Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

SE szempontból gagyi? :)

Az előzőek is istentelenül szarul néztek ki, pár jelenetet leszámítva, ami mint később kiderültek modellekkel vagy bábokkal lettek forgatva. Az egészből csak Venom érdekel jelenleg. Plusz nekem Tobey Maguire soha nem lesz Peter Parker, Kirsten Dunst meg aztán tényleg nem Mary Jane Watson! :)

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Válogatás Szakácsi Sándor szinkronjaiból:

 

 

Die Hard 2 (John McClane)

 

McClane: Elnézést. Kérem szépen. Nem vagyok buzgómócsing de azt hiszem láttam valamit amiről...

Vito: Mit látott?

McClane: Semmit. Elvis Presleyt.

 

hekus: Ne mozdulj!

McClane: Ezt jól megcsináltad! Én zsaru vagyok, ő volt a rosszfiú.

hekus: Hol az igazolványa?!

McClane: Útban Cleveland felé.

 

"Kérdeznék valamit kapitány: Mi a kényelmetlenebb? A zabszem a seggében vagy a sötétség a fejében? Szerencsétlen."

 

Sam Coleman: Egy veszedelmes kábítószercsempészt visznek a börtönbe! Tűzharc a repülőtéren! Mi az összefüggés? Csak két szót mondjon nekem!

McClane: Oké tessék a két szó: Kapja be!

 

"Minden ugyanolyan mint akkor: Megint egy alagsor, megint egy liftakna.

Hogy léphet az ember kétszer ugyanabba a szarba?"

 

"Hű a mindenségit. De jó volna egyszer egy rendes, normális karácsony. Tojáslikőrrel, karácsonyfával, kis pikával. De nem. Mászok befelé egy tekervényes, lukasfenekű konzervdobozba."

 

McClane: Na jó. Te maradj itt és hívdd a tengerészeket.

Leslie Barnes: Granték nem szárazföldiek?

McClane: Bánja a faszom, csak szólj nekik!

 

 

Robin Hood: a tolvajok fejedelme (Robin of Locksley)

 

"Ilyen az angol bátorság."

 

Azeem: Jól forgatod a kardot, barátom.

Robin: Öt évet vártam erre a pillanatra. Eleget pihentem.

 

Azeem: Miért szabadítottál ki Hitetlen?

Robin: Akárki fia is vagy, nem érdemelsz ilyen halált.

 

Robin: Miért nem mesélsz magadról valamit? Például a neved. Mit jelent hogy Azeem?

Azeem: Azt hogy a legnagyobb.

Robin: Tényleg a legnagyobb? Te nevezted így el magad? Ez... Ez csak vicc volt!

 

Robin: És most... megtudhatnám-e becses neved? Mielótt én nyársallak fel.

Guy: Guy of Gisborne. A bíró kuzinja. A kis vadorzó szarvast lőtt.

Robin: Vadorzó? Nagyobb bűn az, hogy éheznie kell.

Guy: Rajta Locksley! Ölj meg!

Robin: Egy életre elegem volt a vérontásból. Takarodj a földemről! És meséld el Nothingemben hogy mi vár az ilyen gyereknyúzókra!

 

"Ismerdd el hogy legyőztelek, John Little. Vagy nevezzelek... Kicsi Johnnak?"

 

Robin: Hányan vannak?

Azeem: Huszan.

Robin: Huszan?

Bull: Hányan vannak?

Robin: Öten. Nem tudnak addig számolni. Megijednének.

 

 

Die Hard 3 (Simon Peter Gruber)

 

"Szédült Simon mondta a cukrásznak a vásáron: Ide a sütikkel vagy átkúrom a fejed a palánkon."

 

Cobb: Simon?

Simon: Nyakában a táblával sétált a utcán és túlélte. Hauptman Walter! Hol vannak most a galambjaim?

Cobb: A galambjai?

Simon: Volt két galambom okosak és vígak. Elrepültek tőlem sajnos a minap. Mi lehet az oka hogy csak így elszöktek? Nem tudja azt senki, törjétek fejetek!

Cobb: McClane-re céloz?

Simon: Nem, dehogy. A mikulásra!

 

McClane: Teljesen világos hogy maga egy lökött állat aki imádja a gyerekjátékokat..

Simon: Aligha.

McClane: Na ne etessen! Akkor ki maga? Valaki akit én dobtam fel? Mit követett el? Bolti lopás volt, kizsebelt valakit? Nőnek öltözött, vagy mi?

Simon: A-a-ak-k-kor se bírt volna elkapni ha e-ellopom magát sz-székestül!

McClane: M-m-m-m-méghogy engem székestül? Nagyon izgalmas. Hadd kérdezzek valamit faszfej! Miért próbál minden áron ki-ki-ki-ki-kinyírni, mi?

Simon: John... csillapodjon!

McClane: Hé jöjjön ide a rendőrségre hogy férfiasan tisztázzuk a dolgot, na. Tárt karokkal várom.

Simon: Ha csak meg akarnám ölni már rég halott lenne.

 

"A hasonlóak vonzzák egymást, disznó vagy sertés, egyre megy. Patkány az egérrel próbálkozhat de a szerencse csak nekem kedvez."

 

Simon: St. Ives felé haladtomban egy hétfeleséges férfiba botlottam. Minden feleségnek volt hét zsákja, minden zsáknak volt hét macskája, minden macskának volt hét kiscicája. Cicák macskák zsákok feleségek St. Ives felé hányan mendegélteK?

A telefonszámom 5-55...

McClane: Nem nem nem! Várjon így nem ér! Mondja el újra!

Simon: Eszemben sincs. A telefonszámom 5-55, és a válasz. 30 másodpercen belül vagy felhívnak vagy meghalnak.

 

" 140 milliárdnyi vagyon! Tízszer több mint Kentuckyban!

Az a Fort Knox! Hah! Turistáknak való!"

 

Simon: Szívből gratulálok! Még mindig élnek.

McClane: He?

Simon: Elismerésem.

McClane: Igen! Sikerült!

Simon: Ez kezd kellemetlen szokássá válni.

 

Zeus: Egyikük se merjen megmozdulni!

Simon: Á, a szamaritánus.

Zeus: Árulja el azt a rohadt kódot!

Simon: Melyiket? Ó! Az iskolára céloz? Sajnálom de nem tehetem.

Zeus: Vagy benyögi azt a kódot de rögtön vagy átküldöm a tetves seggét a másvilágra!

Simon: Hm. Ha nem lát más megoldást.

katt-katt-katt

Simon: Előbb ki kell biztosítani.

bumm

Zeus: Au! A kurva anyját!

Simon: Látja? Így működik.

Zeus: Szarok rá!

 

"A forradalmi front kommünikéjét hallják. A nyugat túl sokáig esküdött össze arra, hogy elorozzák a világ vagyonát és ezáltal megbontva az eredeti egyensúlyt, az emberiséget gazdasági éhezésre kárhoztatták. A mai napon simára gyaluljuk a játékteret. Néhány perc múlva a központi jegybank teljes készletét, mindazt az aranyat amire az önök gazdasága épül újra elosztjuk egy bomba segítségével a Long Island-i öböl térségében.

Ha épp nem egy dugó közepén ülnek, kérem jöjjenek el és nézzék meg."

 

"Tegnap még... Tegnap még csak egy hadsereg voltunk... ország nélkül! De holnap... azt kell eldöntenünk, melyik országot akarjuk megvenni!

És ne feledjétek, hogy ezt az egészet a New York-i re-re-re-rendőrség sz-szopottfejű hülyéinek köszönhetjük!"

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Willisnak ha jól tudom még Dörner György is kölcsönzi olykor a hangját  :clap:

Elég gyakran előfordult.

Többek között a Die Hard 3-ban és a rémesen újraszinkronizélt elsőben, a 12 majomban, Az utolsó emberigben, Az ötödik elemben, a "Simlis és a szende" sorozatban is ő volt a hangja. Több most nem ugrik be.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó ötlet volt Rog. Ráadásul ezzel segítettél rájönnöm, hogy melyik szinkronnal szereztem meg a Die Hardokat. Hála istennek, mint az eredeti (sajnos, mint a hármat átszinkronizálták, a 3-ban biztos voltam, hogy eredeti, mert az újban Simon hangja förtelem; az első kettőben viszont nem, mert azokat baromi régen láttam a DVD-k előtt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszik. :clap:

 

Amúgy a harmadik Die Hard-ban a Rátóti tényleg pocsék. Jóval fiatalabb mint Irons vagy Szakácsi, nemtom miért őt szedték elő. De azt se hogy miért kellett újraszinkronizélni. Talán hogy kevesebb durva szó legyen benne.

 

És ott van még az első új szikronja is ami úgyszintén pocsék.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogalmam sincs :clap: Az új szinkronok a tévében mentek? :) Azt hittem, biztos a dvd-n.

Én csak eredeti szikronos DVD-ket láttam eddig. A DVD rendelős oldalakon csak annyit írnak a Die Hardokról hogy szinkronosak de néhány DVD-nek a csomagolására ráirkálják hogy eredeti szinkron van rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a Pókember 3 trailerét.Feltünt, hogy sötét ruhája lesz.Ez azt jelenti, hogy gonosz lesz?Azt láttam, hogy a nagybátyja gyilkosát üldözi és ezután lesz fekete a ruhája.Sajnos a képregényeket nem ismerem.Ez benne van a képregényben is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajjj! Ne már! A Variety lehozta, hogy Shia La Beouf fogja játszani fog az Indy4 ben! Na most, ez egy újabb nagyon rossz előjel! Nekem már az se nagyon tetszett, hogy David Koepp könyvéből készül a film és nem Darabontéból és, hogy Indynek gyereke lesz, de ez....! Aki esetleg nincs annyira képben, Shia La Beouf a baromi idegesítő és fölösleges gyerek a Constantine és az I, Robot filmekből!!! S eddig minden filmben olyan érzésem volt, mint, ha senki se szólt volna neki, hogy ez már egy másik film és ne játsza már ugyan azt a karaktert amit 7 évvel ezelőtt.

 

http://www.variety.com/article/VR111796073...egoryid=13&cs=1

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tudom ki Shia LaBeouf, mert már 4 filmben láttam. A neve marhára tetszik :clap: De a srác is aranyos, nekem nincs sok bajom a színészi kvalitásaival, egy kölyök, aki nem olyan rossz :) Majd meglátjuk mi lesz belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a Pókember 3 trailerét.Feltünt, hogy sötét ruhája lesz.Ez azt jelenti, hogy gonosz lesz?Azt láttam, hogy a nagybátyja gyilkosát üldözi és ezután lesz fekete a ruhája.Sajnos a képregényeket nem ismerem.Ez benne van a képregényben is?

Igen, benne van a képregényben is.

A fekete pókruha története elég változó, de az a lényege, hogy egy szimbióta rátelepszik Peterre, és lemásolja a képességeit, de egyben fel is erősíti azokat.

És ez az erő elveszi Peter eszét, és olyan dolgokat művel, amiket alapban nem tenne.

Megszabadul a ruhától, amihez aztán hozzájut Eddie Brock, Peter egyik riválisa, és belőle lesz Venom, Pókember legnagyobb ellensége. Röviden ennyi. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, benne van a képregényben is.

A fekete pókruha története elég változó, de az a lényege, hogy egy szimbióta rátelepszik Peterre, és lemásolja a képességeit, de egyben fel is erősíti azokat.

És ez az erő elveszi Peter eszét, és olyan dolgokat művel, amiket alapban nem tenne.

Megszabadul a ruhától, amihez aztán hozzájut Eddie Brock, Peter egyik riválisa, és belőle lesz Venom, Pókember legnagyobb ellensége. Röviden ennyi. :clap:

Köszi a választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit.

 

Más: A dark knightban Maggie Gyllenhaal veszi át Katie helyét!? Tudom hogy már régóta rebesgették, de azt hittem, hogy csak vicc. Hát nem tudom, nekem eddig nem igazán jön be a csaj. Remélem tévedek. Egyáltalán minek kellett ebbe a részbe is beleírni?

/Persze ezzel nem azt akartam mondani h Holmes annyira jó volt, mert nem, de akkor már inkább Ő/

bb-79a.jpg

gyllenhaal_maggie.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Hegylakó 5!!-öt. A Forrás alcímet kapta.

Hát nem volt semmi...

PEdig milyen jó volt a sorozat. Miért kellett a filmekből megcsinálni a 2-3-4et?

Az első tökéletes volt és ott abba is kellett volna hagyni.

De ez az 5 már sok volt.

Inkább folytatták volna a sorit, mint egy új film... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Hegylakó 5!!-öt. A Forrás alcímet kapta.

5? Vagy 5? Hallottam, hogy készülget, de már elkészült? :clap:

 

MissKarrde: én azt vallom, legyen szép, de jó színésznő, a kettő nem zárja ki egymást. Mondjuk Holmes se szép, se jó színésznő, szóval én nagyon örülök, hogy leváltják.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.