen, Twoface még csak ügyvédként jelenik meg.Véleményem szerinte a film végén fog "átalakulni", és így ér véget a film.Hasonlóan mint az első résznél a Jokeres poén.

 

Úgy, mint a Nicholsonosban. Abban Lando volt Harvey.

 

Mekkora idióta vagyok, most esett le hogy ő is Harvey Dent :lol:

Tisztában voltam azzal hogy mi a neve a filmben, de még nem vontam le a következtetést.Hiába, a fekete szín megtévesztett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem úgy jött le hogy belehabarodott Jackbe, ennyire vaksi lennék :?

A film végi csók, meg a tájoló, ami abba az irányba mutat, amire vágyik (és az Will helyett Jackra mutatott) a használó erre utalt.

 

Italt én azért viszek be a moziba, mert két órát ki nem bírnék folyadék nélkül. Annyit szoktam vedelni, mint egy versenyló :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem úgy jött le hogy belehabarodott Jackbe, ennyire vaksi lennék :lol:

Akkor már ketten vagyunk vaksik, mert ezt én sem vágtam le. Egyszerűen csak a szívén viseli Jack sorsát, ennyi. Legalább is számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már ketten vagyunk vaksik, mert ezt én sem vágtam le. Egyszerűen csak a szívén viseli Jack sorsát, ennyi. Legalább is számomra.

Szerintem a második rész nem olyan egyértelmű Jack és Elizabeth kapcsolatát illetően, mint az első... Valószínüleg szándékosan ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.