Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Közben egy új Star Trek tv spotba is belebotlottam. :peace::)

Az új Star Trek sikerében viszont kételkedem. Már az Enterprise TV sorozatban sem vált be az akciódús Star Trek stílus. Nekem még mindig a 8. a kedvencem a Kapcsolatfelvétel.

 

Ne idézd be a komplett youtube videót, elég csak a szöveg! - by Dzséjt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség.

Ha lett volna több pénz a filmre, akkor eme jelenetek talán bekerülnek az AvP2-be

http://www.darkgrafix.com/AvP2-Concepts.html

 

Főleg az utolsó két kép az érdekes. Ehh...

Egyetértek.

Az AVP filmek közül az első tetszett a legjobban, a második nem annyira.

Azok a tartályokban a jobb oldalon valódi elfogott Predatorok lennének, vagy valami klónok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Star Trek sikerében viszont kételkedem. Már az Enterprise TV sorozatban sem vált be az akciódús Star Trek stílus. Nekem még mindig a 8. a kedvencem a Kapcsolatfelvétel.

Bevállt az, csak a sok vérfan trekkernek nem jött be, meg túl későn mozdították el a két csodamókust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a fotó tipikusan a nesze semmi fogd meg jól halmazba tartozik. :peace:
Hát elég semmilyen szegény. Az UFO-s újságokban szoktak hasonló képek lenni a földönkívüliekről. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem a trafók a másodikban is úgy fogják takarni a vásznat mint az előzőben.

Érdekelne hogy ha vmelyik teveadó leadná az elsőt akkor milyen képarányban tenné. A 4:3 nem túl szerencsés hozzá. :peace:

Főleg az a bazinagy amelyik Optimus-szal verekedik. Az lenne a Fallen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon McG be fog szólni Baynek, hogy lenyúlta a teaseres zörejeket? :) Amolyan kölcsönkenyér visszajár jogcímen. :D

Az lenne a nem semmi :peace:

Bay: a TS csak a Transformers másolata.

McG: a T2:TF teaserjében ellopta a mi trailerünk zörejeit.

Bay: nálunk volt előbb plazmavetős nagy robott.

McG: nem is, nálunk, nézd meg a T1-2-t.

Bay: az nem érdekel, nem is te csináltad.

McG: de nem is te találtad fel a transformerseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lenne a nem semmi :peace:

Bay: a TS csak a Transformers másolata.

McG: a T2:TF teaserjében ellopta a mi trailerünk zörejeit.

Bay: nálunk volt előbb plazmavetős nagy robott.

McG: nem is, nálunk, nézd meg a T1-2-t.

Bay: az nem érdekel, nem is te csináltad.

McG: de nem is te találtad fel a transformerseket.

Aztán előrántják a fénykardot és hatalmas fénykardpárbajba kezdenek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg az a bazinagy amelyik Optimus-szal verekedik. Az lenne a Fallen?
Lehetséges de az is lehet hogy másik. Több trafó is van ami Optihoz hasonló mérettel van megáldva. Például ott van Megatronon kívül Bonecrusher az előzőben. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így igaz. El tudnátok képzelni Snipes bácsit hosszú hófehér hajjal és lila kontaklencsével? :peace:

Állítólag maguk a rajongók torpedózták meg a dolgot.

Elég nehezen :D Meg ő nekem túlkoros is lett volna már akkor is a szerephez. No meg én valahogy mindig nyurgának képzeltem el Drizzt. Mondjuk én nem vagyok rajongó, de egyszer kölcsönkaptam a három könyvet, és tetszett a sztori :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól látom az egy Desert Eagle ( majd jön Dzséjt és pontosít) klón. :D Az pedig nagyot durran. :D

Nem csak klón, jól látod, az egy Desert Eagle. És nem csak nagyot durran, k*rva nagyot durran. Ha jók az emlékeim, az egyik, ha nem a legerősebb pisztoly a világon (Piszkos Harry 44-ese kismiska hozzá). Ebbe is lehet 44-es magnumot tölteni, de a legnagyobb kaliber, ami belemegy, az a .50 AE. Leveszi bárki fejét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak klón, jól látod, az egy Desert Eagle. És nem csak nagyot durran, k*rva nagyot durran. Ha jók az emlékeim, az egyik, ha nem a legerősebb pisztoly a világon (Piszkos Harry 44-ese kismiska hozzá). Ebbe is lehet 44-es magnumot tölteni, de a legnagyobb kaliber, ami belemegy, az a .50 AE. Leveszi bárki fejét.

Hát ha John Connor azzal a karabéllyal átlyuggatja a termi fejét, akkor ez a pilótacsajszi a Desert Eaglevel simán dematerizálhatja az egész kasznit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha John Connor azzal a karabéllyal átlyuggatja a termi fejét, akkor ez a pilótacsajszi a Desert Eaglevel simán dematerizálhatja az egész kasznit. :D

Hát azért az a karabély sem kisteljesítményű :D De valóban, ha ezzel közelről pofáncsücsörít egy 800-asnál korábbi modellt, annak game over (azért azt ne feledjük el, hogy a 800-asok előtt még nem hiperacél karosszériából készültek a termik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért az a karabély sem kisteljesítményű :D De valóban, ha ezzel közelről pofáncsücsörít egy 800-asnál korábbi modellt, annak game over (azért azt ne feledjük el, hogy a 800-asok előtt még nem hiperacél karosszériából készültek a termik).

Azért az űrméret majdnem a duplája ha jól tudom. :D A NATO szabvány és a Desert Eagle között van némi különbség. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az űrméret majdnem a duplája ha jól tudom. :D A NATO szabvány és a Desert Eagle között van némi különbség. :D

Nyilván nincs akkora ereje, hiszen a gépfegyvereknek általában kisebb az űrmérete, mint az ilyen ágyúknak. De azért a Z-M LR-300-as sem lebecsülendő jószág az 5.56x45 mm-vel, ha pl. egy 9x19 mm-es MP5-öshöz hasonlítjuk, amivel a T2-ben lőtték a zsaruk a T-800-ast. Akkor akár Berettával is lőhettek volna rá (ugyanazt a lőszert használják).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy az új Predator film remake lesz. Így akarják elfeledtetni az Alien vs Predator széria szolid sikerét. A producer Robert Rodriguez lesz.

Ma már semmi újat nem tudnak kitalálni, vagy legalábbis alig. Állandóan csak remake. :S Nagyon trendi hozzáállás let sajnos. Predator esetében pedig egyáltalán nem kéne ehhez folyamodniuk. Swarcival úgy volt f*sza az a film, ahogy volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. A Predatorból lehet még kihozni egy két jó önálló filmet.

Jellemző amcsikra. Ha valamit nem tudnak folytatni, (mert olyan gyökerek, hogy nem tudnak kitalálni már semmit), akkor újra lemásolva az egészet elkészítik előlről.

Szerintem bukni fog a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.