Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én is örülnék ha szinkronosan adnák, mert LÁTNI akarom a filmet, nem pedig a szöveget olvasni ami rendszerint elveszik a világos háttér előtt. Az első résznek se találtam szörnyűnek a szinkronhangját, igaz legtöbbször feliratosan néztem, de DVD-n ugye a szöveget a fekete csíkra rögzítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, nem lesz okunk panaszra nyáron a látványfilmek terén. Zúzás lesz ezerrel. Csak győzzünk ki-be járni a moziból :)

Hát az tuti, hogy ez a változat már többet láttat magából. :D Ahogy nézzem a végén Optimus Prime direkte veti magát Devastator(?) fejére a hídról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az tuti, hogy ez a változat már többet láttat magából. :) Ahogy nézzem a végén Optimus Prime direkte veti magát Devastator(?) fejére a hídról. :D

Akire Optimus ráveti magát az előzetes végén az egy Constructicon (Építő). Álca harcos, mely 5 vagy 6 robotból áll össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor meglett az első DVD-n megnéztem néhány jelenetet belőle szinkrósan és pár perc után arra jutottam hogy úgy soha többet.

Detto.

 

Hát az tuti, hogy ez a változat már többet láttat magából. :) Ahogy nézzem a végén Optimus Prime direkte veti magát Devastator(?) fejére a hídról. :D

Jaja, Demolisher a neve, és ő lesz Devastator teste (amúgy a Trafó 1-ben így hívták a tankot, aminek eredeti neve Brawl, csak Bay a premier előtt átnevezte... szóval, ez pillanatnyilag érdekes). Devastator meg így fog kinézni:

attachment.php.jpg

 

Ez meg Fallen lesz, bár ő a trailerben is benne van:

120nz1i.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem moziban is Benjamin Button-t, és hát most sokkal jobban tetszett. Amikor először láttam tavaly akkor borzalmasan hosszúnak és érdektelennek tűnt az egész, most pedig egy másodpercig se unatkoztam. De azt még mindig tartom hogy jobban megvághatták volna. A látványvilága csodálatos, még a cgi arcok is elég jól sikerültek. A zene kellemes, de én azért valamennyivel monumentálisabbat vártam volna el egy alkotástól.

Azt hiszem ennél a filmnél nem mindegy hogy milyen hangulatban nézzük azt.

9/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem ismét a Kétszáz éves embert és hát asszem még a jó pár éves gumimaszk technikának se kell szégyenkeznie. :)

Amúgy megunhatatlan film. Mintha csak Robin Williamsra öntötték volna. :D Be kéne szerezni a Jack-et is, mert az a másik kedvencem tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nosztalgiából újra megnéztem a Conan a barbárt. Nem mondom, szerintem Schwarzenegger baromira élvezhette a forgatást, mert ennyi nővel egyik másik filmjében sem kellett vízszintesbe kerülnie :) De jobb film, mint amire emlékeztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb remake hír. Ezúttal a Harrison Fordos Szökevényt forgatnák újra. :S

Azért ez már írtó ciki kezd lenni a filmstúdiók felől, hogy ennyire nincs ötletük és már a tizenegynéhány éves filmekhez nyúlnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb remake hír. Ezúttal a Harrison Fordos Szökevényt forgatnák újra. :S

Azért ez már írtó ciki kezd lenni a filmstúdiók felől, hogy ennyire nincs ötletük és már a tizenegynéhány éves filmekhez nyúlnak.

Ehh? Egyik kedvenc filmem.

Amiről tudjuk hogy baromi jó, és ráadásul alig 15 éves, minek újra feldolgozni?

Olyan sokat nem hiszem hogy kaszálhatnak vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem van ötlet ott, mert nem hiszem, hogy annyi forgatókönyvírónak és rendezőnek, ahánnyal Hollywood és úgy alacuzammen az egész USA rendelkezik (most diszkréten menjünk el a Föld többi országa mellett, mert onnét azért még jön újdonság), ne lenne egy ember, akinek lenne valami új a tarsolyában. Az a baj, hogy a nagy stúdiók félnek... mit félnek, rettegnek újba belevágni. Mert az új az kockázatos, vagy bejön, vagy nem. A régi remake-elve, vagy rebootolva, vagy folytatva/előzményezve valamilyen szinten mindenképpen biztosak. Lassan úgy érzem, hogy Hollywood megérett egy alapos stúdiódarálásra. Túl nagyokká nőttek a régi nevek, mint Fox, WB, Paramount, stb... ezeknek el kéne halniuk, hogy a helyüket átvegyék a kisebbek, akiknek újra keményen kellene versengeniük egymással a nézőkért (mert ezekkel a multistúdiókkal nem tudják felvenni a versenyt, és közéjük emelkedni sem igazán tudnak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálfutam

 

Hű ez egy remek kis zúzós mozi volt. :) Ha kicsit jobban elmélyítették volna a sztorit, számomra tökéletes lett volna. :D De így is szuper. Statham ilyen szerepekre született. Ian McShanet pedig jó volt viszontlátni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A stúdiók is megszenvedik a válságot, náluk sem fog minden elmúlni átalakulás nélkül, remélhetőleg mi nézők ebből pozitívan jövünk ki :)

 

Én már bele vagyok kavarodva Transformers nevekbe így is :D

 

Ez a remake hír nem jó, és nagyon finoman fogalmaztam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh micsoda stáblista...Stallone maga köré gyűjti a 80as évek akciósztárjait.

Arnold Schwarzenegger is csatlakozott Sly új filmjéhez!!! Mi lesz itt? Kár hogy Van Damme nem vállalja.. :)

Eric Roberts is csatlakozott és Danny Trejo..Huha nem semmi lesz ez a film :D

http://joblo.com/index.php?id=25190

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neill Blomkamp a HALO élőszereplős film kijelölt rendezője készített egy kedvcsináló kisfilmet, hogy meggyőzze a studiókat..

 

Szerintetek hogy sikerült, szerintem brutál lett és hangulatos :D :D

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halo film: Kedvenc témám! :D Amúgy, ezt még a Halo 3 idején csinálták kampányfilmnek, hangulatos lett. A filmet nem álították le, csak szüneteltetik, Peter Jackson és a bandája, a megfelelő pillanatot és befektetőt várják. Hú, ebből óirási jó filmet lehetne csinálni, mikor ismerik már be a nagy filmstúdiók? :D Abban reménykedek, hogy megjön a jobbik eszük, és zöld lámpát adnak a projektnek.

 

Más: Nem tudom, hogy ki ismeri ezt a filmet (Red Cliff), de egyszerűen, valami nagy. Az első rész kb. egy hónappal ezelőtt láttam, és azóta tűkön ülve várom a másodikat. Pontosabban kijött, csak nincs hozzá angol felirat, ha jön, egyből megnézem! :D

Itt egy kis előzetes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem kiáltanám ki még Avatar klónnak, mert ugye Cameron filmjéből még egy teasert se láttunk. :D Mindazonáltal tucatnyi Zs kategóriás sci-fire rá lehetne aggatni ahol az emberek más bolygókat mennek leigázni.

 

Amúgy remek látványvilágú kis animációval lesz dolgunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halo film: Kedvenc témám! :D Amúgy, ezt még a Halo 3 idején csinálták kampányfilmnek, hangulatos lett. A filmet nem álították le, csak szüneteltetik, Peter Jackson és a bandája, a megfelelő pillanatot és befektetőt várják. Hú, ebből óirási jó filmet lehetne csinálni, mikor ismerik már be a nagy filmstúdiók? :D Abban reménykedek, hogy megjön a jobbik eszük, és zöld lámpát adnak a projektnek.

 

Sajnos a számítógépes játékokból készült filmek többsége kevés profitot, vagy bukást eredményeztek eddig, ezért Hollywood nem igazán akar adni esélyt ezeknek.

Én a World of Warcraft filmet várom nagyon. Ezt is már mióta tolják. A legújabb dátum 2011.

És Diablo filmről is beszélnek már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.