Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem is csak bajaim vannak ezekkel a trailerekkel, de majd otthon megsasolom, mert érdekel :D

 

Bomarr, olvastam róla, hogy haláljó a Vaskabátok, de moziban nem tudom mostanság megnézni, majd másképp :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, nemrég visszatértem a Karib-tengerekről, ahol beleutottam néhány kalózba :)

Nagyon tetszett, talán még a másodiknál is jobban (ami meg jobban tetszik az elsőnél). A látvány páratlan, Jack továbbra is remek, Barbossa király, Elisabeth gyönyörű, a történet fordulatos. Engem végig lekötött. Egyszer zökkentem csak ki, mikor félidőnél megszakadt a film... na akkor a nézősereg és a mozi dolgozói között valami Holtak hajnala viszony kezdett kialakulni...

Néhány dolog nem nyerte el csak a tetszésem, de azok sem olyan hűde rosszak, csak egyszerűen nem kellettek volna.

 

Első ilyen a sok Jack. Először jó volt, többet nem kellett volna erőltetni. Főleg nem a két mini-Jack nem tetszett. A másik, ami nem jött be, az elején a dalolászás. Magasztos volt, meg minden, de mire fel? Úgy értem, az akasztás érthető. Be kellett mutatni, hogy a Keleti-Indiai Társaság nem csak a kalózokkal, de a pórnéppel is kegyetlen, hogy megérdemelt legyen a végső büüntetés. De a dal, azt nem tudom mire vélni. Dalma megnövesztése meg pláne nem tetszett, nagyon gagyi volt szerintem. Inkább azonnal esett volna rákokká. Annak viszont örültem, hogy a gyanúm, ami a második részben kellt, beigazolódott, vagyis, hogy ő Jones szerelme.

A végső csata viszont nagyon jó. Picit talán csalódtam mondjuk benne, azt reméltem, hogy mind a kilenc kalózvezér nekidurálja magát, de ők végül nem estek neki a bajnak, ami nem csoda, az örvényt úgyis csak a Bolygóhollandi és a Gyöngy bírta volna ki. A jelenet pedig, amiben közrefogták a Rettenthetetlent és szitává ágyúzták, mesés volt. Az esküvőn én szakadtam a röhögéstől, meg alapból a legtöbb poénon jót nevettem - kutya -> két teknőc. Tetszett, hogy sok első részes karakter, akik a másodikból hiányoztak, újra itt voltak - a két idióta katona, meg a megmondó ember a Rettenthetetlen fedélzetén. A zene pedig már a soundtrack óta bejön. A vége is jó vol, hogy visszatértünk a kedző felálláshoz, vagyis Barbossa megfújta a Gyöngyöt, Sparrow meg egy kis csónakkal és az iránytűjével nekivágott az új kalandnak. A legvége meg megint jó volt, bár az utolsó Will-Elisabeth jelentbők már számítottam rá. Itt jegyezném meg, hogy abban a jelenetben én valami iszonyúan irigyeltem Will-t.

 

Annyit mondhatok, ez a három rész szerintem nagyon egynben van. Jó lenne, ha nem lenne több rész.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel az egyel én is egyetértek. :)

Az a baj, hogy sok pénzt hoznak a konyhára. Az állítólag botrányasan gyenge pókember 3, már 868 milliónál jár, worldwide... Amíg ennyit termel, addig úgy is lesz rész. Ezeknek a sorozatoknak csak egy céljuk van, a minél nagyobb profit. Hol van már az SW vagy a GYU filmek, amik szóltak is valamiről... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, én viszont nemcsak ezzel az egy mondatoddal, hanem minden szavaddal egyetértek!!! :D Végre valaki, akinek tetszik a film rajtam kívül :)

 

 

Én továbbra is úgy tudom, hogy ez a záróepizód volt, legalábbis az újságokban ezt írták, hogy aztán mit hoz a jövő - pont amiatt, amit Ody ír - az persze kérdéses...

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én továbbra is úgy tudom, hogy ez a záróepizód volt, legalábbis az újságokban ezt írták, hogy aztán mit hoz a jövő - pont amiatt, amit Ody ír - az persze kérdéses...

Így volt, dehát a stúdió valszeg ezt nem fogja engedni. Nagyon röpködnek a hírek a 4-5-6. epizódról, meg hogy Depp is benne lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valaki, akinek tetszik a film rajtam kívül :D

Nekem is tetszett :P De hozzá kell tennem, hogy abszolút nem vettem komolyan, még picit sem, de rém mulatságos és látványos volt. Mint tisztességes film viszont nem állja a helyét, csak az első :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy sok pénzt hoznak a konyhára. Az állítólag botrányasan gyenge pókember 3, már 868 milliónál jár, worldwide... Amíg ennyit termel, addig úgy is lesz rész. Ezeknek a sorozatoknak csak egy céljuk van, a minél nagyobb profit. Hol van már az SW vagy a GYU filmek, amik szóltak is valamiről... :D

A SW meg a GyU nagyságát elérő filmek nagyon ritkán készülnek, barátom... Ki tudja meddig kell várni a következőre (ha lesz egyáltalán)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem vettem komolyan, nem is szándékoztam, de még így is gyenguszka volt szegényke... :P

Ráadásul nekem Sparow humora se jön be. Pedig ezeknek a filmeknek ez a húzóereje. Legtöbb poénját fapofával ültem végig. Persze voltak jó dolgok is, de legalább annyi nem működött.

 

Én a Halo-t várom, ahol Jackson a producer, és ahogy olvastam az sci-fi lesz. Hol van még 2009? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SW meg a GyU nagyságát elérő filmek nagyon ritkán készülnek, barátom... Ki tudja meddig kell várni a következőre (ha lesz egyáltalán)...

Sajnos. :D Valami mindig hibádzik. Vagy sok a látvány, és amúgy üres a film, vagy se látvány se történet nincs. :P Persze most csak a blockbusterekről beszélek.

 

A Batmant direkt nem vettem még számításba, mert megvárom a második részt. Nehogy arra a sorsra jusson mint a Mátrix. Bár Nolan szerintem képtelen hibázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos. :D Valami mindig hibádzik. Vagy sok a látvány, és amúgy üres a film, vagy se látvány se történet nincs. :P Persze most csak a blockbusterekről beszélek.

 

A Batmant direkt nem vettem még számításba, mert megvárom a második részt. Nehogy arra a sorsra jusson mint a Mátrix. Bár Nolan szerintem képtelen hibázni.

Nolan nem fogja elszúrni, ebben biztos vagyok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.