Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az EP3-as filmecskékből kiindulva gondolom hogy valamikor a közeljövőben nem is kell már a színészeket más fajjá maszkolni.

 

Egy olyan távvezérlős robocseket meg el is fogadnék igaz nem dínót hanem Spacebugot.

Eljátszanám vele "A légy" végének a forgatását a teleportálós részig és még meg se kéne izzadnom tőle mert talán egy emberke is elég lenne mozgatni.

A Telepod ajtóablaka helyett még az ablakunkat is kiveretném vele ha nem rokkanna meg tőle. Max én is karcolgatnám közben az üveget. :)

Frászt kapnának tőle az emberek. :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, újabb infók a The Sarah Connor Chronicles-ről (forrás: www.mozinet.hu)

 

 

Sarah Connor a jövőnkről mesélt / 2007-03-05 /

 

A SCI-FI Wire interjút készített a Fox csatornán nemsokára debütáló The Sarah Connor Chronicles főszereplőjével, Lena Headeyvel, aki készségesen beszélt az elkerülhetetlen jövőről: a műsor alapból egy konfrontációval fog elstartolni, melynek főszereplői a Headey által életre keltett Sarah, és annak fia, John Connor (akit a hazánkban most indult Hősökből beazonosítható Thomas Dekker alakít) között lesz. Emellett rögtön a show elején megismerhetünk két terminátort is: egy női (Summer Glau) és egy férfi (Owain Yeoman) modellt. A 300 sztárja ezeken felül elárulta még azt is, hogy az egyik robot a totális pusztításra, míg a másik a védelemre és egyéb pozitív tulajdonságokra van beprogramozva, de hogy ki-ki milyen formában fog testet ölteni, arról egyelőre még mélyen hallgatott. Halovány támpont lehet az a kis bennfentes információ, mely szerint a női cyborgot - nem tévedés - Cameronnak, míg férfi megfelelőjét Cromartie-nak hívják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után az ember már azt hiheti, hogy csak a múltaba visszautazni képes Terminatorok léteznek. Skynet nem tudom még mit szerencsétlenkedik a jövőben. Igazán visszaküldhetne egy Terminator sereget a középkorba, aztán kiírthatná az emberiséget.

Summer Glau... hát valahogy nem tudom elképzelni terminatornak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah hogy más is legyen mint a Terminator, itt van egy szép hosszú rész a Spiderman3ból. Tökéletes minőségben. Benne egy teljes rész a Goblinnal való harcból.

Egész jó lett szerintem. :)

SM3

És itt egy 300mp-es rész a 300ból. :) Na ez egy nagyon nagy film lesz!

300sec from 300

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, milyen más terminatorok vannak még?  :)

Például olyanok amik a futószalagról lejönnek és még aktiválatlanok és programnélküliek meg olyanok amik már roncstelepen vannak. :)

 

Igazán visszaküldhetne egy Terminator sereget a középkorba, aztán kiírthatná az emberiséget.

OFF

Ez ismerős.

"Démon a jövőből" című könyvben Skynet még a T1 termije előtt visszaküldött egy kísérleti Termit valahová 1974 és '82 közé és így az Sarah híján az ő őseit akarta magát Isten küldöttének nevezve kiirtani egy általa megalapított szerzetesrend élén. Mondjuk ez csak egy Termis EU.

ON

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300. Ez most jó? Szimpla akciófilm, ami arra helyezi a hangsúlyt, hogy még "kúlabb" legyen társainál. Én tuti nem fogom megnézni.

 

Pókember 3-nál elég volt meglátnom a szöveget: "The greatest battle ever begins NOW" pffff! Gagyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300. Ez most jó? Szimpla akciófilm, ami arra helyezi a hangsúlyt, hogy még "kúlabb" legyen társainál. Én tuti nem fogom megnézni.

Én bírom a stílusos, kúl cuccosokat (Miami Vice... :)). Persze biztos nem fogom én sem agyonnézni a 300-at, mert ugye sztori nem nagyon lesz benne, de egyszer nagyvásznon mindenképp bevállalom, csak a hatás végett.

 

Meg hát azért helyenként érezni rajta a Sin City, GyU és egyéb hatásokat, amik számomra ezerszer érdekesebbé teszik a valóban gagyi hatású Póknál...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hir az origo-ról:

 

"Most kaptuk a hírt a Grindhouse hazai forgalmazójától, a Budapest Filmtől, hogy a Tarantino-Rodriguez duplafilm amerikai forgalmazója, a The Weinstein Co. úgy döntött, elhalasztja a Rodriguez-féle Planet Terror nemzetközi bemutatóját. Mint ismeretes, az alkotást Amerikában április 6-án mutatják be, ahol a rajongók a két rendező által tervezett formában élvezhetik a filmet: a kettőt egymás után, köztük nem létező filmek kamuelőzeteseivel.

 

Az már korábban kiderült, hogy a Weinstein fivérek úgy döntöttek, Európában és a világ más országaiban - ahol a duplavetítéseket tartó grindhouse moziknak nincs hagyománya - két részre vágva, és természetesen egy mozijegy ára helyett kettőért mutatják be a filmet. Eredetileg áprilisban került volna a mozikba Rodriguez Planet Terror-ja, májusban pedig Tarantino Death Proof-ja, ehelyett a legújabb döntés értelmében május 31-én mutatják be a Tarantino-filmet, a Rodriguezt pedig csak nyár végén vagy koraősszel. A döntést nem igazán értjük, különösen a keményvonalas rajongókat ismerve, akik a nyár folyamán nyilván világszerte elterjesztik a film amerikai verzióját az interneten."

 

u.i.: Hát ezt se moziban fogom először látni akkor...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300: se a látvány, se a téma, se semmi nem fog meg belőle, sőt, valahogy még enyhe undorom is van...

 

Pókimóki 3... hát majd DVD-n az is meg lesz nézve egyszer.

 

Planet Terror/Death Proof: ez meg vicces, majd megnézi moziban, akinek nincs netje, és aki nem ismer olyat, aki képes megszerezni, vagy csak és kizárólag szinkronnal hajlandó filmet nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr neked tetszik a 300?

Nagyon vegyesek az érzéseim... az első elözetest imádtam. Jó kis izomszagú marhaságnak tünik (elötte olvastam a képregényt is amiből készül). De aztán minnél többet mutattak és minnél többet néztem annál jobban csökkent a lelkesedésem. Ott van pl. az a jelenet, ahogy felülről mutatják a támadó perzsákat és a szorosban váró spártaiakat. Oké, hogy stilizáltság, de azért ezek az effektek néhol elég cikinek tünnek... most egyenlőre várakozó állásponton vagyok... azért Zack Snyderben bizok és remélem a lényeget nem puffogtatták el a trailerekben és kellemes meglepi ér a filmnél :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.