Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én még nem vagyok biztos abban, hogy moziban nézem meg a 300-at. Bár az ókori témát imádom, a főszerepet egyik kedvencem játssza, és még ott van bónusznak drága "Faramirom" is, szóval van vonzóerő benne. Na meg egy rakat jó testű pasi :yeah:

Na jó, szóval nem tudom. Előző héten megyek mást nézni, lehet, hogy amiatt kimarad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, bizony... bár horror rajongók között szentségtörésnek számit, de szerintem jobb lett a remake-je, mint az eredeti :yeah:

Szerintem is. Múltkor hosszú idő után megnéztem az eredetit. Az atommeghajtású pláza volt a jéghegy csúcsa :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már tényleg nevetséges, ami filmforgalmazás címén folyik a világban.Az eredmény az lesz, hogy a kutyát nem fogja érdekelni ősszel, írdatlan mennyiségben töltik majd le a netről.Nem tanultak a Baljós árnyakból.De meg fogják érdemelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövő az lesz, amit Soderberg csinált a Bubble-al. Egy napon jött ki moziban és DVD-n is! :yeah:

Nekem úgy rémlik, hogy kábelen is lement aznap, vagy az mégsem valósult meg? Így mindenki választhat, hogy nézi meg. Aki moziszerető, az úgyis elmegy a moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szórakoztató filmként nézek rá mintsem történelmi adaptációként. Elvégre képregényből készült...ámbár nem olvastam végig a sztorit. Majd érjen valami meglepi is a film alatt :|

Pedig kérhetnéd a képregényt :yeah:

Egyébként meg szándékosan nem törihű, ha igaz, amit olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nade hamarosan megyek és megnézem Piás Dzsima kalandjait :D

:) :)

 

Ez akkor már jobban fog tetszeni :D

Azzal a gyenguszka múltbaküldéssel és az öreg Johnnyval jól kiegészíti egymást a kettő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levelek Ivó Dzsimáról.

 

 

IGEN, IGEN, IGEN!!!! Így kell egy tökéletes giccsmentes, túlerőltetés nélküli háborús filmet összehozni! Egyszerűen remekmű mégha a teljes képhez hiányzik is a Dicsőség zászlaja. Eastwood egy zseni! Nem szarozik, kőkeményen mőgé látt a dolgoknak. Ha kell finoman érzelgős jeleneteket használ, ha kell akkor a durva erőszakot....de így van jól! Ez adja meg azt a feelinget amit más háborús filmben mégcsak keresni sem érdemes, mert legtöbbjük csak a lőjünk mintazállat hatásvadászattal él. De Eastwood nem! Simán elmehetne japán rendezőnek is. Nála a -japán- katonák nem gyilkológépek hanem ugyanolyan családapák mint a "rágógumizó" amcsi társaik.

A film ismétlem kötelező darab minden olyan műkedvelőnek aki nemcsak a féktelen lövöldözés érdekli hanem maga az a érzelmi többlet ami egy egyszerű fiúból, apából katonát csinál.

Na nem is szaporítom a szót; hatása alatt is vagyok, nameg a bővebb és apróbb dolgokhoz le kell ülepedjen minden :) . Továbbá a teljes képhez még hátravan a "testvére" :)

 

10/10

 

 

ui: Ami nekem egyedüli negatívum az a film zenéje. Nem az, hogy rossz hanem egysíkú. Egy dallam megy végig :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perces részlet a Póki3-ból:

http://www.sg.hu/cikkek/50862/kozel_8_perc_a_pokember_3_bol

 

Aki megtalálta az oldalon az szóljon.. :)

 

EDIT:

 

http://www.youtube.com/watch?v=su1HZS3nn1U

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. három oldalon keresztül eljutunk a Póki hivatalos oldalára, ahol egy szimpla trailert lehet megnézni. Nekem bejött, mert csípem a Póki filmeket. Elszórakoztatnak.

Ebből a szempontból én is szeretem, bár nem köt le túl sok ideig.

 

Néha elég Kémkölykök 3D-s beállítások vannak a preview-ban.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, engem sem köt le sokáig. Kémkölykökkel nem tudom összehasonlítani, mert nem láttam. Meg egyébként sem figyelem annyira az effekteket, felőlem lehet hibás, sokat észre sem veszek belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, engem sem köt le sokáig. Kémkölykökkel nem tudom összehasonlítani, mert nem láttam. Meg egyébként sem figyelem annyira az effekteket, felőlem lehet hibás, sokat észre sem veszek belőle.

Még én se láttam, és nem igazából az effekteket értettem a hasonlóság alatt.A beállítások, a párbeszédek nagyon gagyik.Például amikor a videóban Herry ráncolt homlokkal száguld Póki után.Brrr...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Spiderman akkor itt van ez is (VIGYÁZAT NAGYON SOK SPOILER VAN BENNE!!!!) : http://www.visualfxblog.com/?p=195

 

Venom tervek make-up tesztek forgatási fotók, szóval akit érdekel, hogy néz ki Venom a forgatáson, még a CG manipulálás előtt az nézze meg ezt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.