Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ott lesz még az Outlander is, már ha nálunk is bemutatják a mozikban.

Az nekem nem igazán tűnik űrhajós-idegenes filmnek. Mert ugye a Földön játszódik, emberek között, a vikingek vagy mi a tökömök korában. Jó, van benne űrhajó, meg valami szörny is, de nálam nem itt kezdődik az űrhajós-idegenes film, hanem ott hogy több különböző típusú űrhajó van, idegen faj(ok), és a Föld alig-alig, vagy egyáltalán nem szerepel, a hősök meg modern csúzlikkal lődöznek. Mondjuk az alsó határa az Alien, a felső meg a Star Wars. Az Outlander nem lesz jobban űrhajós-idegenes film, mint az AVP, vagy a Transformers volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huu nem is tudtam, hogy ilyen film is lesz, és már idén január 20-án az USA-ban debutál? :P:P

THE BLACK KNIGHT :D:D

 

Sötét lovag helyett a Fekete Lovag

 

http://www.imdb.com/title/tt0928388/

 

De nem is ez a lényeg, hanem hogy valami magyar project és a nagy nándorfehérvári csatát regélné el Hunyadi szemszögéből!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem olvastam erről még semmit :D

 

Tegnap megnéztem a Revolutionary Road filmet.

Tetszett, de egy picikét vegyes gondolataim vannak a sztorival kapcsolatban. Jó film volt, a két főszereplő, Kate Winslet és Leo Dicaprio remekeltek. Egy harmincas házaspár sztoriját láthatjuk, akik megismerkednek, aztán jön a hétköznapi unalmas élet a kertvárosban, csaj neveli a kölköket, stb. pasi utálja az irodai melóját, és mindez kb. a hatvanas években. Nem tudom, pontosan mikor játszódik, nem olvastam, de erre tippelnék. Aztán a hölgy egyszer csak visszagondol, milyen volt megismerni a férjét, aki Párizsról áradozott, és gondol egyet, hogy költözzenek oda, majd ő melózik, és élete párja pedig önmegvalósíthatja magát. Na innentől jönnek a bonyodalmak. Kicsit utánérzésem van, hasonló alapszituból készített már sztorit Sam Mendes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai világban már nehéz lesz összecsinálni magunkat a látványtól, de azért ennél a filmnél megvan rá az esély. :D Érdekes, hogy a Weta csinálja az effekteket és nem az ILM. Cameron nagy haverja Lucasnak, és eddig még mindig az ILM -el dolgozott ha jól tudom.

 

Ja még valamit elfelejtettem. Nemcsak Cameron hagyta ott az ILM-t, de Spilberg is a WETA-t választotta a következő filmjéhez, ami a Tintin lesz..

Ha két ilyen nagyágyú a szakít az ILM-vel, az már jelent valamit. Lehet hogy a Weta jobb? :P:D

http://www.imdb.com/title/tt0983193/companycredits

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TF 2 magyar címéhez gratula, mert Fallen az maga egy robot, nem pedig egy jelző.

Lehet jelző is, elvégre a Decepticonok enyhén elbuktak az előző részben (meg úgy a történelmükben). Szóval, ez esetben a Fallen szerintem egyszerre utal a mikrobira és a Decepticonokra. Persze, magyarban oda az egyik jelentés, de Fallen úgyis valami szupi magyar nevet fog kapni, mint az Űrdongó, az Optimus Fővezér, meg a többi ilyen... szóval lehet, hogy jobban járunk ezzel a címmel :D

 

ILM vs WETA, nem tudom, melyik mennyiért dolgozik, de nekem személy szerint jobban tetszik az ILM munkája. Élethűbbnek tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérdemelt díjazás volt, mint ahogy kedvenc színésznőm duplázása is :lol: Legalább is az egyiket láttam,és tudom, hogy megérdemelte Kate Winslet a drámai női főszereplő díjat :hmm: A "mellékszereplőit" még nem láttam sajnos.

Akit érdekel, az HBO-n holnap este meg lehet nézni az ismétlést :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoolander

 

 

Hihetetlen beteg film, de ez teszi hatalmassá. :hmm: Stiller nem semmi figura, a modell szakmát totál velejéig kifigurázza. :D Az elején kissé nem nagyon álltam rá a stílusra, de amikor Owen Wilsonnal elkezdték a riszaviadalt na onnan kész voltam teljesen. :D Agyatlan alakok, de teljes mértékben jól hozták a figurákat. Nem semmi volt a film és modellszakma jelentős képviselőinek részvétele, továbbá a remek zenék amik végigkisérték a filmet. :lol: De ezektől függetlenül nálam azért elmarad a Trópusi vihartól. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnálom, úgy lett volna a szép :lol:

 

Ha már TDK

Spoiler:

Valahol volt már szó arról, hogy miután a polgármesterre adott lövés után meglépett Dent azzal az skizo pasassal, hogy találta meg őket Batman? Nem rémlik, és magamtól valahogy nem jövök rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.