Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy kis csemege azoknak akiket érdekel a Ghost Rider. Itt változik át Cage /gondolom/ először.

Feltöltöttem h könnyebben meg lehessen nézni.

kis ízelítő: 1,5mb összesen

grtrans1xr4.gif

 

Ghost Rider transformation

 

Ez pedig a Youtube-on - gyorsabb, de rosszabb a minősége.

Youtube

 

James Bond rajongóknak meg örömmel közlöm, hogy elkészült a filmzene, amit 13án ki is fognak adni! :)

 

EDIT: November 13án. :)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, Finchernek már nagyon várom az új filmjét. :) Ez a poszter a hátterem vagy 2 napja. :)

Hát, nekem a Panic Room hatalmas csalódás volt, és sajnos ebben a filmben sem látok több lehetőséget. Lehet belőle egy izgalmas thriller, de klasszikus nemigen. Az érdekel leginkább, hogy mit hoz ki a HD kamerából a fickó.

 

Fincher még mindig jó rendező, de nem hiszem, hogy a Fight Club-ot valaha is túl fogja szárnyalni. Ahhoz több kockázatot kellene vállalnia, és hát valljuk be, hogy a Panic Room, és az eddigi infók alajpán a Zodiac sem nagyon tér el a szokásos hollywoodi normáktól. Kár érte, mert az ő tehetségéhez eredetibb alapanyagok illeszkednének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a Game meg a Se7en miatt szerintem lehet várni... Egy film miatt nem fogom leírni. :)

Na meg ne feledjük el az Alien3-at, aminek az első változatában nagyon-nagyon-nagyon durván közre játszottak olyan negatív dolgok, amitől az elsőfilmes rendező egy életre megutálta eme művét, ám az vitathatatlan, hogy ahhoz képest, hogy ő volt a negyedik rendező, és már ki tudja hányadszor lett átírva a forgatókönyv, egy remek filmet hozott össze. Aztán elkészült az SE, ami az eredeti Fincher jegyzet alapján lett összeollózva (sajnos Fincher elállt a rendezői változattól, mert szerinte ahhoz újra kéne forgatni az egész filmet... hát van benne valami), na az SE meg egyenesen Cameroni minőségű szvsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na meg ne feledjük el az Alien3-at, aminek az első változatában nagyon-nagyon-nagyon durván közre játszottak olyan negatív dolgok, amitől az elsőfilmes rendező egy életre megutálta eme művét, ám az vitathatatlan, hogy ahhoz képest, hogy ő volt a negyedik rendező, és már ki tudja hányadszor lett átírva a forgatókönyv, egy remek filmet hozott össze. Aztán elkészült az SE, ami az eredeti Fincher jegyzet alapján lett összeollózva (sajnos Fincher elállt a rendezői változattól, mert szerinte ahhoz újra kéne forgatni az egész filmet... hát van benne valami), na az SE meg egyenesen Cameroni minőségű szvsz.

Az Alien 3 rendben van, csak ha a többi jó filmje régi, akkor az meg egyenesen történelem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig az összes Fincher film bejött, ugyhogy ezt is várom.

 

Más: most hallok ilyen pletykákat hogy az AvsP2 is napjainkban fog játszodni, egy kis amerikai városban, ahol a fiatalokat fogják mészárolni. Egy erre utaló összefoglaló van az imdb.com-on is. Dzséjt nyugtass meg, hogy ez csak kamu :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszenek Fincher filmjei, bár nálam semelyik nem tud olyan magaslatba érni, mint a Fight Club, ha picit is, de mind elmarad, ennek ellenére a többit is szeretem (eh, Alien 3 kivétel, de azért mert az horror, különben ahhoz képest még tetszik is) :) Ezt is várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: most hallok ilyen pletykákat hogy az AvsP2 is napjainkban fog játszodni, egy kis amerikai városban, ahol a fiatalokat fogják mészárolni. Egy erre utaló összefoglaló van az imdb.com-on is. Dzséjt nyugtass meg, hogy ez csak kamu :)

Nagyon szívesen megnyugtatnálak, de 90% hogy az új rész is napjainkban játszódik, méghozzá Coloradoban, egy Gunnison nevű kisvárosban. És igen, az eddigi alien és predator történetekhez képest (szvsz túl) sok lesz a fiatal szereplő. De azért vannak hírek katonákról is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

fúúúúj elhízott amcsi kölykökön próbálnak alient hizlalni?

Nem, természetesen mindegyik hamburgerzabáló a tökéletesség mintapéldája lesz: családigondokkalküzdőkislány, vagánymindenkinekbeszólóatanulástleszaró srác, azosztálylegdögösebb csaja és hasonló nem túl gyakran feltűnő sztereotípiák. Na persze valszeg némyelikük - egyet mindenképpen remélek - vagy trófea, vagy kisalienbába, esetleg a tápláléklánc része lesz, de a többség túlélheti, hogy újra egyesüljön a család és legyen mindenki happy. Hol vannak már az egyszeri űrkamionsofőrök, a tengerészgyalogosok vagy a nemi erőszakért és gyilkosságért örökre a világ végére száműzött tarfejű figurák?

 

Mondjuk egy dolog új lesz: tiniket még sosem láttunk alien elől menekülni. Ha nem jön elő a tipikus, nő-gyerek-állatka nem hal meg és a végén mindenki maximálisan happy koncepció - ami ugye se alienben, se predatorban nem volt jellemző - és kíméletlenül hullanak el, akkor még jó is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... Nekem ez sem mentette meg a SW-t :)

 

De ez nem ide tartozik.

Szerintem meg épp ez mentette meg. Biztosította, hogy valami új jöjjön... Ha a stúdiónál lenne a jog, lefogadom, hogy milliónyi Vader klón rohangálna, és csupán majmolnák az először elkészült részeket. Ennek mi értelme lenne? Főleg ha ilyen Anderson kaliberű rendező állna a dologra.

 

Egyébként mit jelent, hogy nem mentette meg? Tudtommal, csak a második résszel vannak bajaid, a többi öttel nem. Vagy azóta előállt egy újabb v.214-es verzió? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg épp ez mentette meg. Biztosította, hogy valami új jöjjön... Ha a stúdiónál lenne a jog, lefogadom, hogy milliónyi Vader klón rohangálna, és csupán majmolnák az először elkészült részeket. Ennek mi értelme lenne? Főleg ha ilyen Anderson kaliberű rendező állna a dologra.

 

Egyébként mit jelent, hogy nem mentette meg? Tudtommal, csak a második résszel vannak bajaid, a többi öttel nem. Vagy azóta előállt egy újabb v.214-es verzió? :)

Nincs új verzió, mert nem nézem őket. Kiöregedtem, vagy mi a fene :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.