Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Olyan JP3-as raptorok a fűben utóérzésem van utánuk.

JP2, a 3-ban erdőben mászkálnak a velocipédek, nem fűben.

 

Úgy látom, én vagyok az egyetlen itt, aki nem Imhotepfan :)

Én Jonathant bírtam nagyon, a második részben meg őt meg Alexet.

 

Pedig jó csaj volt.

Az első rész esetében még egyet is értek, de a másodikban Eve már jobban nézett ki. Ráadásul a második rész végén Ánákszúnámúnt meg is utáltam. Ennyit szenvedett érte Imhi, erre az jól szarban hagyta... azaz árokban, vagy miben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JP2, a 3-ban erdőben mászkálnak a velocipédek, nem fűben.

Meglátszik hogy régen láttam.

 

Ja, és Eve tényleg jobb csaj. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És is jól tudnék lőni, ha a húgom kölykéről lenne szó :)

 

Imhotep nézése tényleg nagyok klasz volt, akkor nagyon sajnáltam. Rickék igazán kihúhatták volna, hogy véres dühödt bosszút álljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rickék igazán kihúhatták volna, hogy véres dühödt bosszút álljon.

Ja. Belógathatta volna a csajt a bogarak közé. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket szerencsére már tudtam. Most jelen vagyok a SHH fórumjain így én is naprakész vagyok ezekből az infólból. :D

És azt is sejtettem hogy Téged érdekelni fog Doom égett arca. Nem azt mondom h engem nem, de az Silver Surfer jobban. :D:)

99%, hogy a WETA-nál készül Silver Surfer :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsőt szerettem, a másodikat imádtam, de harmadik nem kéne. Pláne nem Joe Johnstonnal, amit az a Jurassic Park III-mal művelt...

Szerencsétlen Joe Johnston-t mindenki szidja a JP 3 miatt. :D Ami nem az ő hibájából szar hanem a szörnyő script miatt (megjegyzem a Jp3-at akármikor meg tudom nézni újra ellemben a 2. al! :) ) Azt meg mindenki elfelejtei, hogy ő az utolsó rendező aki igazi kalandfilmeket csinál, mióta Spielberg a történelemmel foglalkozik :) , Lucsam techinikai demokat, Zemekis meg "Xbox játékokat" ( Spielberg és Zemekis kaott most 50 pontot a Monster House-ért!!!! :D:D:D ). Lehet szidni a JP3-at, de Joe Johnstont NE! Azért ő csinált olyan filmeket amiken generációk fognak még szórakozni: Honey, I Shrunk the Kids, The Rocketeer, Jumanji, Hidalgo. A Mummy első része pedig azért volt jó mert kb 300 író dolgozott rajta és a nagyon rövid határidő miatt Sommers nem tudta teljhessen szétbarmolni! Hollywoodban Ő az egyik legtehetségtelenebb ember aki több 100 milliókat költ el tök értelmetlen rosszul megcsinált filmekre, akinek meg van tehetsége nem tud filmet csinálni mert az ilyen barmok elviszik a pénzt, hihetetlen és csodálkoznak, hogy megint omladozik a studiorendszerük! :)

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsétlen Joe Johnston-t mindenki szidja a JP 3 miatt. :) Ami nem az ő hibájából szar hanem a szörnyő script miatt (megjegyzem a Jp3-at akármikor meg tudom nézni újra ellemben a 2. al! :) )

Ezzel én is így vagyok.

Bár szerintem a jp2-nek szinte nincs is sztorija ellenben a jp3-mal.

Én nagyon bírom Johnston-t.

 

Azért Spielberg két töris film között próbálkozik egy-egy könnyedebb alkotással is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Johnston filmjei nálam mind erősen középkategóriásak és nagyon gyorsan felejthetőek. Jumanji, Hidalgo és persze mindenek elött a JP3. A második résznek legalább vannak jó villanásai és tud röhögni saját magán (az utolsó fél órában remek, már-már paródiába hajló jelenetek vannak), mig a JP3-at végiglehet aludni és maximum csak a raptorokkal beszélgető Sam Neilre lehet fejet felkapni egy rövid kacaj erejéig.

 

Ebbe a Spielberg-Johnston párhuzamba nem is mennék bele. Ég és föld.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe a Spielberg-Johnston párhuzamba nem is mennék bele. Ég és föld.

Nem akarom én összehasonlítani őket. Persze, hogy ég és föld. Spielber egy eszméletlenül tehetséges rendező, Joe pedig egy nagyon jó iparos. Az én problémám csak az, hogy kb az elmúlt 20 évben eltüntek a mozikból az igaz könnyed Spielberg filmek. Az összes filmjét túl komolyan veszi, még azokat is amiket szerintem nem kéne pl.: Minority Report ami emiatt néha idegesítően hülyén működik és még olyan jeleneteken is röhög az ember amin nem kéne. Spielberg szuper, de szerintem már nem tud olyan "mesefilmeket" csinálni mint a '80-as években. És ha jól bele gondolok az öregek közül már szinte senki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kapj el, ha tudsz

WOWWW! :) Végre úgy fordítottak le nálatok valamit, hogy még köze is van az eredeti címhez???? :D :D

 

Aki esetleg ezt nem ismerné: http://www.imdb.com/title/tt0103644/trivia a 3. sort nézzétek! Hihetetlenek a fordítóitok! :)

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sajna a cimforditások néha irtó gyökerek tudnak lenni. A remek 'Election' filmet például szerintem teljesen tönkretették a 'Gimiboszi' cimmel... mindenki azt hitte ez alapján, hogy valami szimpla tini-vigjáték. De van még pár gyöngyszem:

 

The Bodyguard - Több, mint testőr

Shaun of the Dead - Haláli hullák hajnala (ez a cim de sz*r!)

Stephen King: IT - magyar boritón: A gonosz (ez oké), viszont a filmben a bemondó igy jelenti be a cimet: Az ÍZÉ :)

 

stb. stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsétlen Joe Johnston-t mindenki szidja a JP 3 miatt. :) Ami nem az ő hibájából szar hanem a szörnyő script miatt (megjegyzem a Jp3-at akármikor meg tudom nézni újra ellemben a 2. al! :) )

Én mindegyik részt meg tudom nézni bármikor, de a JP3-at csak addig szeretem, amíg fel nem hívják a kis Csárlit. Mert onnantól egy szar Z kategóriás holivúdi moslék (na ilyet sem mondtam még JP rajongóként...), és ebben szerintem az írókon túl a rendezőnek is van hibája. Hallottam a katasztrófális forgatásról, hogy vagy hat író dolgozott össze-vissza és néha a forgatás elkezdése előtt pár perccel készült el az edott jelenet scriptje. Onnantól látszik, hogy minél előbb be akarják fejezni a filmet, de semmi ötlet nincsen rá, hát lezárták egy totálisan erőltetett és fantáziátlan befejezéssel, ami még borzalmasan is néz ki és a moziban nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek, bár inkább sírni volt kedvem.

Az Alien 3 forgatásán viszont még a JP3-nál is borzalmasak voltak a körülmények, Fincher mégis egy sokkal jobb filmet hozott ki az anyagból, mint a JP3 (és mennyivel jobb lett volna még, ha nem szólnak bele a Foxtól).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Bodyguard - Több, mint testőr

Shaun of the Dead - Haláli hullák hajnala (ez a cim de sz*r!)

Stephen King: IT - magyar boritón: A gonosz (ez oké), viszont a filmben a bemondó igy jelenti be a cimet: Az ÍZÉ :)

Nekem a kedvencem:

James Bond: Living Daylights - Halálos Rémületben... :) LOL

Shaun of the Dead - Haláli hullák hajnala (ez a cim de sz*r!)

Viszont a film annál jobb!

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest, amellett hogy elfogadom a véleményedet, mégsem értem, hogy pl. miért jobb egy 'tiszta szórakozásra' készült JP3, Lucas és Spielberg mozijainál? Azt mondod technikai demo, meg XboX játék, de isteníted pl. a King Kong-ot, aminél gagyibb filmet keveset láttam, ráadásul abban aztán vannak technikai hókuszpókuszok. Szóval nem értem a koncepciót, ami alapján ítéled meg a filmeket. De ez csak az én szubjektív meglátásom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A JP1 nagyon jó lett. És az egyetlen is. A másik kettő iszonyatos. Főleg a történet! A látványvilággal nincs nagyon gondom, hiszen arra is építették őket. És a KK is egy rakás k*ki. A legrosszabb filmek közé sorolom amiket valaha láttam. :) Peszer mindegyiknek megvan a maga szépsége. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.