Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És ha már szóba jött a tökösség: a Running Scared (nálunk 'Halálos hajsza'... atyám de semmitmondó cim) az egyik legkeményebb akció-gettofilm amihez mostanság szerencsém volt. Az elejétől a végéig pörög, ahogy kell, közben keményebbnél keményebb arcok rángatnak elő puskákat és miegymást... ahhoz képest hogy alig vártam tőle valamit borzasztó kellemes meglepetés lett belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alapján amiket olvastam és hallottam róla, a 300-at nem bírnám megnézni. A Sin Sityt sem tudtam nézni pár percnél tovább. Van ami nem fog meg és van amin kiakadok.

Elgondolkodtatott egy beszélgetés a buszon, fiatal srácok és egy lány között, a fiúknak tetszett és "eszeveszett hentelésről szól" jelzővel illette egyikük a filmet, mondván ez a film úgy születhetett, hogy a készítők kitalálták mi tetszene az embereknek, mindezte miután közölte hogy a szabadidejét videójátékokkal igyekszik kitölteni.

 

Több kritikában is írták, hogy elsősorban erőszakot kedvelő férfi nézők tagjaira lesznek nagy hatással.

 

Egy kritika idáig merészkedett:

"Elsősorban a parttalan erőszak hívei és a saját nemükhöz vonzódó férfiak találhatják lenyűgözőnek a filmet."

 

A áprilisi Filmvilágban eképpen fogalmaz a kritikus:

"300 láttán olybá tűnik, lassan rendezőre sem lesz szükség a filmkészítéshez."

 

Szóval a jelenséget érdekesnek tartom, mivel ezek a jelzők, úgy tudom, itt a fórumon senkire sem illenek :)

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztaaaaa, mennyi homokos és erőszakos figura mászkálhat akkor a világban, ezek szerint.

 

Ebben a szellemben viszont, a 302-ben fél vagy teljesen meztelen bombázók iszapbírkózását szeretném látni hasonló megoldásokkal, de fele ilyen erőszakosan. Na arra mit mondana a kedves kritikus? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na arra mit mondana a kedves kritikus? :)

Talán valami ilyesmit:

"Elsősorban a nem túl durva erőszak hívei és a saját nemükhöz vonzódó nők találhatják lenyűgözőnek a filmet." :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztaaaaa, mennyi homokos és erőszakos figura mászkálhat akkor a világban, ezek szerint.

 

Ebben a szellemben viszont, a 302-ben fél vagy teljesen meztelen bombázók iszapbírkózását szeretném látni hasonló megoldásokkal, de fele ilyen erőszakosan. Na arra mit mondana a kedves kritikus? :)

Arra csak azt, hogy simán perverz vagy :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval a jelenséget érdekesnek tartom, mivel ezek a jelzők, úgy tudom, itt a fórumon senkire sem illenek :)

A megoldás valahol ott van, hogy nem a kritikusokra kell hallgatni, hanem meg kell nézni a filmet.

 

Egyébként szerintem a Sin Cityre nem sokban hasonlít.

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy próbát megér, sztem nézd meg. :cry:

Láttam pár Takeshi Kitano filmet, azokban is folyik a vér rendesen. Valami megvátozott az Apocalypto óta, már a Téglát is azért nem nézem meg mert anyu azt mondta véres. Azt hiszem erőszakból és vérből túladagolást kaptam. Addig az Átok cimű filmet is megnéztem volna, azóta arról is letettem.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis csemege a Karib-tenger kalózai szerelmeseinek :cry:

 

"A Karib-tenger kalózai: A világ végén május 25-én kerül világszerte a mozikba, de Magyarországon már május 22-én, három nappal a világpremier előtt láthatják a filmet a rajongók. A Palace Westend moziban ugyanis karib-tengeri kalózmaratont rendeznek: az első két film megtekintése után éjféltől a várva-várt harmadik rész is bemutatásra kerül!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam pár Takeshi Kitano filmet, azokban is folyik a vér rendesen. Valami megvátozott az Apocalypto óta, már a Téglát is azért nem nézem meg mert anyu azt mondta véres. Azt hiszem erőszakból és vérből túladagolást kaptam. Addig az Átok cimű filmet is megnéztem volna, azóta arról is letettem.

De ez annyira nem durva....vagyis az, de mégis más szinten hat. Nekem megvan, gyere el, és megnézzük együtt. :cry::(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 300 kib*** jó volt, már nagyon kellett egy ilyen kardozós-hősös-látványos múvi :cry: Egy nagyon eltalált zenével, és néhány nagyon ütős jelenettel :pfff:

Ehem, vajon hova sorolnának a "kedves" kritikusok? :cry::(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmkritikusok a Little miss sunshine-t úgy emlegetik, hogy a Tenenbaum road movie-ja. Na szóval nekem a Tenenbaum a kedvenc filmem, szóval nagy várakozás előzte meg részemről a filmet. Az Oscaroknak nagyon örültem, amiket nyert, de az Olive-ot alakító kiscsaj alakítása tényleg nem volt egy kiemelkedő teljesítmény(nem volt rossz, de nem ő vitte el a hátán a filmet). Nálam Alan Arkin és Steve Carell alakításai a legmeggyőzőbbek. Carellt amúgy is nagyon komálom az Office című sorozat miatt, és itt más milyen szerepkörben volt, de a szarkazmusa megmaradt. :cry: Arkin kirohanásai meg hangosan nevetős részek voltak. :( A karakterek nagyon jól össze voltak szedve, és a cselekmény szál is. Zene is frankó volt, nekem egyedül az utolsó 5 perc nem tetszett. Az a fejetlenség. Jó-jó, aranyos volt a családi összetartás, de valahogy nekem zűrzavaros volt. Összeségében nálam egy 8,8/10 pontot kap. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 300 kib*** jó volt, már nagyon kellett egy ilyen kardozós-hősös-látványos múvi :cry: Egy nagyon eltalált zenével, és néhány nagyon ütős jelenettel :pfff:

Ehem, vajon hova sorolnának a "kedves" kritikusok? :cry::(

Az talán attól függ, hogy a videójáték-generációval vagy a melegekkel szimpatizálsz leginkább? :cry:

 

Amúgy örülök, hogy tetszett. Én azért fejbevágnám azt a kóklert, aki a "This is where they die!"-t "Itt halunk meg"-nek fordította...

 

 

"Immortals? We put their name to the test!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.