Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az új Potter Trailer nagyon bejön!

Csak arra vagyok kíváncsi zeneileg megállja-e majd a helyét, ugye a Potter Sorozat Johnny Williams árván hagyot báránykája.

Nekem az első két rész jobban tetszett(mondjuk már a zene elviszi a hátán), mint a 3-dik, de mindig kicsit tartózkodom a darkosabb dolgoktól. Mindensetre a vége marha jó.

 

Temple of Doomban vannak a legjobb poénok, csak a darkossága miatt nem az marad meg. Ha mondjuk az Indy agymosásós részt egy kicsit megvágnán, jobb lehetne. Meg azért sem az a legjobb Indy- mert nincsenek benne nácik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tim Burton féle Corpse Bride eddig nagyon jó kritikákat kap... Azt hiszem meglesz az év legjobb animációs filmje :)

 

Nálunk november 17 a premier... A magyarok szokás szerint nem kapkodják el a dolgot (akárcsak pl. Sin City vagy a Charlie and the Chocolate Factory esetében), de azért én első nap meg fogom nézni. Tim Burton rulz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester, ezekt mind moziban nézed meg? Ha igen, akkor nem semmi.  :D Én nem vagyok ekkora film rajongó. :)

 

Hát, azokat az új filmeket, amik tényleg érdekelnek, igyekszem először moziban megnézni, a teljes hatás kedvéért. Ez nem olyan sok, évente csak 10-20 filmet nézek meg moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából nem nagyon tudok sorrendet állítani a filmek között, sosem voltam jó a toplista készítésben. Inkább felsorolom, hogy melyek tetszettek a leginkább, rangsorolás nélkül: Sin City, Oldboy, Revenge of the Sith, Charlie and the Chocolate Factory, Batman Begins...

 

Még van pár fontos film, amit eddig vagy elmulasztottam, vagy még nem jött ki (Aviator, WotW, Crash, Corpse Bride, Tideland, Broken Flowers, Brothers Grimm...)... Ezekből lesz néhány új kedvenc, úgy számítom :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár hír folytatásokról (mindenki döntse el, hogy ez most jó vagy nem):

 

(The Syndey Morning Herald):

 

Az Ice Age2 jövőre jön. Emelett a Blue Sky főnöke elmondta, hogy 2 másik filmen is dolgoznak már az egyiket így jellemezte: "egy kis érzelmes film, ami vicces a maga módján" míg a másikat igazi akciofilmnek nevezte (gyakorlatilag ezzel elismerte, hogy készítik a Robots 2 -t).

 

(Darkhorizons)

 

Stan Winston megerősítette, hogy készül a Jurassic Park 4, viszont a dolgot kicsit lassítja, hogy Spielberg nagyon elégedetlen az eddigi forgatókönyv vázlatokkal, de JP4 mindenképpen lesz. (remélem a szörnyű 3-nál azért jobb lesz)

 

 

 

Végül egy jó hír!!!:roll:

 

The Hollywood Reporter beszélgetést készített Jim Cameronnal a Battle Angel Alita készítéséről, amiből kiderül, hogy a film 2007-ben bemutatásra kerül 2D-s és 3D-s formában is (a 3D talán egy kicsit előbb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ice Age2 jövőre jön.

Míj meglepő... remélem nem cseszik el :63:

 

Stan Winston megerősítette, hogy készül a Jurassic Park 4, viszont a dolgot kicsit lassítja, hogy Spielberg nagyon elégedetlen az eddigi forgatókönyv vázlatokkal, de JP4 mindenképpen lesz. (remélem a szörnyű 3-nál azért jobb lesz)

Nekem tetszett a Jurassic Park 3, mint dínós film, kellemes kis 90 perces kikapcsolódás (tisztára ugyan ez a véleményem az Alien vs Predatorról is). Ráadásul JP rajongó is vagyok, szóval ennek igazán örülök, de azért nagyon remélem, hogy a történet színvonala minimum az Elveszett világ: Jurassic Park színtjét el fogja érni.

 

Jim Carrey... hát nem tom, utoljára valami bidhistának állásáról olvastam, vagy mifenéről... majd visszatér egy Ace Ventura 3-ban, ha már a folytatások idejét éljük...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Énis Jurassic Park rajongó vagyok.De a harmadik részt utálom.Egyszerűen nincs meg az a JP hangulata.Még a zenéje is rossz.Az első két rész a legjobb, de főleg az első.Én egy kicsit félek ettől a negyedik résztől.Ha már Spielberg is ratyinak mondta a forgatókönyvet...

 

Jim-et régebben szerettem, de mostani szemmel nézve nagyon hülye filmjei vannak.A legutobbi filmje a Minden6o szerintem borzalmas.A Mindörökké Batmanben(ami a kedvenc Batman filmem) jót alakított.Meg az Ace Venturában is.Színészi tehetsége nincs, de nagyot tud játszani az arcával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évente kb 20 vagy több filmet megnézek moziban, de erről mostanság szokom le, mert alig van jó film. Több alkalommal megyek, mint amennyi filmet nézek, mert mondjuk a ROTS-t 6-szor néztem meg :roll:

 

Obi1 láttad a Truman show, Ember a Holdon vagy az Egy makulátlan elme örök ragyogása című Carrey filmeket? Mert azokban színész, és igazán játszik. Persze ezek nem tömegfilmek, sokan nem is ismerik őket. Az Egy makulátlan....-t összvissz 20 millából készítették, egy rakat híres színésszel, akik szinte ingyen játszottak a filmben. Egyik kedvencem. Ezek miatt a filmek miatt szeretem Jim Carrey-t, és tartom őt igazi színésznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Egy makulátlan....-t összvissz 20 millából készítették, egy rakat híres színésszel, akik szinte ingyen játszottak a filmben.

 

A Sorstalanságot meg 12 millió dollárból csinálták és milyen nagy hajcihő volt miatta... odaát meg a művészfilmeket is 20 millióból csinálják; azért nem semmi... ez most csak úgy eszembe jutott :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Jim Carrey nagyon jó színész.

 

Sorstalanságot még nem láttam, nem is tervezem megnézni. :roll:

 

Szerintem érdemes megnézni nekem tetszett. Profi munka az utóbbi évek legjobb magyar filmje, ha nem számítjuk a vígjátékokat, mint a Valami Amerika.

Talán csak a Rokonok fogja felülmúlni.

 

Jim Carrey én bírom, Ace ventura és a masz karakterek istenien állnak neki.

Truman show is nagyon jó, (Ed Harris legjobb filmje). Ember a haldon karaktere is passzol hozzá. Bár mikor az igazi Kaufmant nézem nagyon nem hasonlít a Jim Carrey-s Kaufmanra.

Nekem még a Minden6ó is tetszett, csak az a baj vele, hogy rengeteg poén kihagytak, ami nekem egy ilyen helyzetben eszembe jutott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...

Jim Carrey én bírom, Ace ventura és a masz karakterek istenien állnak neki.

Truman show is nagyon jó, (Ed Harris legjobb filmje). Ember a haldon karaktere is passzol hozzá. Bár mikor az igazi Kaufmant nézem nagyon nem hasonlít a Jim Carrey-s Kaufmanra...

 

Ace Ventura a király. :o

A mostani filmjei (köztük a minden6ó) nem jönnek be (Hantaboy :roll::o:P ), de az általad mondottakkal tökéletesen egyetértek. Fog még nekünk néhány jó filmet összehozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Láttam a filmeket, de azért nem lehet azt mondani rá hogy Tom Hanks 2.

 

A Sorstalanságot nagyon nemcsípem.Túl nagy dobra verik.És a gyerek alakítása se tetszik.Lehet hogy jó a kategóriában, de én alapból nemszeretem ezeket a filmeket.Unalmas film.Én tartom magam ahhoz, hogy egy film szórakoztasson.És hát a Sorstalanság nem épp szórakoztató.Max mindenkinek rossz kedve lesz tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hétvégén néztem meg a Hannibált...

 

A "Hmm milyen finom az illata" jelenet betett :P , utána enni bizarr volt, a barackról is egy agy jutott eszembe. :P

 

A vége :D nem is értem, megrendített.

 

Ez a film sem erősítí a második film gyengébb "szabályt".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hétvégén néztem meg a Hannibált...

 

A "Hmm milyen finom az illata" jelenet betett :P , utána enni bizarr volt, a barackról is egy agy jutott eszembe.  :P  

 

A vége  :D nem is értem, megrendített.

 

Ez a film sem erősítí a második film gyengébb "szabályt".

 

 

Ez viszont izlés kérdése. Szerintem a Hannibal Scott legkevésbé sikerült filmje. A regényt igaz nagyon hűen küveti mégis nagyon öncélúnak tünik a "gore" a filmben+nekem kicsit uncsi volt. (az FX szuper). Mindettől függetlenül a Manhunter/Red Dragon és a The Silence of the Lambs jobban tetszettek. Amire viszont egyáltalá nem vagyok kiváncsi az a Hannibal gyerekkoráról szóló film...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hétvégén néztem meg a Hannibált...

 

A "Hmm milyen finom az illata" jelenet betett :P , utána enni bizarr volt, a barackról is egy agy jutott eszembe.  :P  

 

A vége  :D nem is értem, megrendített.

 

Ez a film sem erősítí a második film gyengébb "szabályt".

 

Nekem megis van DVDn.Nagyon nemszeretem ezt filmet, mert unalmas, és néhol elég undorító :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sortalanságot én sem akarom megnézni.Elég volt már az olyan filmekből, hogy a csúnya nácik mit csináltak a zsidókkal.Túl kéne már ezen lépni.A Schindler listája tökéletesen bemutatja a helyzetet.Minek még többet mutatni?Én sejtem de azért azt nem írom ide le.

Spielberg most csinálja a következőt(München).Tök feleslegesek ezek.Arra lesz jó, hogy az emberek fejébe verjék, hogy az arabok terroristák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

 

Ma szerencsétlenségemre megnéztem a filmet. Szerinte harmat gyenge. A könyvek nagyon jók, de ez a film... Egy nagy összevisszaság az egész, csapong ide-oda. A könyvnél nem éreztem ezt. A földi csaj benne volt a könyvben? Nekem abszolut nem rémlik.

 

10/3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl kéne már ezen lépni.

Azért ez nem csak olyan dolog amin úgy túl kell lépni.

A Schindler listája tökéletesen bemutatja a helyzetet.Minek még többet mutatni?

Azért tegyük helyére a dolgokat. A sorstalanság nem a Schindlert akarta lenyomni, sőt versenyezni sem akart vele, hanem "Csak" a Nobel-díjasunk regényének a filmváltozatát akarták elkészíteni, ami maximálisan sikerült.

 

Spielberg csinálja a következőt?

Hát amit azok a sportolók akkor átéltek megér egy filmet. Egész sportvilágnak egy óriási csapás, tragédia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.