Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Aha :D

De ha úgy veszük mindegyik 3D-s :) Mindegyiknek van ugyebár térfogata :)

Na ja... De akkor én 4D-sben voltam, ha az időt is egy dimenziónak tekintjük... :)

Egyébként még nem voltam 3D-s moziban, és addig nem is leszek, amíg normális filmet nem láthatok benne. Ezekre a dokumentumfilmekre sajnálom a pénzt... :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja... De akkor én 4D-sben voltam, ha az időt is egy dimenziónak tekintjük... :D

Egyébként még nem voltam 3D-s moziban, és addig nem is leszek, amíg normális filmet nem láthatok benne. Ezekre a dokumentumfilmekre sajnálom a pénzt... :rock:

A napokban akár mehetsz 3D-s horrorra is. :) De tavaly ott volt a Verne adaptáció is. :) IMAXban persze csak ezek a gagyi természetfilmek mennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars: Episode 4 ahogy Luke próbálja felrobbantani a Halálcsillagot, és te ülnél a pilótaszékbe...Micsoda élmény lenne :D:rock:

No várj csak. Pontosan melyik pilótaszékben ülne, mert nem mindegy, volt ott több is abban a jelenetben. A TIE Advancedben kidobná a taccsot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek, nem is sejtettem :rock:

Spoiler:

Nem tartom valószínűnek, hogy Reese lesz Rébusz.

Edward Nygma. Az az E.Nygma.

Odyval értek egyet. Reese tényleg megbánta amit tett.

Egyébként minden Rébusz színész pletyka Johnny Depptől Eddie Murphy-ig kamu. Még maga Nolan se tudja ki kit fog játszani a 3. részben. Kiv. Batman és Alfréd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Elvben ő a múltból utazott ide, és nem lesz semmilyen jövőből érkezés. "Átaludta" az ítélet napját, és majd kiszabadul valami laborból. Legalábbis valami ilyenről kotyogtak. A filmben viszont ő lesz az egyetlen ilyen "gép", minden más beszivárgó T-800-as lesz, és ez lesz a fő probléma, hogy azoknak még 2018-ban nem szabadna megjelenniük. John is úgy tudja, hogy a 2020-as évek vége felé jelentek meg. Viszont, mivel annyit manipuláltak a T2-3-ban, így - én feltételezem, hogy Marcus miatt - a Skynet előbb képessé vállt nem, hogy T-800-sokat, de kiborgokat is gyártani. És Johnék majd azt akarják meggátolni, hogy ilyen korán elterjedjenek a beszivárgók, mivel az ellenállás még nem elég összeszedett és erős ahhoz, hogy kivédhessék a 800-asokat és velük együtt a beszivárgókat.

 

 

Szerk.: már nem csak találgatás. Az az, akire gondoltunk.

Terminator Salvation

 

 

Én egy olyan pletykát hallottam, miszerint John Connor-t meg fogja ölni egy T-800-as a film végén. Marcusnak kell átvennie a helyét. Igaz ez? Remélem nem

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy volt, hogy az fog történni (ezt még a T3 írói sütötték ki), de aztán jött Christian Bale és Jonathan Nolan, és alaposan átírták a történetet. A végét cak-pak, ahogy hírlik.

 

De John semmiképpen sem hal meg, mivel Christian Bale is három filmre írt alá szerződést, s mivel abban a verzióban tudatáttöltés volt, nem testcsere, így John Connor életben fog maradni.

 

 

Terminator Salvation

 

 

Én egy olyan pletykát hallottam, miszerint John Connor-t meg fogja ölni egy T-800-as a film végén. Marcusnak kell átvennie a helyét. Igaz ez? Remélem nem

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszus ekkora lúzert ;)

indexen olvastam...

 

 

 

 

"Kalóznőt fogtak a napokban a Palace Mammut moziban, az illető videokamerával kezdte rögzíteni a Mamma Mia című nagysikerű filmet az egyik esti vetítésen" - adott ki közleményt az ASVA, azaz az Audiovizuális Művek Szerzői Jogait Védő Közcélú Alapítvány. A hír szerint a nőt a mozialkalmazottak szúrták ki, és kivezették a teremből, majd kihívták a rendőrséget, akik el is rendelték a nyomozást az ügyben.

 

A tavaly nyáron bemutatott Mamma Miát viszont már nem vetítik a Mammutban, de a mozi marketingmenedzsere elmondta, hogy mindez ez egy hete történt az utolsó előadáson. Azt azért továbbra sem értjük, hogy miért kockáztatott az elkapott nő, mikor a zenés film már jó minőségben megtalálható a fájlcserélőkön, még magyar felirat is van hozzá bőven. Ráadásul a mozijegy kevesebb mint háromszorosáért megvehette volna itthon a dvd-t is, rajta a magyar szinkronnal, amit aztán tovább lehet másolgatni. A Mamma Mia különben 2008 legnézettebb filmje volt Budapesten, ahol összesen 403 millió forint jegybevételt hozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval Slumdog Millionare.

Kezdjük ott, hogy úgy ültem le megnézni a filmet hogy nem fog tetszeni, hiába istenítette mindenki. Az indiai kultúrát és magát az egész Indiai világot alapból nem kedvelem, de igazat megvallva tetszett a film - nagyon is.

Aki nem ismerné a sztorit, nagy vonalakban arról szól hogy van egy Jamal nevezetű indiai fiatalember, aki bekerült a helyi Legyen ön is milliomos-ba. Minden kérdést a csodával határos módon helyesen megválaszolt, de az utolsó kérdés előtt vége lett a műsornak, és másnapra tolódott a finálé. De mivel olyan kedves egy országban él ez a Jamal ahol nem éppen mondhatóak az emberek megbízhatónak, a rendőrség letartóztatja őt, és kínvallatják hogy árulja el a csalásának módját. A film háromnegyede arról szól, hogy Jamal elmeséli hogy miként tudta a kérdéseket, ezeket mi flashback formájában látjuk. Nagyjából ennyi a sztori.

 

Egy kicsit hosszúra nyújtották a filmet, ami nem is nagy baj, mert még így se válik unalmassá. Ami érdekes hogy néhány helyen egy kissé mesébe illő a film, de az egészet áthatja az indiai nyomor hangulata, ami eléggé reális képet fest az ottani életről.

Minden a helyén volt, zene, vágás és rendezés ügyileg is, csak ajánlani tudom.

 

7.9/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól adja az akkori sci-fi hangulatot. ;)

 

Megjött az Outlander UK-s trailerje, náluk áprilisban mutatják be, talán eccer ide is elér.
Remélem Caviezel-ék jól legyakják azt a rémet. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fegyverszünet Karácsonyra

 

Nagyszerű háborús dráma. ;) Kissé döcögősen indul, de az első fél óra után igen megható az egész és egyben elgonolkodtató.

A sztori amúgy 1914 karácsonyát eleveníti meg a német megszállás alatt álló Franciaország lövészárkaiban harcoló német, brit és francia csapatok szemszögéből. :D Szent Estén igen meglepő fordulat áll be az addig egymást gyilkoló emberek életébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.