Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

http://www.sg.hu/cikkek/65139/keszul_a_jericho_film

 

Remek hír, kedveltem a sorozatot. :)

 

Ha, szinte 100as hogy a Terminator Salvation miatt van ez tervbe véve. Megint divatba jönnek a poszt apokaliptikus filmek, idén Viggo Morntenses Road múvi is érkezőben van.. Az egy híres könyvből készült poszt apokalpitikus sci-fi szintén..

Szóval ha ezek sikeresen lesznek, akkor a Jericho film is elkészül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha, szinte 100as hogy a Terminator Salvation miatt van ez tervbe véve. Megint divatba jönnek a poszt apokaliptikus filmek, idén Viggo Morntenses Road múvi is érkezőben van.. Az egy híres könyvből készült poszt apokalpitikus sci-fi szintén..

Szóval ha ezek sikeresen lesznek, akkor a Jericho film is elkészül...

Annak idején is voltak ilyen filmek. Lásd Mad Max és társai, Cyborg. Oks, mai szemmel néhányuk megmosolyogtató, de anno zabáltuk őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején is voltak ilyen filmek. Lásd Mad Max és társai, Cyborg. Oks, mai szemmel néhányuk megmosolyogtató, de anno zabáltuk őket. :)

Meg aztán alig két éve volt Az ember gyermeke, tavaly készült el Diesel Babylon A. D.-je, vagy Anderson Death Race című "opusza", nem beszélve az Equilibriumról, a Resident Evil 3-ról, a Legenda vagyokról, az Ćon Fluxról, a 28 nappal későbbről és a folytatásáról, a Holtak földjéről, A Mátrix trilógiáról... és itt be is fejezem a sort. Szóval, nem hogy régen voltak, még mindig vannak, így egyáltalán nincs szó újra divatba jövésről. Szóval Jake, egyáltalán nem 100% (:) már megint?), hogy a TS miatt van. Sőt, biztos nem amiatt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség:

Minden idők 3. legjobb filmbéli csapata az Aliensé lett!!!

http://www.empireonline.com/features/25-co...ie-crews/23.asp

És itt az első helyezet:DD

http://www.empireonline.com/features/25-co...ie-crews/25.asp

Érdemes végiglapozgatni a többit is hehe:)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól láttam 1:33-nál az Aliens videónál, hogy Bishop is ott mászkál félmeztelenül? :) Nem úgy van, hogy nincs szükségük a "mesterségeseknek" alvásra? :) A regényben is így volt tudtommal. Ő ellenőrizte a hajót az utazás alatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt írják, hogy új fejezeteket adnának a meglévő történethez.

Ez csak azért lesz nehéz, mert amikor a Hobbit játszódik, akkor Frodóék még kicsiny korban lehetnek hobbit mércével mérve, ha élnek egyáltalán (pontosan már nem emlékszem, mennyivel korábban játszódik a Hobbit, mint a Gyűrűk Ura). Maximum egy kerettörténetbe lehetne őket betenni, de az meg lehet, hogy erőltetett lenne. :)

Ha jól emlékszem, kb. 60 év a differencia, Frodó elvileg Bilbó születésnapján 33 (azt a tényt, hogy hanyagoljuk, hogy Bilbó eltűnése után elvan még vagy 18 évig, és csak utána kezdődik a nagy kaland :)), de sehogy sem szerepelhetnének a Hobbit filmben. Viszont az összekötő filmben már lehetnének, de max nagyon mellékesként. Persze attól is függ, hogy miről fog szólni pontosan az előzmény film, de ismerve az ide vágó dolgokat, akkortájt a hobbitoknak bizony nem sok dolga akadt. Max a rajtuk átkószálókat figyelhették a házaikból :) Szóval ezért van bennem aggodalom, ami nem is fog elmúlni, míg nem látom moziban a végeredményt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom a Hobbitot 2 részben csinálják meg. Lesznek benne olyan részek, melyek A Gyűrűk Ura közvetlen előzményei lesznek.

Igen, két film lesz, egyik a Hobbit, a másik meg egy külön film, ami a két sztorit fogja összekötni, de még nem tudni, hogy pontosan miről is fog szólni, ez tekinthető akár előzményfilmnek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól láttam 1:33-nál az Aliens videónál, hogy Bishop is ott mászkál félmeztelenül? :) Nem úgy van, hogy nincs szükségük a "mesterségeseknek" alvásra? :) A regényben is így volt tudtommal. Ő ellenőrizte a hajót az utazás alatt. :)

A regényben kicsit átírták, de a filmekben ők is hibernálva voltak. Pl. Ash gondolom feltűnt, de ha más nem, az Aliens végén a bezacsizott Bishop sem tűnt fel, mikor rácsukták a hibernátort? Szóval, a Sulaco a valóságban önműködő, nem felügyelik szintetikusok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A regényben kicsit átírták, de a filmekben ők is hibernálva voltak. Pl. Ash gondolom feltűnt, de ha más nem, az Aliens végén a bezacsizott Bishop sem tűnt fel, mikor rácsukták a hibernátort? Szóval, a Sulaco a valóságban önműködő, nem felügyelik szintetikusok.

De, de feltűntek ezek a dolgok, csak most először vettem észre, hogy ott sétál el. :) Eddig fel sem tűnt. Mindig úgy vettem, hogy ő az ebédlőben csatlakozik hozzájuk. Annyira bennem volt a regényben olvasottak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Warner nagyon ért a marketinghez, remélem az Avatarnál is valami hasonló lesz majd.

 

A forgatókönyvben:

Spoiler:

kamerás stáb ellenőrízte a kolóniát, hogy a Földieknek beszámoljon a helyzetről

 

Szóval valami kis híradás remélem annál is lesz :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

David Fincher Benjamin Buttonját 13 Oscarra jelölték!!!

 

Nem semmi..

 

A TDK-t "csak" 8-ra... Heath Ledger is kapott jelölést, remélem nyer, bár komoly ellenfelei vannak.

 

Sajna a Sötét Lovag nem indul a legjobb forgatókönyv, rendezés és legjobb film kategóriában!

 

A jelöltek:

http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2009/...oltek/#comments

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

David Fincher Benjamin Buttonját 13 Oscarra jelölték!!!

 

Nem semmi..

 

A TDK-t "csak" 8-ra... Heath Ledger is kapott jelölést, remélem nyer, bár komoly ellenfelei vannak.

 

Sajna a Sötét Lovag nem indul a legjobb forgatókönyv, rendezés és legjobb film kategóriában!

 

A jelöltek:

http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2009/...oltek/#comments

Én úgy tudom, hogy a Sötét Lovagot egyetlen díjra sem jelölték. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szerintem nézz utána, mert tényleg kapott ennyi jelölést :) Vagy higgy nekünk, mert nem írunk hülyeséget :lol:

 

Egész jó kis jelöltsor, van pár, akinek aminek drukkolhatok, természetesen első sorban a női főszereplő kategóriában :) Azt hiszem, idén is nézni fogom :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, vagy te tudod rosszúl, vagy az Oscar hivatalos honlapját szerkesztők. Vajon ki tévedhet? :lol:

http://www.oscar.com/nominees/?pn=nominees

Akkor az M1 híradójában mondták rosszul. Ott hallottam alig egy órával ezelőtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én a jelzett filmekből nem sokat láttam, így nem tudok igazán nyilatkozni esélyekről, meg érdemről Oscar, vagy bármely egyéb díj vonatkozásában. Annak azonban én is örülök, hogy a TDK-t és Ledger-t jelölték, no meg Lazarusnak is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az a sci-fi melyben elrugaszkodnak a mai világ valóságtól. :lol: Ergo, ez is az.

Hm... Indiana Jones széria? Rémálom az Elm utcában? Harry Potter széria? Gyűrűk Ura trilógia? Ezek is sci-fik? Mert a valóságtól igencsak elrugaszkodnak :):lol:

Szerintem ez inkább horror lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.