Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az én favoritom:

DNA - Ragadozó 3

Én azt először úgy ismertem hogy a DNA -"A Dzsungel Szörnye" :):D :D ... aztán rárakták a Ragadozó 3 címet. :) Egyre jobb. Még szerencse hogy semmi köze nem volt a Predatorhoz. :)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest, amellett hogy elfogadom a véleményedet, mégsem értem, hogy pl. miért jobb egy 'tiszta szórakozásra' készült JP3, Lucas és Spielberg mozijainál? Azt mondod technikai demo, meg XboX játék, de isteníted pl. a King Kong-ot, aminél gagyibb filmet keveset láttam, ráadásul abban aztán vannak technikai hókuszpókuszok. Szóval nem értem a koncepciót, ami alapján ítéled meg a filmeket. De ez csak az én szubjektív meglátásom. :)

Nem mondtam egy szóval se, hogy jobbak a "just for fun" agypihentető filmek mint Spielberg vagy Zemekis komoly filmjei, csak nekem hiányoznak az ilyen filmjeik, mert valljuk be a kalandfilmeknek Ők az isteneik. KK ugyan olyan demo mint az új SW filmek ettől függetlenül én mindet szeretem. :) És marhára várom már, hogy végre mind a ketten Lucas is és Jackson is "kis" filmekben kamatoztassa a monstre produkcióik segítségével létrehozott eljárásaikat. :D Nem szidtam én senkit.:D Na jó Stephen Sommerst igen mert Ő az akivel enegem ki lehet kergetni a világból! :)

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én favoritom meg a Serenity :):):D

 

Amúgy nekem mindhárom JP tetszik. Mesefilm mindhárom és így is kezelem. :D

Jöhetne a negyedik rész is már.

Az magyarul is Serenity... az nem nagy cucc, ha le sem fogdítják... kivétel a Deep Im Packt, amit nem ártott volna magyarosítani, mert így tök értelmetlen. Az egy dolog, hogy ha valaminek a nevét nem fordítják le, mint pl Jurassic Park, Enterpise, Serenity, Armageddon, stb. de egy ilyen mondatot már igazán magyarosíthattak volna.

Mint anno a Szörnyecskék és a Rémecskék filmeket, azok is érdekesek lettek volna Gremlins vagy Critters címen.

 

A JP4 jön, Spielberg az Indy 4 után akarja elkezdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is beugrott egy pár.

True Lies - Két tűz között

Metro - Két túsz között

Backdraft - Lánglovagok

Cliffhanger - Függő játszma

Turner And Hooch - Egyik kopó, másik eb

Wrongfully Accused - Sziki-szökevény (Ez akkor már Csiki-csökevény is lehetne) :)

Event horizon - Halálhajó

Deep Rising - Kísértethajó

Meg még csináltunk Fűggő játszma 2-t, és Armageddon 2-t

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, de szerintem a Schindler óta elveszett a varász-felnőtt :)

Valahogy én is ezt érzem, csak nem tudtam ilyen szép kifejezéssel megfogalmazni. Kár, hogy elveszett belőle, de nem azt mondom, hogy ez baj lenne, csak nincs más, aki ezt az űrt igazán tudná pótolni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest, a Lady in the Watert láttad? Mi a véleményed? Egyedül csak nekem tetszett a film? :)

Nem, mert ma néztünk haverral, és egy kicsit hagytuk magunkat elvarázsolni, azaz mindkettőnknek nagyon tetszett :)

Talán egy bővebb beszámoló jön kicsit később a Volverrel együtt. Tulajdonképpen te is ígértél valami írásféleséget a filmről :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És marhára várom már, hogy végre mind a ketten Lucas is és Jackson is "kis" filmekben kamatoztassa a monstre produkcióik segítségével létrehozott eljárásaikat. :)

Ebben maximálisan egyetértünk! Lucas talán az Indy4 után visszatér a THX vonalhoz... Szerinted van erre esély? Mit csiripelnek a madarak? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, mert ma néztünk haverral, és egy kicsit hagytuk magunkat elvarázsolni, azaz mindkettőnknek nagyon tetszett :hmm:

Talán egy bővebb beszámoló jön kicsit később a Volverrel együtt. Tulajdonképpen te is ígértél valami írásféleséget a filmről ;)

Hát most hogy látom, hogy van egyáltalán érdeklődés a film iránt, meg is írom rögvest a beszámolómat a Barátok közt után. :):) Örülök, hogy titeket is elvarázsolt a film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lady in the Water

 

Szóval kétszer már láttam moziban M. Night Shyamalan legújabb művét, két különböző társasággal. Régóta vártam már, mert elvakult Shyamalan fan vagyok, így nekem a Falu is nagyon tetszett anno a nagyon sok negatív kritika ellenére. Visszatérve a Lady-re, féltem, hogy sok poént már előlre lelőttek a trailerek, meg tartottam egy-két dologtól, a főhősöket üldöző farkast hoznám fel példának. 2*ri nézés után ez a második kedvenc filmem a rendezőtől a Jelek után, és ebben is megtalálható a Nightra jellemző sémák(főhős karakter a múltja nyomasztja, velős társadalomkritika). Úgy érzem ezzel a filmmel kapcsolatban, hogy már amit a Falunál akart a rendező üzenni, hogy a mai társadalom milyen romlott irányba tart, azt most tudta már úgy érettebben sugalllani. Gondolok a "akinek a véleménye sokat számít" férfira, aki egyfolytában a háborús dokumentum filmeket sasolta, vagy a "kiválasztott" szerepkörére. Ezekben a filmekben a legjobban szerintem a félelem, humor és a zene összhangja jelenti az egyediséget. A zene nagyszerűen viszi át a nézőt a más hangulatú jelenetekbe, és az ijesztős részekben ismét nem kellett csalódnom. 20 éves fejjel megugrottunk azoknál a bizonyos "locsolós" jeleneteknél. ;) Mindig bennünk volt a szorongás, de az elszórt poénok orvosoltak ezügyben minket. :) Az utalások nagyon a helyükön vannak, második nézésre is estek le dolgok(poharak és toll). A csattanó a végén kisebb kaliberű volt, de sebaj. :) A füves banda nagyon osztó volt, meg a "jelolvasás". Na minek is pofázok itt ilyen elvakult fanként? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az magyarul is Serenity... az nem nagy cucc, ha le sem fogdítják... kivétel a Deep Im Packt, amit nem ártott volna magyarosítani, mert így tök értelmetlen. Az egy dolog, hogy ha valaminek a nevét nem fordítják le, mint pl Jurassic Park, Enterpise, Serenity, Armageddon, stb. de egy ilyen mondatot már igazán magyarosíthattak volna.

Mint anno a Szörnyecskék és a Rémecskék filmeket, azok is érdekesek lettek volna Gremlins vagy Critters címen.

 

A JP4 jön, Spielberg az Indy 4 után akarja elkezdeni.

Nem a címére céloztam. Nekem tényleg bejön a Serenity :hmm: Útobbi idők legjobb filmje amiben minden benne van. Szerintem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na minek is pofázok itt ilyen elvakult fanként? :hmm:

Jó, hogy más is bírja a fickó filmjeit rajtam kívül :) A Hatodik érzék óta minden filmjét moziban néztem meg, és még akkor is megnézném, ha történetesen valóban szar filmet csinálna, ami még nekem sem tetszik :)

Van valami a filmjeiben, ami tetszik. Hogy mi, azt senki ne kérdezze meg, mert fogalmam sincs :D Talán a karakterek, a hangulata.

Coce, a locsolós részeknél én is mindig megijedtem, pedig nem is történt semmi (nagyjából). Ennél a filmnél nem éreztem, hogy nagy csavar lenne, aminek annak kell lennie. Néhány emberke próbálja kitalálni, hogy bizonyos feladatok kire illenek rá, csak éppen tévednek, mert ugye emberek. Utalásokra annyira nem figyeltem (mentségemre legyen mondva, egyszer láttam csak, másodszorra már könnyebb volna), de pl. a kölykös utólag azonnal eszembe jutott. Zenéje nem volt rossz, de a Shyamalan-JN Howard duó legjobbja A falu zenéje, azt imádom hallgatni is, és olyan hangulatot ad annak a filmnek, hogy már csak azért jobb nézni, mint a Jeleket vagy akár a Sebezhetetlent.

Érdekes és nagyon emberi történet ez a bedtime story (többi ott van Coce-nál leírva) :D

 

Na szóval tegnap haverral tartottunk egy moziünnep bónuszt, a kimaradó Volverrel és az akkor még nem vetített Lány a vízben című filmmel.

Volver: Almodóvar új filmje (szeretem a filmjeit, bár csak néhányat láttam közülük). Természetesen ez is néhány nő sorsáról szól, anyák és lányaik, stb. kapcsolatáról többek között. Az eddig látott filmjei alapján ez az egyik legjobbja. Néha hihetetlennek tűnik, hogy milyen karaktereket képes megírni, de éppen ezért olyan hihető az egész. Na ezt most jól megmondtam. Néha vicces és humoros, néha meg nagyon is komoly, tele megkapó jelenetekkel, sőt hihetetlennek tűnővel egészen addig, amíg ki nem derül a csavar (ehem, itt is van csavar, sőt, inkább ennél a filmnél volt a nagyobb). Fene, erről nem lehet igazán így írni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a nyár közepén olvastam, hogy ez lesz a címe, de a 2 is úgy végződik, hogy el kell menniük a világ végére :hmm: Meg valami távol-keleti ipse is belép a képbe, mint ahogy a kép is utal arra, hogy belép a sztoriba a keleti szál.

Jó ez a kép ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.