Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na szóval Slumdog Millionare.

Kezdjük ott, hogy úgy ültem le megnézni a filmet hogy nem fog tetszeni, hiába istenítette mindenki. Az indiai kultúrát és magát az egész Indiai világot alapból nem kedvelem, de igazat megvallva tetszett a film - nagyon is.

Már ott figyel egy ideje a gépen, csak meg kéne nézni, a napokban sort kerítek rá ;) Én meg egy kicsit csípem az indiai kultúrát, mondjuk kb. öt mondatban össze lehetne foglalni, amit tudok róluk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ezt is nagyon meg szerettem volna nézni, szóval ne rakd messzire, max elhozom majd ;)

 

Hehe milyen jó, hogy ilyen családias a hangulat a fórumozók között :D

 

Hírek:

McG Will Smithet akarja a Némó kapitányos filmjébe.

 

Jackie Chan lehet a Karate kölyök remakeban Mr. Miagi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe milyen jó, hogy ilyen családias a hangulat a fórumozók között ;)

 

Hírek:

McG Will Smithet akarja a Némó kapitányos filmjébe.

 

Jackie Chan lehet a Karate kölyök remakeban Mr. Miagi

Oh, bizony ám. :D De hát így szép az élet. :D

 

Hírekhez annyit, hogy érdekesen hangzik Smith neve. Eddig még nem láttam színesbőrű Nemot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szeged környékiek örülhetnek, a városban megnyílt az első vidéki 3D-s mozi. ;)

 

http://www.belvarosimozi.hu/component/cont...-3d-szeged.html

 

Na ez nagyon jó hír. Remélem Miskolcon is lesz egy, Debrecenben és mondjuk Veszprémben( Dzséjtnek kedvezek :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép-szép, de attól félek csak dísznek lesz ez is. ;)

Nem hinném, mert azért a Westend RealD-s terme, meg a Corviné is ki van használva mindig. Szegeden pl állítólag majd a U2 3D koncerttel nyitnak. :D

IMAX mozinak kéne összekapnia magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz mégcsak 2009 van, de én már 2010 felé kacsingatok, és ki is néztem magamnak ezt a filmecskét ;)

http://www.imdb.com/title/tt1217613/

 

A történet egy tengerészgyalogos osztagról fog szólni, amely Los Angeles utcáin csap össze egy idegen invázió képviselőivel.

 

Olyasmi filmre kell majd számítani, mintha az Independence Day és a Black Hawk Down egyetlen filmbe lenne összegyúrva, tehát egyféle mixet kell elképzelni.

 

Ja és Harvey Dent már leigazolt a filmhez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yes, forgatják a Vissza a jövőbe 4-et :D;)

Ez remek! :D Lloydot piszkosul csipázom. :D A Taxi címmel illetett sorozatban láttam őt először és totál kedvelt színész lett. :D

Viszont azt sajnálnám, ha Fox totál kimaradna ebből. :D Sajna ugye a betegsége elégé korlátozza őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a Crank 2-nek a trailerje piszok brutál. ;) Ha ugyanolyan ökörség lesz mint az első, és erre jó esély van, akkor nálam nézős. :D

 

Én is remélem.

Az első részben a kedvenc részem, mikor nyílt terepem kufircolt a csajjal. Dehát muszáj, volt különben meghal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez remek! :D Lloydot piszkosul csipázom. :D A Taxi címmel illetett sorozatban láttam őt először és totál kedvelt színész lett. :D

Viszont azt sajnálnám, ha Fox totál kimaradna ebből. ;) Sajna ugye a betegsége elégé korlátozza őt.

 

Ha ügyes kis videó, az elején én is bedőltem neki, de ez nem a BTF4, csak egy videóklipp forgatás, ahol vendégeskedik.. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szeged környékiek örülhetnek, a városban megnyílt az első vidéki 3D-s mozi. ;)

 

http://www.belvarosimozi.hu/component/cont...-3d-szeged.html

Biztos drágább lesz, mint a hagyományos. Nem hiszem, hogy elmegyek a belvárosiba ezért. Nekem jó a hagyományos mozi is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fene. ;)

Viszont ha jól rémlik tényleg volt arról szó, hogy folytatják a sztorit. :D

A trilógia producere azt mondta, hogy békén kell hagyni a sorozatot, egy kerek egész, és amíg ő él, nem lesz folytatás tutira.

 

Amúgy nekem a trilógiák közül a Vissza a jövőbe a kedvencem, utána meg a Gyűrűk ura :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.