Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szinte semmiben nem különbözik, egy két jelenetet leszámítva, de a végén van egy jó kis poén. ^^  :)

Hát amikor magyaráz a robotnak, hogy maradjon észrevétlen, nehogy az anyja meglássa, lefordultam a székről. :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyaég... még a végén tetszeni fog nekem ez a film! Hogy röhögni fogunk alatta az nem vitás, ahogy már a második és a harmadik részen is csak röhögni lehetett... de az elözetes alapján például simán lehet jobb, mint a harmadik rész. Eleve Stallone arca örökös humor-forrás lesz itt, ami alapból megdobja a hangulatot :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még mindig ugyanazt a szöveget nyomja hogy ő már abbahagyta az egész cirkuszt meg hogy ez nem az ő problémája.

De azért jól bedurvult. Azon csak röhögni tudtam amikor a kocsin szétlövi a sofőrt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lolerrrrrr!!! :)

Ebben aztán nem fukarkodnak a vérrel. Rambo is back... Chuck Norris kezdhet félni :)

Norris isten sose volt ennyire véres. De most, hogy megemlíteted akár jöhetne is az Ütközetben eltünt IV. :clap: Vagy a Magányos Farkas II.-pörgőforgó rugás folytatódik :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem a nyár legtökösebb filmje ez a Rambo lesz. :clap: Bár igaz, hogy a jó öreg John önmaga paródiája, de az akciók állatok lesznek. Régi feeling maximálisan benne van. Egy kis nyolcvanas évek, egy kis predator... Új "részegen a haverokkal csak ezt nézzük" film születhet ebből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy egy hónapja olvastam a Prestige című filmről egy elméletet, amit szívesen kibeszélnék azokkal, akik látták is a filmet, meg akik bele akarnak áskálódni a témába. :para:

 

Szóval a Spoiler mögött kezdeném:

 

Ugye azt leszögezhetjük, hogy zseniálisan összerakott filmről van szó, de a legnagyobb trükk vajon tudatosult bennünk? Vagyis hogy Tesla gépe nem is működött, csak ezt az áramnyalábcsapkodás figyelemelterelést szolgáltatta? És Angier is át lett verve Tesla által, aki a rengeteg kalappal és egy ugyanolyan macskával elhitette vele, hogy működik a gép... Igen, volt a filmnek egy olyan momentuma, ami mutatja, hogy Angier kipróbálja a gépet, és működik, de az csak elbeszélésként, naplóba leírva láthattuk, és ugye azt tudjuk, hogy később az a Borden (és a mi), megtévesztését szolgálta. Hullát sose láttunk, csak a film legvégén egyet, és az elvileg az elmélet szerint Angier hasonmása volt. NA röviden ennyi az elmélet, és így realitás érzetet is nyer maga a film. Nektek mi a véleményetek róla? Én nem tudom eldönteni, pedig már az elmélet elolvasása óta megnéztem mégegyszer a filmet.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az elméletet már egy másik topicban is olvastam. Érdekes. Ott arra jutottak, hogy a film végén az összes tartályban van hulla... ezt olyasvalaki állitotta, aki már látta a DVD-változatot és letudta ellenőrizni. Ez vajon mennyire lehet helytálló? Mert végülis ez eldönti vagy alátámasztja az elméletet.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Nem tudom, nekem megvan dvd-n, de a többiben nem nagyon láttam hullákat. De majd megsasolom megint.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Rambo iszonyatosan szánalmas.A nagy elődőket alázza ezzel meg.A 3 eddigi Rambo film legenda lett(volt), miért kellett ez?Nagyon öreg már Stallone.Legalábbis ehhez-Willisnek is van még pár éve aztán kiöregszik ő is.

Ja és miért kellett ilyen véresre?Kitépi a torkát szétlövi a sofőrt, de úgy ,hogy cafatokra.A sok brutalitással akarják eladni a filmet?Már a Burma is egy baromság, jó ha 25 amerikai tudja hol van és ugye ott kell sikeresnek lennie.Stallonénak vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a harmadik Rambot pedig nehéz lenne alulmúlni... hosszú unalmas felvezető, ami a második elejének az ügyetlen koppintása, majd Rambo túldimenzionált, ámde mégis kellemetlenül gagyi akciói (és akkor ne is beszéljünk az idejét múlt sztoriról... Rambo, mint tálibok haverja igy 2007-ben már elég hülyén jön ki :P)... de végülis az egyébként remek második rész se volt más, mint egy jól megcsinált egotripp. Értelme és realitása nem volt, de legalább buzogott a tesztoszterontól... nem olyan magas a léc szerintem, amit Stallonénak bekell vennie, s talán még igy transzfesztita fejjel is beveszi. Burma jó ötlet... az egyik legnagyobb káosz ott van most a világon Szomália mellett, de ez utobbit már láttuk a Sólyom végveszélyben, meg egyébként is lerágott csont mostanság afrikaiakat vagy arabokat halomra ölni :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen a Rambo-sorozat a reagen-i poitikát tükrözte.Nem csodálkoznék, ha finanszírozták volna az állam részéről a filmeket.Ugye Reagen azt mondta '83-ban, hogy a Szovjetunió a sátán országa.A Rambo filmek pedig ebben a szellemben készültek(kivéve az elsőt).Minnél több szovjet katonát kinyírni ,lehetőleg egyedűl, hogy bizonyítsuk az amerikai zöldsapkás legyőzhetetelenségét.Sok ilyen film volt akkor a nyolcvanas években, de valahogy a Rambo lett az etalon.Nálunk tiltották akkor, mert ugye micsoda dolog, hogy egyetlen amerikai legyőzi a specnaz legkiválóbb katonáit.Emlékszem elöszőr a második részt '86-ban láttam videón hangalámondással.Akkor szenzációs film lvolt, legalábbis az itthon mozikban lévő filmekhez képest.

Ma már persze bárgyú ,meg nevetséges és hiteltelen(bár mondjuk melyik akciófilm nem az), de ez a 4. ez borzalom.Nem tudom lehet-e ez alá menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.