Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

TDK Spoiler

 

Spoiler:

Lucius+Batman

 

Itt nincs vita, persze hogy tudja Lucius hogy ki Batman. Meg Bruce is tudja, mindenki tudja... :D A zsarolás témánál is nem gyengén kiderül. Puszta logikátlanság.

 

És a zuhanás után én úgy vettem észre, hogy Rachelhez sima hanggal beszélt, nem torzítottan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ezt nekem szántad közlöm hogy ezt már az előző film óta így látom úgyhogy szerintem felesleges volt ezt a tanszöveget vagy mit beírogatni.

Pedig igaza van.

Ráadásul van is egy jó mondata Luciusnak, amiben kvázi kimondja, hogy tudja:

"Mr. Wayne, ha nem mondja meg mit csinál, nem kell hazudnom, mikor kérdezik. De azért ne nézzen teljesen ostobának."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ezt nekem szántad közlöm hogy ezt már az előző film óta így látom úgyhogy szerintem felesleges volt ezt a tanszöveget vagy mit beírogatni.

Nem kell felkapni a vizet, nem szántam többnek azt a hozzászólást mint aminek látszik. Csak nem értem, hogy Fox hogy ne tudná Batman kilétét, ha egyszerűen arról dumálnak hogy mit kéne változtatni a Batruhán, és a

Spoiler:

szonár-telefont se hagyta ott véletlenül az épületben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK: 10/10

No, hogy részletesebb is legyek, ne csak ilyen szűkszavú.

Ami nem tetszett:

- Néhány verekedős jelenetet még mindig kapkodósnak éreztem.

- Gotham csak egy város a sok közül :D

- Vége lett, pedig igazán folytathatták volna :D

 

Ami tetszett:

- A film elejétől a közepén át a végéig - azt a két bolhafütyinyi apróságot leszámítva, amit fentebb említettem - minden. Zene? Önmagában meghallgatva nem találtam túl jónak a Beginshez képest, de a filmben... ojjééé... rég volt már ily mértékben összhangban zene és kép. Történet? Remélem a premier óta okítják Hollywoodban, mert ez iskolapélda. Egyik kiszámíthatatlan csavar a másik után. Karakterek? Még ha tömören fogalmaznék, akkor is egy oldalt írhatnék róluk, szóval bele sem megyek. Kiválóak, egytől-egyig, bár ilyen illusztris szereplőllistával milyenek lennének? Harvey Dent személye a film nagy meglepetése volt számomra.

Szóval, jobban tetszett, mint a Batman Begins, pedig már az is mocskosul tetszett,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK Spoiler

 

 

Lucius+Batman

 

Itt nincs vita, persze hogy tudja Lucius hogy ki Batman. Meg Bruce is tudja, mindenki tudja... :D A zsarolás témánál is nem gyengén kiderül. Puszta logikátlanság.

 

Azt hittem hogy világosan leírtam már hogy magamtól is tudom hogy az öreg jó ideje ismeri bőrkoma valódi kilétét. Szerintem ez az egész már totál feleslegesen túl lett spilázva mivel én egy szóval se írtam hogy szerintem az öreg nem tudja hogy ki a botman.

 

 

 

És a zuhanás után én úgy vettem észre, hogy Rachelhez sima hanggal beszélt, nem torzítottan.

 

 

 

Pedig az "Are you all right?"-ot elég torzan nyomta. A "He's safe."-et meg már halkabban mondta így azon már kevésbé lehet hallani hogy torzan dumált de szerintem az is elváltoztatottan akart hangzani.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul van is egy jó mondata Luciusnak, amiben kvázi kimondja, hogy tudja:"Mr. Wayne, ha nem mondja meg mit csinál, nem kell hazudnom, mikor kérdezik. De azért ne nézzen teljesen ostobának."
Olvasd már el hogy mi van eme HSz-ed fölött! Abból kiderülhetett volna hogy mindig is tisztában voltam azzal hogy az öreg tudta hogy kicsoda boitman.

Nem kell hogy tízféle ember tízféleképpen ugyanazt leírja nekem úgy hogy semmi okot nem adtam rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasd már el hogy mi van eme HSz-ed fölött! Abból kiderülhetett volna hogy mindig is tisztában voltam azzal hogy az öreg tudta hogy kicsoda boitman.

Nem kell hogy tízféle ember tízféleképpen ugyanazt leírja nekem úgy hogy semmi okot nem adtam rá.

Akkor újra, mert látom, nem sikerült kifejeznem, mit akartam Már hogy ne tudná Bruce, hogy Lucius tudja, hogy ő Batman? Kivétel, ha Bruce ostoba. A szemébe mondta Fox, hogy "ne nézzen teljesen ostobának", ez azért nem gyenge célzás. De Foxot kérte meg az ellenméreg legyártására, ő mentette meg az életét, mikor a Madárilyesztő lefújta.

Spoiler:

Most meg Batmannak nyújtotta be a felmondását, együtt voltak Tokióban, ahol Lucius segített megszervezni a kínai elrablását. Plusz tényleg a filmben dumáltak arról, hogy hogyan kéne fejleszteni Batman hacukáját. Szerinted mindezután Bruce azt gondolta, hogy Fox szerint ő csak egy hóbortos milliárdos, aki halucinogén szereket szed, embereket rabol kínából - akit aztán átad a hatóságnak -, meg ellenanyagokat gyártat egy városnak olyan méreg ellen, amit be sem vetettek még, és elméletben egy "egyszerű" lakos nem is tudhat róla; mindezek mellett ő Batman fő szabója? Valami itt hibádzik. Szóval Bruce Wayne is teljes mértékben és maradéktalanul tisztában volt azzal, hogy Lucius Fox tudja, hogy ő a Batman.

 

Remélem ebben a fogalmazási kivitelben már megfelelőbb.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj neeee. Már ezzel is cseszegetnünk kell egymást? Szerintem az lesz a legjobb mindenkinek ha ezt lezárjuk mert a vérnyomásom lassan már az eget veri.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem szántam többnek azt a hozzászólást mint aminek látszik.
Akkor írd már le nekem hogy minek akar látszani mert én nem látok benne mást csak valamiféle tök felesleges kioktatást!
Csak nem értem, hogy Fox hogy ne tudná Batman kilétét
Utlojára.

Mindig tudtam hogy az öreg tudja hogy Brúsz Véjn a botman!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennek a kommentednek beidézésével magyarázatot adok, hogy miért zajlanak ezek a párbeszédek.

 

 

 

TDK

Spoiler:

Szerintem a bőrkoma azért változtatta el a hangját mert nem akarta hogy az öreg felismerje hiszen szinte nap mint nap találkoznak így a rókának nem lenne nehéz rávágni hogy "Most lebukott Mr. Wayne! Maga a bőrkoma!".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

 

Arra gondolt már valaki, hogy csinálja ezt a hangelváltoztatást? Szerintem piszok fárasztó lehet mindig ugyanolyan elváltoztatott hangon dumálni.

 

 

Szerintem nem használ semmijen szerkentyűt. Amikor Joki belépése előtt Hárvit ráncigálja kifele a teremből elváltoztatott hangon mondja a csajnak hogy "They are comin' for him!" mintha azzal jelezné neki hogy botman-üzemmódba kapcsol. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennek a kommentednek beidézésével magyarázatot adok, hogy miért zajlanak ezek a párbeszédek.
Szerintem felesleges volt engem idézgetni mert ebben max abba lehetne belekötni hogy szerintem botman nem tudja hogy róka úr tudja hogy ő Brúsz Véjn. Ebből még nem következik az hogy szerintem az öreg nem tudja hogy Brúsz=botman.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges volt engem idézgetni mert ebben max abba lehetne belekötni hogy szerintem botman nem tudja hogy róka úr tudja hogy ő Brúsz Véjn. Ebből még nem következik az hogy szerintem az öreg nem tudja hogy Brúsz=botman.

 

 

Részemről ebből a témából (na nem a TDK) az utolsó hozzászólásom.

 

Arra próbáltam rávilágítani, hogy lassan egy fél oldalja szerintem mindenki azt próbálja meg magyarázni neked, hogy Bruce/Batman is tudja, hogy Fox tudja az igazságot... Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges volt engem idézgetni mert ebben max abba lehetne belekötni hogy szerintem botman nem tudja hogy róka úr tudja hogy ő Brúsz Véjn. Ebből még nem következik az hogy szerintem az öreg nem tudja hogy Brúsz=botman.

Hát hogy ha egyszer Bruce azt kéri Fox-tól hogy csináljon új ruhát, biztos hogy tudja Bruce is hogy Fox tudja Batman kilétét. Hogy ne tudná?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről ebből a témából (na nem a TDK) az utolsó hozzászólásom.

 

Arra próbáltam rávilágítani, hogy lassan egy fél oldalja szerintem mindenki azt próbálja meg magyarázni neked, hogy Bruce/Batman is tudja, hogy Fox tudja az igazságot... Ennyi.

Részemről én meg már rég leírtam hogy le akarom zárni ezt az ügyet szóval az előző HSz-eddel együtt akár ezt az utolsót meg is spórolhattad volna magadnak. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hogy ha egyszer Bruce azt kéri Fox-tól hogy csináljon új ruhát, biztos hogy tudja Bruce is hogy Fox tudja Batman kilétét. Hogy ne tudná?
Oké túl van tárgyalva. Túlságosan is. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már tényleg szeretném ha egyszer s mindenkorra lezárnánk ezt a vitát. Amúgyse hiányzott nekem ez az egész.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki vágíik egy tipikus nyári mozira az nézze meg a Bolondok aranyát.Nagyon jól szórakoztam rajta.Kaland, gyönyörű karibi táj, csinos hölgyek, humor.Nincs túlspirázva, azt adja amit vár tőle az ember.A story nem bonyolult, keresnek egy párszáz éve elsüllyedt hajót amire sok mindenkinek fáj a foga.Az esetlen kincskeresőnek(Matthew McConaughy) aki elvált feleségéve(Kate Hudson)l keresi a hajót, az unatkozó milliomosnak(Donald Sutherland), plussz pár bünözőnek.Kate Hudson különben ennivalóan aranyos a filmben.

Egyszóval ajánlom mindenkinek egy kis nyári kikapcsolódás gyanánt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.