Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nem fog. Lásd TDK.
A harmadik pókfejnek meg az lett az egyik baja hogy homokagyú és Venommanó sok volt bele.

Majd meglátjuk hogy mi lesz. Sok mindentől függ hogy milyen (lesz) egy film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Dzséjt. Ezek nagyon jó hírek.

Ne nekem köszönd, Jake-nek, én csak bemásoltam :D

 

Nem tudom, hogy a rajongók örülni fognak-e annak, hogy a film A gépek lázadását folytatja? :P

A rajongók egyedül Marcuson aggodalmaskodnak (nem ok nélkül). Amúgy, még mindig azt hajtogatják, hogy nem teljesen a T3 jövője, de mivel van terhes Kate, T1-es, meg fejletteb Skynet, így nagyon más nem lehet (mivel a T1-est a CRS fejlesztette ki, '97 után, így aligha lehetne az ítélet napja '97-ben, ahogy a T1-2 időutazói szerint szólt a fáma). Egy harmadik idővonal bemesélése meg logikátlan és fölösleges lenne. A T3-at kihagyni a sorból meg baromság lett volna.

 

Dzséjt, a retekklub leadja szerdán a Halálhágót. :D Tudtommal neked is a kedvenced. :)

Jaja, röhögtem is, mert múltkor letölt... akarom mondani, készítettem egy előzetes biztonsági másolatot róla :P Háromszor néztem azóta végig. Egyszer magam, egyszer apámmal itthon, meg egyszer apámmal a munkahelyén :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harmadik pókfejnek meg az lett az egyik baja hogy homokagyú és Venommanó sok volt bele.

Majd meglátjuk hogy mi lesz. Sok mindentől függ hogy milyen (lesz) egy film.

A Pókember 3-ban tényleg túl nagy szerepet kapott Homokember és az új Zöld Manó. Venom pedig csak a végén tűnt fel. Mindenestre a 3. a kedvencem. De csak Venom miatt. :) Ő a kedvenc pókgonoszom.

 

A Vasember 2-nél szerintem Hammer fogja elkészíteni a Vörös Dinamó páncélját. Így hát elejétől fogva össze fognak játszani Tony ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne nekem köszönd, Jake-nek, én csak bemásoltam :D

 

 

A rajongók egyedül Marcuson aggodalmaskodnak (nem ok nélkül). Amúgy, még mindig azt hajtogatják, hogy nem teljesen a T3 jövője, de mivel van terhes Kate, T1-es, meg fejletteb Skynet, így nagyon más nem lehet (mivel a T1-est a CRS fejlesztette ki, '97 után, így aligha lehetne az ítélet napja '97-ben, ahogy a T1-2 időutazói szerint szólt a fáma). Egy harmadik idővonal bemesélése meg logikátlan és fölösleges lenne. A T3-at kihagyni a sorból meg baromság lett volna.

 

 

Jaja, röhögtem is, mert múltkor letölt... akarom mondani, készítettem egy előzetes biztonsági másolatot róla :) Háromszor néztem azóta végig. Egyszer magam, egyszer apámmal itthon, meg egyszer apámmal a munkahelyén :D

Jake-nek is köszönöm. :)

Egyre jobban kíváncsi vagyok a TS-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan az Inglourious Basterds magyar címe és bemutatási időpontja: Quentin Tarantino új filmjét Becstelen brigantyk (sic!) címmel mutatják be, a tervek szerint augusztus 20-án - azaz annyira menők leszünk, hogy egy nappal az amerikaiak előtt láthatjuk a második világháborús őrületet. Ráadásként itt egy kép a filmből, ami ugyan egyáltalán nem új, de mi még nem mutattuk. A nácik elől Párizsba menekült és ott mozit vezető Shosanna (Mélanie Laurent) és mozigépésze, egyben szeretője, Marcel (Jacky Ido) láthatók rajta, amint megpróbálnak szóra bírni egy gaz nácit.

Forrás: origo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg, mert ezek a hobbitok nem szerepelnek a történetben eredetileg...

Mondjuk nem is a Hobbitban szerepelnének, ha jól vettem ki a szövegből, hanem az összekötő filmben. Csak hát kérdés, hogy abba mit akarnak belerakni, mert azért anyag van hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nem is a Hobbitban szerepelnének, ha jól vettem ki a szövegből, hanem az összekötő filmben. Csak hát kérdés, hogy abba mit akarnak belerakni, mert azért anyag van hozzá.

Azt írják, hogy új fejezeteket adnának a meglévő történethez.

Ez csak azért lesz nehéz, mert amikor a Hobbit játszódik, akkor Frodóék még kicsiny korban lehetnek hobbit mércével mérve, ha élnek egyáltalán (pontosan már nem emlékszem, mennyivel korábban játszódik a Hobbit, mint a Gyűrűk Ura). Maximum egy kerettörténetbe lehetne őket betenni, de az meg lehet, hogy erőltetett lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt írják, hogy új fejezeteket adnának a meglévő történethez.

Ez csak azért lesz nehéz, mert amikor a Hobbit játszódik, akkor Frodóék még kicsiny korban lehetnek hobbit mércével mérve, ha élnek egyáltalán (pontosan már nem emlékszem, mennyivel korábban játszódik a Hobbit, mint a Gyűrűk Ura). Maximum egy kerettörténetbe lehetne őket betenni, de az meg lehet, hogy erőltetett lenne. :)

Úgy tudom a Hobbitot 2 részben csinálják meg. Lesznek benne olyan részek, melyek A Gyűrűk Ura közvetlen előzményei lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.