Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Itt a hivatalos trailer a Batman 3-ból.

Kizárt. Egy halom jelenet az előző két Batman filmből van, de a "Win or loos, this war end to night." szöveg is a Terminator Salvation traileréből jött át. Ha ez lenne a hivatalos, az ritka égő helyzet lenne a Warnernek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

akár hivatalos akár fan made én tátott szájjal néztem végig, de bennem volt, hogy ez nem tűnik eredetinek, és nem a látvány, hanem inkább azért mert végig vannak benne olyan részek amik az első 2 filmből vannak bevágva, és nem csak az elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak egy teaser trailer, gyerekek! A ROTS teaserébnen is voltak bevágások az előző részekből :lol:

Amúgy ha meg fanmade, akkor hogy magyarázzátok azt, hogy az új filmből ennyi mozgókép van benne Átokról és a Selináról? :lol:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak egy teaser trailer, gyerekek! A ROTS teaserébnen is voltak bevágások az előző részekből :lol:

Amúgy ha meg fanmade, akkor hogy magyarázzátok azt, hogy az új filmből ennyi mozgókép van benne Átokról és a Selináról? :lol:

De a RotS traileréhez nem használtak fel tök más franchise hanganyagát. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ma olvastam hogy a valódi tízer csak hétfőn fog felkerülni hivatalosan a netre. Direkt a TéDéKá megjelenésének a napjára tervezik. Ebben a lentiben egy kommentelő szerint a már felsorolt dogokon kívül a Pókemberből és a Death Race-ből is vannak jelenetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forráskód:

 

Marha jó kis film volt, elég kellemes végével.

 

 

Tulajdonképpen a végére az derült ki hogy a múlba ment vissza? Azaz amit nem hitt el a néger főnök az valóság lett? Mármint a múltba utazás. Mert a nőnek küldött sms-t aznap reggel kapta meg a csaj, mielött először visszaküldték a vonatra. Ami még gyanús hogy a valóság volt, hogy ki tudta deríteni hogy ő már halott, és tényleg addig halott volt. Másik kérdés. Ugye a halál elötti 8 percre emlékszik az agy egy darabig. De egy csomószor 8 percre vissszament. Igenám de Sean halott volt az agya nem sokáig őrízte meg az infot. Mélyhűtötték a testét?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forráskód:

 

Marha jó kis film volt, elég kellemes végével.

Huh, nem most láttam, így hirtelen pontos válaszféléket adni sem könnyű.

 

A 8 perc valójában nem a pilóta emlékei voltak, hanem akinek a testében volt, de az ő agyában játszódott le többször is, a tudósok tudták azt elérni, hogy újra és újra megnézze valaki más emlékeit.

Nekem valamiért az jött le, hogy párhuzamos világok vannak, és az a nő, aki az sms-t kapta, egy másik világbeli csaj, stb. Hmm... meg kéne nézni még egyszer. Ha rá tudsz keresni, a filmek topikban egyszer más diskuráltunk a sztoriról. Meg ott van az is, hogy azt mondja a végén, minden rendben, és erre a srác kérte, mielőtt még visszament volna az utolsó 8 percre.

Egyébként nekem is a vége tetszett nagyon, még amikor azt hitte a pilóta, hogy meg fog halni, az utolsó 8 percben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forráskód

 

 

Az világos hogy Sean emlékeiben volt és változtatott is rajtuk. De mivel sokszor ment vissza azaz annyiszor 8 percig volt távol, hogy Sean holttestét jegelni kellett ,mert azt nem hiszem hogy 1 órával a halál után is megmarad az utolsó 8 perc. A végén két lehetőséget látok. Az egyik amit írtál hogy egy párhuzamos világból átment az sms a másikba. A másik, hogy a valódi múltba ment vissza csak ezt a néger góré nem tudta. mert az sms után kezdődött a pilóta visszaküldése.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Potter 7/2

Jó film volt, de vannak hiányérzeteim, arról nem is beszélve, hogy aki nem olvasta, azt a film egy-két ponton másféle tereli apróbb eseményeket illetően, mint ami a könyvben volt. Na most kellőképpen homályos voltam, de majd spoiler mögött a többit.

Még így is hiányos lett a történet, hogy két filmben mesélik el? Ez jó...

Én sajnos csak két hét múlva fogom látni, mert megígértem a lányomnak, hogy vele nézem meg, és ő jövő héten nem lesz itthon.

 

 

Forráskód:

én is a párhuzamos világokra szavazok, amit azzal megcsavartak a végén, hogy a vonaton meghalt ember emlékei alapján, de már a pilóta agya álmodja, vagy valami ilyesmi. :) Én is régen láttam már, de tervezem még egyszer megnézni majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forráskód

 

Ja, értem már. Felvetődött benne is már, vajon hogyan csinálták ezt a 8 percet. Szerintem úgy tudta többször is visszanézni a pilóta, hogy rögzítették az eredeti alany fejéből. Csak ugye jön a kérdés, hogy akkor a pilóta hogyan volt képes mindenhova benézni a vonaton, ahova egyébként az eredeti utas nem. Baki a filmben?

Mindkét verzió simán lehet, de ha visszamehetnek a múltba, hogy azt megváltoztassák, az elég jelentős tett volna. Egyre inkább tetszik ez a verzió.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem az X-men First Classot. Nagyon tetszett, és mivel régen láttam a többit, nem sok eltérés tűnt fel, vissza is olvastam, amit korábban írtatok. Nem túlzottan zavarnak ezek az eltérések, szerintem simán lehetnének filmes bakik, és nem kellene rebootnak lennie. Mindegy, ezt nem én döntöm el, inkább csak nézem a filmeket :) Lehet, hogy újra megnézem a többit is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak apróságok, de nekem fontosak.

Majd kiderül, hogy én egyáltalán észreveszem-e őket... Piton sztoriszálára pl. én is érzékeny vagyok, mert nálam is favorit a karakter, és a könyvbéli lezárása nagyon tetszett. de nem tegnap olvastam, így már csak a lényegre emlékszem. De ha az irány nem stimmel, az biztos fel fog tűnni.

Sajnos pocsék a könyvmemóriám, többször olvasott történetek esetén is újraélem az egészet minden olvasásnál, annyira kevés részlet marad meg, inkább csak a hangulata meg a főbb események, a történet gerince. Ez egy Harry Potter könyv esetén pedig elég nagy hátrány. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért nem feltétlen baj. :)

Sajnos nekem is ilyesmi a könyvmemóriám, és abból a szempontból viszont baj, hogy sok könyvet lehetne olvasni, de ha egyszer egy idő után alig emlékszik az ember egy rakat jó könyvre, azokat is újra kellene olvasni, szóval néha nehéz választani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legközelebbi képen talán rajta lesz.

Thorin

 

thorin.jpg

 

 

"Mi a lóf*szról hablatyol ez?" :lol:

Totál kész lesz a fazon. :D

"Fogadok szarvai is vannak a pokoli homlokán! Meg kib*szott hosszú a farka is!" :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért nem feltétlen baj. :)

Ha a sokszoros élményt nézzük, akkor inkább jó, viszont ha arról van szó, hogy beszélgessünk egy könyvről, amit olvastam, de mégsem emlékszem a részletekre, az már kevésbé. :)

 

Sajnos nekem is ilyesmi a könyvmemóriám, és abból a szempontból viszont baj, hogy sok könyvet lehetne olvasni, de ha egyszer egy idő után alig emlékszik az ember egy rakat jó könyvre, azokat is újra kellene olvasni, szóval néha nehéz választani :)

No meg még ez is gond, bizony. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma 16:30 Transformers - Dark of the Moon 3D. Ha már a kettőről lemaradtam moziban, ezt hadd élvezzem az elérhető legjobb minőségen. :)

Előtte gyorsan megnéztem tegnap este meg most az első két részt, ráadásul ha minden igaz, a héten megérkezik a második rész rég elmaradt fémdobozos DVD kiadása is. Ezzel a TF2-vel baromira nem voltam szerencsés, a moziról is lemaradtam és kis híján a DVD-ről is, ami ugye boltokban már nem kapható rég...

 

A HP 7/2-t viszont úgy tűnik, csak jövő héten tudom megnézni. Egész hétre le vannak foglalva már itt Veszprémben is a legjobb helyek. Pedig a héten szabad vagyok, többnyire. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.