Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A trilógia producere azt mondta, hogy békén kell hagyni a sorozatot, egy kerek egész, és amíg ő él, nem lesz folytatás tutira.

Ez meg milyen producer? Ezen a bolygón született? Ilyen hozzáállással tuti verték a produceriskolában. Amúgy nagyon szimpatikus hozzáállás, néhányan még példát vehetnének róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy lett volna valami jó ötlet. ;)

Ötlet lehet, hogy lett volna, de az egész azon hasalt el, hogy Michael J. Fox nem lenne képes már leforgatni egy filmet, és nélküle nem akartak BttF filmet csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Patrick McGoohan 1928-2009

Mel Gibson Rettenthetetlenjének Nyakiglág Edward királya 80 éves korában elhunyt. Nyugodjék békében.. ;)

És persze sok más jó film színésze is volt..

Én csak ebben a filmben láttam, de ott nagyon jó volt. Szép kort élt meg, nyugodjon békében.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttuk ma a Valami Amerika 2-t, és szuper jó volt!

Az eleje még nem győzött meg teljesen, de aztán úgy belejöttek a fiúk-lányok, hogy a végén bántam, hogy már vége van. Remekül szórakoztam. ;)

Én még panaszt nem hallottam a filmről. :D Remélem hamar kiadják DVD-n is. :D Többször nézős lesz az tuti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Danny Boyle (Trainspotting, 28 Days Later, Sunshine, Slumdog Millionaire) isnagyon varja mar az Avatart ;)

Yes there are two other things which nobody has seen.They come from two of the pinacles of our generation of films, i think when people look back on this era, when you have to be honest and think that just the two things that will actually shine above anything else will be maybe James Cameron's films and Pixar film's, i think people will look back and go they're the two, and they both have films coming out this year."Avatar" which i know everybody is looking forward too seeing that film and it will be an extraordinary moment to go and see it, it will be a true event and to see that movie and to see how he's trying to move cinema forward, which he always does every time he works..
Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is a Slumdog Millionaire-t. Eleinte szomorú volt, és azt gondoltam, hogy oké film, de még nem több, aztán egyre inkább megtetszett, a második fele nagyon izgalmassá vált, így aztán összességében egy remek filmet láthattam, nálam maradandó élmény :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb a cikk írójával egyezik véleményünk

 

A Variety szerint a Sony tette rá a kezét Isaac Asimov örökérvényű psy-fi mitológiájára, az Alapítványra és hamarosan el is kezdenek dolgozni a filmváltozaton. Eddig tartott a jó hír. A rossz... mit rossz: megsemmisítő hír pedig az, hogy rendezőnek Roland Emmerich van kijelölve. Áú. Mélyütés.

http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2009/...eeeee/#comments

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb a cikk írójával egyezik véleményünk

 

A Variety szerint a Sony tette rá a kezét Isaac Asimov örökérvényű psy-fi mitológiájára, az Alapítványra és hamarosan el is kezdenek dolgozni a filmváltozaton. Eddig tartott a jó hír. A rossz... mit rossz: megsemmisítő hír pedig az, hogy rendezőnek Roland Emmerich van kijelölve. Áú. Mélyütés.

http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2009/...eeeee/#comments

Szerintem nem kéne ezt erőltetni. Az Alapítványt nem lehet filmre vinni. Két óra dög "unalom" várna a nézőre. A mozi elsősorban látványipar. Az Alapítvány sztorija meg nem az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kéne ezt erőltetni. Az Alapítványt nem lehet filmre vinni. Két óra dög "unalom" várna a nézőre. A mozi elsősorban látványipar. Az Alapítvány sztorija meg nem az.

Ugyan már, Roland Emerich olyan látványmozit csinál belőle, hogy szemünk-szánk tátva marad. Az I, Robot sem éppen akciókönyv, mégis akció-sci-fi lett belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már, Roland Emerich olyan látványmozit csinál belőle, hogy szemünk-szánk tátva marad. Az I, Robot sem éppen akciókönyv, mégis akció-sci-fi lett belőle.

Gondolom ebben most volt némi szarkazmus :D

Ámbár nekem az Én, A Robot bejött :)

 

Randevú a Rámával, no ezt meg lehetne csinálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel épp most olvastam újra az Alapítvány könyveket, próbáltam úgy is tekinteni a sztorira, mint potenciális film alapanyagra, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehetne ebből filmet készíteni egyáltalán, nemhogy jó filmet. És nem csak azért, mert nem akciódús.

Maga az Alapítvány trilógia három vékonyka könyv és felölel vagy 500 évet, 9 történelmi korszak bemutatásán keresztül, melyekből 5 épp csak villanásnyi betekintést ad arról, hogy áll az Alapítvány a tervezett történelmi fejlődésében, és persze minden korszakot más karaktereken keresztül ismerhetünk meg. Ez egyetlen filmen maga lenne a káosz.

Az Alapítvány pereme sokkal jobb filmtéma lehetne, mert az egy kerek egész történet, bár az sem kifejezetten akció-központú.

 

De persze ha ebből mégis film lesz, én biztos megnézem majd, mert kíváncsi leszek, hogy nyúltak hozzá a regényhez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De persze ha ebből mégis film lesz, én biztos megnézem majd, mert kíváncsi leszek, hogy nyúltak hozzá a regényhez. :)

Igen, én is így vagyok vele, ezért mindenképpen megnézném :) Csak a nézés után lehet majd igazán kritizálni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.