Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

No azért ennyire nem kell "okoskodni" ;) Persze, hogy lehet kisezer alkotóelemeire bontani a műfaji meghatározásokat, de nehogymá' most ebbe belemenjek. :P

:P Azért szerintem a tudományos alapokat mellőző dolgokat nem kéne sci-finek titulálni, mivel a műfaj neve tudományos-fantasztikum, míg a lentebb felsorolt filmek szimplám fantáziák. Mert tudtommal a dementoroknak a valóságalapja zéró. Jó, a sci-fi műfaj nagyon tág, de azért egy határt szvsz nem árt szabni, az meg talán ott van, ahol a realitás már abszolúte sehol (Erő, sárkányok, túlvilági lények), mert onnantól már pusztán fantasy. És ez mindenféle alkotóelemre szedés nélkül, pláne, hogy a fantasy elég egyértelmű műfaj. Mert ennyi erővel, hogy az sci-fi, ami elrugaszkodik a mi valóságunktól, akkor minden film sci-fi Rambotól a Die Hardon át a Ha eljön Joe Blackig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti látáttok már a Levelek Ivó Dzsimáról című filmet? Én 1 hete néztem meg, és azt mondom ezek után, hogy ez a film ZSENIÁLIS! Clint Eastwood igazi jó rendező, a film egy igazi háborús film... Hű, aki nem látta, annak meg kell nézni, kötelező darab!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti látáttok már a Levelek Ivó Dzsimáról című filmet? Én 1 hete néztem meg, és azt mondom ezek után, hogy ez a film ZSENIÁLIS! Clint Eastwood igazi jó rendező, a film egy igazi háborús film... Hű, aki nem látta, annak meg kell nézni, kötelező darab!

Nézd meg a Dicsőség zászlaját is ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem újra a Terminator filmeket...Ez a jelenet nálam mindent visz. A hangulat, a feszültségfaktor, valamint a zene és minden más :) A legkedvencebb részem :)

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg mindig elgondolkozom azon, miért kell a Terminatornak lézeres célzóval ellátott pisztoly (talán rossza a szem-kéz koordinációja?), és miért húz csőre egy olyan fegyvert, amit egyszer már csőre töltött (miután kivégezte Gingert tárazott és az automatával csőre töltötte). :oops: Amúgy tényleg hangulatos jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hogy te lásd, hogy pont a homloka közepére céloz? :oops: Ez is, meg a csőre töltés is a feszültség fokozását szolgálja szerintem. A készítők meg a "költői szabadság" címén simán figyelmen kívül hagyják, amiket említettél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hogy te lásd, hogy pont a homloka közepére céloz? :D Ez is, meg a csőre töltés is a feszültség fokozását szolgálja szerintem. A készítők meg a "költői szabadság" címén simán figyelmen kívül hagyják, amiket említettél. :oops:

Enegm az indokolatlan csőre húzás már régóta nem tesz feszülté, inkább megmosolyogtat (szerencsére, mostanában már inkább csak a B filmek használják ezt, vagy ügyelnek arra, hogy újra felhúzáskor kipattanjon a csőre töltött lőszer). Azok a boldog '80-as évek, amikor még ilyet is el lehetett adni, és senki nem alázta a porig. Ma már ha egy fegyverben véletlen elfelejtenek tárat cserélni, szar lesz az egész film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

cinematrjx:

2011-ben mutatják be a harmadik Christopher Nolan-féle Batman-filmet, ezt az egyik producer, Michael Uslan árulta el a Courier Post Online-nak adott interjújában. A forgatás kezdetét és az új főellenség személyét viszont már nem mondta meg. A rajongók szerint korábbi Batman-filmek Rébusza tér majd vissza a trilógia záródarabjába. (via cinemablend)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

cinematrjx:

2011-ben mutatják be a harmadik Christopher Nolan-féle Batman-filmet, ezt az egyik producer, Michael Uslan árulta el a Courier Post Online-nak adott interjújában. A forgatás kezdetét és az új főellenség személyét viszont már nem mondta meg. A rajongók szerint korábbi Batman-filmek Rébusza tér majd vissza a trilógia záródarabjába. (via cinemablend)

Ha egyáltalán ez a Batman film lesz a záródarab...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akármilyen remek is volt Ledger mint Joker, ez a nagy hájpolás körülötte azért nem lenne, ha nem halt volna meg. Egy fiatal színészt sem ajnároznának így különben.

Majd lecseng ez az egész. Én se találom hűde nagy színészi munkának az öregasszonyos cuppogását, de ez van. Downey mint Kirk Lazarust kicsit többnek tartom, mert ott még színészkedett is és nem csak játszott. Persze minden megítélés kérdése. :)

 

Annak viszont örülök, hogy most Hugh Laurie is kapott valami díjat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kékvillám vs Légifarkas, ki győzne? :)

Én ezt tudom, tudom..... :)

A Légifarkas Dzséjt bácsi. :P:|:P:|

 

 

Mekkora filmek voltak ezek! :) Eh, nuku DVD felbontás, nuku Dolby Digital. Mégis hatalmasak voltak. Nekünk kiskölköknek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy magyar film, ami nagyon amerikainak akar látszani, úgy ,hogy még a kommentátor is angolul nyomja.

Jesszusom kategória, de a lányok nagyon jól néznek ki benne hehe :)

 

http://filmdroid.blog.hu/2009/01/26/az_els...r_film#comments

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az a szőke nő nagyon lópofájú, kappafogú kategória, és ahogy látom a Barátok köztből szalajtották, mert ott is feltűnt.

Nem találtak volna egy szebb szőkét? Ajh...

 

Mit idegesítem itt rajta magam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.