Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hűát, én bevallom, szerintem annyire rossz mindhárom Rambo, hogy végignézni még egyet sem tudtam. Mindet elkezdtem, darabokban talán láttam is mindet, de egyben... még gyerekkoromban sem, pedig akkor nyitottabb is voltam az ilyenekre :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Remek ez az elmélet, csak hát én a végén úgy látom, hogy egy rakat hulla van. Az összes tartályban van. Na meg akkor minek kéne minden előadáshoz külön tartály meg a vak munkások? Mindez csupán valamilyen szemfényvesztés volna? Na de ahhoz meg túlzás.

Rambo filmekből az elsőt láttam, egyszer nézhető volt. Már ami még rémlik évtized távolából belőle :para:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Shrek 3at.

Nem kellett volna. Elég gagyi volt. Jujj.

Az első még tetszett. A 2. már fölöslges volt, de ez...már aztán tényleg.

Amekkora siker, tuti lesz 4 is... :P Talán még szinkronnal is megnézem egyszer. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Túlzásnak nem tekinthetjük, ha a Borden fivéreket is, meg a Kínai varázsló szemfényvesztéseit nézzük. Csak azt nem tudom, hogy Angiernek honnan volt ennyi léje. Mert valamiből azért finanszíroznia kellett Tesla gépét is, meg a sok tartályt is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rambo, mint tálibok haverja igy 2007-ben már elég hülyén jön ki

 

lerágott csont mostanság afrikaiakat vagy arabokat halomra ölni :para:

Lehet hogy Stallone addig rágná a csontot míg el nem fogy. :P

Ha lenne "Rambo 5" akkor az alapsztorija az lehetne hogy a totál kiégett Rambi legyilkol egy csomó tálibot hogy utána kicsinálja Bin Ladent és a végén persze sikerülne neki. Egymaga elintézné azt amit az amik évek óta nem bírnak elérni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már az első rész is sz*r volt.A folytatását már nem tudtam végignézni..

Hogy mondhatsz illyet iszonyat jó az első rész. A 2. tényleg gázosabb.De azért az is jó. Bár én a 3. részt még nem láttam de biztos leszenek benne jó poénok.

 

 

Ui:

Most láttam megint a tv-ben az Titkok kertje c. 1993-as filmet. Istenek anyira szép. Régen láttam. Előjöttek az emlékek. A Lord kisértetiesen hasonlított apumra. Fura. De a zene az nagyon szép. Imádom. Főleg azt ami a végén megy (ment volna) a stáblistánál (ugyan is RTL klubos barmok megint levágták. ) :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mondhatsz illyet iszonyat jó az első rész. A 2. tényleg gázosabb.De azért az is jó. Bár én a 3. részt még nem láttam de biztos leszenek benne jó poénok.

Fárasztó egy film az.

Bár én a 3d-s rajzfilmeket alapból nem szeretem, valahogy elveszik a mese varázsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fárasztó egy film az.

Bár én a 3d-s rajzfilmeket alapból nem szeretem, valahogy elveszik a mese varázsa.

Figyi a megvalósítási dolgát én sem csípem. Túl Cylber vagy hogy írják a szájbert. Túl fura.De szerintem a poénojk és a történet az ami miatt érdemes megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mondhatsz illyet iszonyat jó az első rész. A 2. tényleg gázosabb.De azért az is jó. Bár én a 3. részt még nem láttam de biztos leszenek benne jó poénok.

Voltak benne jó poénok. De pár jó poénra nem elhet filmet építeni... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszettek a Shrekkek, de én is azt vallom, hogy nem kéne ennyire a rókabőrt egyes dolgokról lehúzni. Nálam a 2. rész jobban tetszett, mint az első rész. Csizmás Kandúr, Malackáék a vakegerekkel és Mézivel, na voltak oltári jelenetek akkori szemmel nézve. (Cops paródia :para: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce: Prestige

Igen, mondasz valamit ezzel a túlzással kapcsolatban. Viszont nem vallana Angierre. Vagy csak tanult a kínai esetéből? Angier nemesi családból származott, ezek szerint nem az elszegényedettek közül valóból.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez egy érdekes elmélet, én is olvastam ezt egy fórumban még miután moziban láttam első alkalommal, és eleinte hittem is neki. Azonban logikusan végiggondolva az egész belemagyarázás, túlkomplikálja a történetet, és ha igaz lenne, a film által gondosan felépített rendszer kártyavárként dőlne össze. Pár cáfolat: a film végén látott hulla nem lehet Root, hiszen Cutter Angierként azonosította (ha Cutternek nem hiszel, nézd meg Root orrát, teljesen más mint Angieré!); vagy: az elbeszélés a gép kipróbálásáról nem lehet hazugság, hiszen ez nem Angier naplójában van, hanem emlékeim szerint ő maga mondja el Bordennek miután az lelövi (egyébként sincs rá utalás a filmben, hogy ez hazugság volna).Vagy ott van a párhuzam a kismadarakkal: ahogy a madárkák esetében mindig volt egy szerencsés, amelyik nem pusztult bele a kalitkás trükkbe, ugyanúgy Angier trükkjénél is mindig volt egy szerencsés Angier, aki nem zuhant a tartályba - ez a párhuzam értelmét veszítené, ha nem működne a gép. Vagy Cutter befejező mondatai, amelyek kifejezetten a nézőnek szólnak, is azt támaszták alá, hogy az egyszerű válasz az igazi, mégha a néző éppen az egyszerűsége miatt nem akarja ezt elfogadni. Hirtelen kb. ennyi jut eszembe, de hidd el nekem, hogy ez az elmélet out of context, azaz belemagyarázás, a triviális megoldás él, azaz a GÉP MŰKÖDIK :para:


Szóval a Spoiler mögött kezdeném:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda, sok igazságot montál. :para: Mindenesetre csámcsogni jó volt rajta.

Új Jolly?! Darkos darkos darkos, mint az eredeti elképzelés. Nálam adja, de még a kacajára nagyon kíváncsi vagyok, mert az összhanghoz mindkét elem kulcsfontosságú szerepet fog játszani. Végül akkor Joker és Kétarc lesznek a gonosz haramiák?

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre. Nem csalódtam benned :clap:

 

Amúgy ez lesz a Joker, és nekem is bejön ez az irány.

Köszi :D Kicsit várom már, hogy milyen lesz "mozgásban" is :) Na de türelem, majd csak jön valami előzetes is valamikor, meg aztán egyszer csak a film is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap láttam a HP3 második felét a "kereskedelmi adón". Gyönyörű tanulmány arról, hogyan lehet FÉLIG kivágni egy szálat. Benne van a Tekergők Térképe a könyvbeli üdvözlőszöveggel ("Holdsáp, Férekfark, Tapmancs és Ágas büszkén prezentálja"), meg az hogy Lupin egyből tudja hogy mi az, de nem teszi hozzá, hogy azért tudja, mert ő Holdsáp. Később bejön a képbe, hogy ő vérfarkas (mégpedig igen gagyi kivitelű, szégyellje magát a trükkmester), benn van a sorok között, hogy a váérfarkas csak emberre veszélyes, állatra nem (a könyvben nyíltan kimondják, ugyanis fontos) és hogy ők annak idején ezért tanultak meg állattá változni. Na ezt teljesen kihagyták. Holdsáp, Féregfark, Tapmancs meg Ágas lóg a levegőben, van két animágus akikről nem tudni hogy miért azok, na és amin nagyon téptem a hajamat, hogy teljes a hallgatás arról, hogy mit keresett a szarvas a végén. Pedig azt hiszem, fontos lett volna... :clap:

Ja meg Trelawney jóslata. Hermione fölpattan, és senkinek nem tűnik fel, hogy elgurul a kristálygömb, amivel mellesleg a fél osztály foglalkozott (volna). Sebaj, megtartják az órát a maradékkal! Aztán Harry ügybuzog és visszaviszi, ennyi idő alatt úgy eltűnik mindenki hogy az előbb még csordultig teli teremben senki nincs aki hallhatná a jóslatot... azt a jóslatot, amiről utána senkinek nem szól, pedig Dumbledore-nak van egy nagyon jó szövege hozzá. Még egy szál, amit félig vágtak ki.

A Tűzvillám hülye időzítése meg aztán már tényleg csak hab a tortán. A végén mit keres ott a toll, hogy ez volt hozzá? Hát a kedves keresztapának nem fekete szőre volt véletlenül??? Vagy képes volt megkopasztani a hippogriffjét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap láttam a HP3 második felét a "kereskedelmi adón".

 

Szerintem ahhoz képest hogy mennyit kihagytak ez a rész lett a legjobb. Most ha összeveted a 4.el, ott logikai gixerek vannak amiket nem magyaráznak meg. Az hogy honnan jön a tekergők térképe azt fullba kihagyták, így elég sok időt megspóroltak. És azzal is hogy kihagyták a karácsonykor megkapott Tűzvillámot. Túl sok idő lett volna azzal a szállal is foglalkozni. És egy toll azt hiszem nem lehet megkopasztásnak nevezni. Magából nevezen szedett volna ki szőrt... :)

Nem lehet egy könyvet sajnos teljesen, szó szerint megfilmesíteni, főleg ha ennyira összetett. Arra vagyok kíváncsi hogy a 700 oldalas OOTPből mennyit vágnak ki, és mennyire lesz érthető. :clap:

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap láttam a HP3 második felét a "kereskedelmi adón". Gyönyörű tanulmány arról, hogyan lehet FÉLIG kivágni egy szálat.

Ja, és ha mindent benne hagytak volna, öt óra lenne a film. Mellesleg, én az említettek közül semmin sem akadtam fenn (pedig Helo Kopterrel én nagyon kritikus vagyok). Nem fírtattam az animágusokat, hogy miért animágusok, mert akkor sorba bele lehetene kötni mindenkibe, hogy miért az, ami. A toll meg nyílvánvalóan a hipergriffből van, mi másból lenne?

A vírfarkas viszont elég gagyi, mintha Gollamot keresztezték volna az Alien Resurrectionben lévő újszülött förmedvénnyel :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.