Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na, akkor ezt kihasználva, hallgassatok rám, és nézzétek meg az Éhezők viadalát is. :) Más típusú film, de szerintem az is nagyon jó. :) Tudom, még nincs felirat - de majd ha lesz. :)

Egyébként óriási meglepetés siker ez a flm az USA-ban. Eddig egy nap alatt 68 millió dollárt termelt az USA-ban. Nagyon durva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éhezők viadala:

Úgy ültem be rá, hogy a könyvnek csak a töredékét hozza már akkor is örülök neki, főleg, hogy nemtudommi nézés előtt a moziban tökvéletlenül láttam a trailert és csak lestem hogy "Ebből máris filmet csinálnak?" Na, most megnézve, továbbra is örülök neki. Könyvadaptáció lévén voltak olyan fontos (Rue magyaráz az éjfürt bogyóról) és nem fontos (hivatásos vadászok) szálak amik kimaradtak, viszont voltak olyan dolgok amik a könyvből maradtak ki mert később merült fel az ötlet (a fecsegőposzáta kitűző története, a könyvben Cinnánál tűnik fel először) vagy mert a narratíva más (a könyv végig Katniss nézőpontjából van, itt meg közben látjuk mi megy a Kapitóliumban) és volt egy jelenet (a Tizenegyes körzet) ami a második kötet elején van a könyvben, de ide szinte még jobban is illett. A hangeffektek jók, bár a poszáták fütyülése elég mesterségesnek hat, mintha szintetizátorról szólt volna. A látványtervezés zseniális. A trükkök nem tolakodóak, az óriáskutya eléggé CGI de pont ezzel illik a történetbe ( ugyanis a sztori szerint sem sokkal több mint anyaggal rendelkező hologram, a tervezőasztalon született nem sokkal a finálé előtt ), a helyszínek magukért beszélnek. Viszont a kamerarángatást ki kéne tiltani Hollywoodból. Az elején konkrétan olyan érzésem volt, hogy a szomszéd kézi videokamerájával készült filmet nézek, bár manapság már egy kézi videokamerába is tesznek képstabilizálót. Viszont az operatőri munkához hozzá tartozik az is, hogy az egyes haláleseteket úgy oldották meg, hogy a korhatárbesoroláson sem akad fenn a film, viszont nincs is elfinomkodva.

A könyv nem csak jó de népszerű is, ha a film is működni fog akkor tuti a folytatás. Várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így megyek majd hétfőn megnézni. Kíváncsi vagyok, már csak azért is mert rég ültem be így egy filmre.

Pontosítok: Én is így mennék el megnézi ezt az Éhezők viadalát, ha adnák a helyi moziban. :angry::fuck2::fuckoff:

Kár... pedig érdekelt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Király Visszatért. Vagyis a nagy részét. Hogy ebben mennyit sírnak.... :D Nem is értem, hogy akik anno az SW II -t leszólták, azok hogy fogadhatták el ezt a filmet. Jó film, de sok helyen akkora közhelyek vannak benne, hogy még én is krákogtam. Az érzelmes jelenetek túlfűtöttségéről nem is beszélve.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész Gyűrűk Ura filmen kicsit olyan, mint egy hősi eposz. Így nem csoda, hogy érzelmileg túlfűtött. :) És jól áll neki.

Nemrég néztem végig mindhárom részét, és nem éreztem mindezt túlzónak. Egy GYU film ilyen kell, hogy legyen, különben nem működne.

Azonban hozzáteszem, hogy könyvben sokkal másabb, valahogy kedvesebb az egész, nem veszik ennyire hősiesnek, jobban hagyja Tolkien, hogy a párbeszédek alapján az ember fejében verjenek gyökeret bizonyos gondolatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosítok: Én is így mennék el megnézi ezt az Éhezők viadalát, ha adnák a helyi moziban. :angry::fuck2::fuckoff:

Kár... pedig érdekelt

Én a Mindenki szereti a bálnákattal jártam így. Egy film BÁLNÁKRÓL. Húszméteres szürkebálnák, amik mozivásznon lennének életnagyságúak.

*sóhaj*

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gyűrűk urában is pont az emberek, meg a Tündék akik mindent túlbonyolítanak, aztán állandóan érzelmi kitöréseik vannak. A hobbitokról nem is beszélek, szerintem egy értelmetlen faj, annyi előnyük volt, hogy messze laktak mindentől, így nem érte őket semmilyen háború, amúgy már rég kipusztultak volna.

A törpéket kedveltem, ők humorosak voltak és persze az orkokat, ez a két faj ha szerepel egy filmben, akkor biztosak lehetünk, hogy művelnek valami vicceset, vagy mondanak szórakoztatóakat. Meg tőlük el lehet várni olyat is, ami szokatlan és kevésbé sablonos. Egy királytól ilyen elvárás szinte lehetetlen. :)

Nekem a 2. rész a kedvencem, az első elég unalmas és kb. 5perc alatt le lehetett volna forgatni a lényegét. A 3. is tetszik, holott érdekes dolgok vannak benne, utána néztem neten, ez az epizód tartalmazza a legtöbb hibás jelenetet, vannak amik nagyon viccesek! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első rész a kedvencem. Végig kiegyensúlyozott, még nem indult el 4-5 szálon a cselekmény... azt az egy-kettőt pedig Jackson valahogy jobban kordában tudja tartani. A végén a harc az orkokkal pedig szerintem szép példája a kevesebb néha jobbnak (de akár a móriást is mondhattam volna). Hiába jöttek a másik két részben ennél sokkal nagyobb csaták ennyire nem voltak izgalmasak. Mondjuk valahol mindhárom filmet szeretem, csak nekem ezekkel a filmekkel az a bajom, hogy irtó hosszúak, ezért csak nagyon ritkán tudom újra elővenni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az Avatarral a legnagyobb bajom, hogy a főszereplő férfi nem színész. Ott volt a Titánok harca, egy alig kigyúrt törpe játszott egy félistent...már akkor vicc volt, főleg a 3 fajta arckifejezésével. Aztán utána a 2000-2009 időszak legagyonreklámozottabb filmjében is főszerepet kap...ezt viccesnek találtam. Sigourney Weaver megjelenését pedig szégyenletesnek. Jó, gondolom megfizették rendesen, de ez a szerep annyira nem illett hozzá...én elvártam volna, hogy összekoszolja magát és minden "idegen" lényt megsemmisít, a végén pedig egy űrhajóval belerepül a fába...Giovanni Ribisiet is leírnám, mint színészt, de a Rumnaplóban nyújtott alakítása eszméletlen volt, ha több ilyen filmet kapna még szeretném is. Lakótársam, aki az elvont és művészfilmeken, no meg az igazi magyar filmeken kívül nem nagyon érdeklődik más dolgok iránt, 7* állt neki az Avatarnak, mire befejezte, annyira nem bírta lekötni. Ebből minek 2. rész? :( Inkább a Silent Hill-t folytatnák, vagy FEAR-ből készülne egy normális movie. Az meg, hogy Cameron hova utazgat a milliárdokból, amit ezen a giccsparádén keresett...hát, nem igazán tud érdekelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harcokkal nekem az a gondom, hogy rengeteg hős van a jó oldalon és hiába mennek bele a legnagyobb ütközetekbe, meg ugranak kardtengerbe, túlélik, sőt még nem is sebesülnek. Persze 1-2 jó is meghal, meg elvérzik, de ők nem is igazán értékes karakterek, mindegyikbe oltottak egy kis gonoszt, hogy ne szomorkodjunk annyira miattuk. A gonoszoknál meg van 5-6 vezető, őket kíméletlenül legyilkolják, mivel rosszak, az senkit sem izgat, hogy ezt a jók teszik. A Star Wars-ban is ez a szomorú, hogy a végső megoldás mindig a gonoszok teljes kiirtása, közben meg végig a "hősök" mások életét védik és mondják a szebbnél szebb monológokat a lehetőségekről és a megbocsájtásról...

Annak mondjuk örültem, hogy végre voltak elit orkok is, az Uruk-Hai harcosok nem csak a túlerejűkkel érvényesültek, hanem harci tudásukkal és jól felfegyverzettek is voltak. Nekem a 2. résznek pont a vége jön be, a hatalmas csata és amikor az Entek úgy döntenek, hogy mégiscsak elindulnak a harcba. Én a vágatlan, hosszabbított verziót láttam, a végén a két hobbit, aki kíséri őket, a lerombolt Vasudvarban talál egy zsák pipafüvet és nekiállnak füstölni. Megkérdezi, az egyik, hogy szóljanak-e Szilszakállnak, mire a másik mondja, hogy ne, mert lehet éppen valami rokonát szívják el...fél óra sírás helyett, inkább ilyen részeket tettek volna bele a normál verzióba is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tolkien nem titkolta, hogy írása alapja a középkori legendák és bár ő a világháborús élményei miatt pontosan tudta milyen egy valódi csata (és milyen elvesziteni a barátokat: gyakorlatilag az összes pályatársa odaveszett a fronton) nem volt célja ezt visszaadni, hanem maga is legendát írt. Azok pedig ilyenek. A hős felér minimum több száz ellenlábassal, ahogy a jedik is lekaszálnak bárhol és bármikor ennyi droidot, pont ahogy a Kerekasztal Lovagjainak vagy Roland lovagnak se kottyantak meg a jókora túlerőben lévők. És nincs értelme a kiirtottak felett keseregni: a sztori logikája szerint a gonoszok tényleg gonoszok a kiirtásuk pedig jó tett és csak jobb lesz tőle a világ. Ilyen a mese és a legendák logikája. Ez maximum akkor szomorú ha valami realista szemüveget rakunk föl, ami mindenhol árnyalatokat akar keresni, pedig ilyet tenni nincs sok értelme, mert akkor ez olyan mintha egy vigjátékban az akciójelenetek után kutatnánk. Igen tudom, a Tolkient követő fantasy irók pont ezt a realizmust vitték a fantasy írásaikba, de nem látom sok értelmét annak, hogy ezt Tolkien-en kérjük számon.

Egyébként a kardtengerbe ugrás szerintem pont hogy a második részre jellemző (Helm szurdoki csata). Az első részben ennél jóval kevesebb ellenfélel szemben nem hogy megkarcolodnak de egyikük meg is hal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az Avatarral a legnagyobb bajom, hogy a főszereplő férfi nem színész. Ott volt a Titánok harca, egy alig kigyúrt törpe játszott egy félistent...már akkor vicc volt, főleg a 3 fajta arckifejezésével. Aztán utána a 2000-2009 időszak legagyonreklámozottabb filmjében is főszerepet kap...ezt viccesnek találtam. Sigourney Weaver megjelenését pedig szégyenletesnek. Jó, gondolom megfizették rendesen, de ez a szerep annyira nem illett hozzá...én elvártam volna, hogy összekoszolja magát és minden "idegen" lényt megsemmisít, a végén pedig egy űrhajóval belerepül a fába...Giovanni Ribisiet is leírnám, mint színészt, de a Rumnaplóban nyújtott alakítása eszméletlen volt, ha több ilyen filmet kapna még szeretném is. Lakótársam, aki az elvont és művészfilmeken, no meg az igazi magyar filmeken kívül nem nagyon érdeklődik más dolgok iránt, 7* állt neki az Avatarnak, mire befejezte, annyira nem bírta lekötni. Ebből minek 2. rész? :( Inkább a Silent Hill-t folytatnák, vagy FEAR-ből készülne egy normális movie. Az meg, hogy Cameron hova utazgat a milliárdokból, amit ezen a giccsparádén keresett...hát, nem igazán tud érdekelni.

 

Alapvetően nem értek egyet. Tudod létezik az eltérő szemléletmód. Mielőtt félreértenél, nem azért néztem meg moziban az Avatart, mert az volt a menő vagy mert hype-olt volt (sz*rtam én nagy ívben a hypre meg arra, hogy mi menő) egész egyszerűen csak érdekelt a film... és nem bántam meg, hogy megnéztem IMAX moziban (első IMAX élményem volt) és azt sem bántam meg, hogy Blu-Rayen megvettem belőle a gyűjtői kiadást, de mindennek ellenére baromira nem a kedvencem, ám minden erényét elismerem és a látványa nagyon bejött. Én kedvelem Sam Worthingtont, hogy Weaver nagyasszony játszott benne számomra külön öröm.

 

Én meg pont hogy a művészfilmektől és a magyar alkotásoktól tartom távol magam. Én nem műfajok után megyek elsősorban, nem is az után, hogy mi népszerű... az én esetemben igen egyszerű a filmválasztás módja, azt nézem meg, ami érdekel... legyen az hype-olt vagy épp alig ismert alkotás. Mások véleményére pedig igyekszem nem adni, értsd csak mert nagy a fikahadjárat körülötte még nem teszek le a megtekintéséről, mert ezeket szeretem magam eldönteni és nem holmi kritikusnak felülni.

 

Másrészről még időn jön a Silent Hill 2!! :) (Én is várom!)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oké, Lurtz alapban jó fej volt és elvártam volna, hogy a szurdoki csatát is ő vezeti majd, erre kaptak egy noname, kövön álldogáló harcost... Pedig szerintem jobb lett volna, ha akkor elmenekül és a várostromnál találkozik pl. a visszatérő királlyal.

Amúgy azzal nincsen gond, hogy legyilkolnak mindenkit, főleg a Star Wars-ban, mert alapban mindenki érzi, hogy az egész dolog egy mese, mi sem bizonyítja jobban, hogy senki sem vérzik... Én csak azt mondom, hogyha a fiatalok minden alkotásban (az SW és a Gyűrűk ura is rengetegszer volt már TV-ben és én is gyerek fejjel láttam mindkettőt) ezt látják, akkor nem kéne csodálkozni, hogy beleivódik az, hogy aki neki árt, azt el kell taposni, kompromisszum, vagy a dolgok mögé nézése nélkül. De manapság már kezd előjönni az, ha valaki nem 100%ban jó és emberként ábrázolják, rossz szokásokkal, akkor a filmnek is ad egy egyedi töltetet és emlékezetessé teszi...erre elég jó példa a Drive, amit pont a főhős körülhatárolhatatlansága tesz emlékezetessé és emel ki a tucat eksön muvik közül.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész Gyűrűk Ura filmen kicsit olyan, mint egy hősi eposz. Így nem csoda, hogy érzelmileg túlfűtött. :) És jól áll neki.

Nemrég néztem végig mindhárom részét, és nem éreztem mindezt túlzónak. Egy GYU film ilyen kell, hogy legyen, különben nem működne.

Azonban hozzáteszem, hogy könyvben sokkal másabb, valahogy kedvesebb az egész, nem veszik ennyire hősiesnek, jobban hagyja Tolkien, hogy a párbeszédek alapján az ember fejében verjenek gyökeret bizonyos gondolatok.

 

Teljesen egyetértek, én is így látom ezt a dolgot! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően nem értek egyet. Tudod létezik az eltérő szemléletmód. Mielőtt félreértenél, nem azért néztem meg moziban az Avatart, mert az volt a menő vagy mert hype-olt volt (sz*rtam én nagy ívben a hypre meg arra, hogy mi menő) egész egyszerűen csak érdekelt a film... és nem bántam meg, hogy megnéztem IMAX moziban (első IMAX élményem volt) és azt sem bántam meg, hogy Blu-Rayen megvettem belőle a gyűjtői kiadást, de mindennek ellenére baromira nem a kedvencem, ám minden erényét elismerem és a látványa nagyon bejött. Én kedvelem Sam Worthingtont, hogy Weaver nagyasszony játszott benne számomra külön öröm.

 

Én meg pont hogy a művészfilmektől és a magyar alkotásoktól tartom távol magam. Én nem műfajok után megyek elsősorban, nem is az után, hogy mi népszerű... az én esetemben igen egyszerű a filmválasztás módja, azt nézem meg, ami érdekel... legyen az hype-olt vagy épp alig ismert alkotás. Mások véleményére pedig igyekszem nem adni, értsd csak mert nagy a fikahadjárat körülötte még nem teszek le a megtekintéséről, mert ezeket szeretem magam eldönteni és nem holmi kritikusnak felülni.

 

Másrészről még időn jön a Silent Hill 2!! :) (Én is várom!)

 

 

Szerintem nagyon sokat számít a reklám. Főleg, hogy mivel fiataloknak szánt film volt, az internetet fertőzte meg először. Akkoriban sokat jártam orosz warezekre, minden letöltési ablakon volt 2-3 Avatar reklám, meg infó a filmről. A mai világban ahhoz, hogy eladjunk valamit igencsak fontos a jó felfuttatás és a célközönség bombázása. Biztos vagyok benne, hogy negyed ekkora híreszteléssel a bevételek is rendesen csökkentek volna. Ezek kívül ott az a tény, hogy sokan elmentek, mert "rábeszélte" őket valamelyik médium és ha csalódottak is voltak, meg végigunták, fizettek érte, no meg a negatív kritika is később sok embert bevonzhatott a vetítésekre. Én is láttam 3d-ben és itthon is megnéztem a dupla DVD-s, extra, műsoros kiadást, de csak mert kölcsön adta haverom, én sosem költöttem volna ilyen alkotásra, egy fillért sem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, hogy túl nagy volt körülötte a hírverés, én ezt sohasem vitattam. Bár se nem orosz se nem másféle warezre nem járok, ahol még plusz reklámokba futhattam, de belefutottam máshol ... szóval tényleg tele volt vele a net. Ennek ellenére én akkor sem a reklámok és a hype miatt néztem meg, hanem ahogy már leírtam, mert ÉRDEKELT. És érdekelt volna akkor is, ha egy alul-reklámozott alkotás lett volna.

 

Hogy te mire adsz ki pénzt, az a TE, hogy én mire adok ki, az pedig az ÉN egyéni személyes döntésem ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, csak akkor meg felmerül a kérdés, hogy honnan tudtál volna róla? Amúgy mostanában még jobban lehet érezni, hogy nem is kell igazán jó filmet készítened, elég a ha marketingeseid értenek hozzá és tudják mit, hol futtassanak. Gondolok én itt a Tetovált lányra is...semmivel sem különb egy átlagos filmnél, aztán a tv-ben is 5percenként ment a spot, jó, hogy sokan elmentek rá. De ez szerintem a vámpíros, fényen csillogós cuccra is igaz...Meg az is jó, amikor a Transformers-t meg egyéb gyerekeknek szánt filmeket müzlivel, meg édességekkel promóznak. :) Múltkor még Optimus Prime hangtorzítós sisakot is láttam 12.000ért :) Amúgy meg jó bornak nem kell cégér...

 

Amúgy a fórumon az órám késik, vagyis nem állt át...teendő?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a vágatlan, hosszabbított verziót láttam, a végén a két hobbit, aki kíséri őket, a lerombolt Vasudvarban talál egy zsák pipafüvet és nekiállnak füstölni. Megkérdezi, az egyik, hogy szóljanak-e Szilszakállnak, mire a másik mondja, hogy ne, mert lehet éppen valami rokonát szívják el...fél óra sírás helyett, inkább ilyen részeket tettek volna bele a normál verzióba is! :)

A Gyűrűk Ura nem vígjáték. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem valahogy jobban megfogott könyvben. A filmek rendben vannak (egyébként szerintem is az első a legjobb), de a könyveknek olyan feelingje van... Nekem nagyon bejött az, hogy úgy indulunk mint egy középkori tudatlan paraszt, aki az egész világból csak meséket és 10 szomszéd falut ismer, majd ahogy elindulnak egyre jobban megismerik a körülöttük lévő világot. Ezt az érzést a film nemigazán tudta átadni(, bár kétlem hogy ez lett volna az első-számú cél).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész Gyűrűk Ura filmen kicsit olyan, mint egy hősi eposz. Így nem csoda, hogy érzelmileg túlfűtött. :) És jól áll neki.

Jól is, de azért a 3. részben ebből kb. 5%-kal kevesebb is elég lett volna :)

 

Nekem a 2. rész a kedvencem, az első elég unalmas és kb. 5perc alatt le lehetett volna forgatni a lényegét. A 3. is tetszik, holott érdekes dolgok vannak benne, utána néztem neten, ez az epizód tartalmazza a legtöbb hibás jelenetet, vannak amik nagyon viccesek! :)

Pont az első rész a legjobban sikerült adaptáció a 3 közül :) És akkor még ki is maradt a könyvből egy kb. 100 oldalas még lassabb rész is (amivel kimaradásával momentán magam is egyet értettem). Még sose gondoltam bele, vajon melyik részben van a legtöbb hibás jelenet, apróság, de számomra a 2. rész az, ahol a leginkább elhibázott dolgokkal találkozom a 3 film közül (ja, és van egy a 3-ban is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatart én kíváncsiságból néztem meg, mai napig ez az egyetlen film amit nem bírtam végignézni :D 1 óra után kinyomtam, annyira nem történt semmi. Persze ettől független lehet hogy jó alkotás, de nekem valahogy lassú volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem olvastam a könyvet és nem is fogom, valahogy nem érdekelt annyira, ez olyan, mint a Harry Potter, sokan a könyvvel hasonlítják össze ezeket a filmeket. nálam ilyen gond nincsen...Asimov novellákat szoktam olvasni, ott félelmetes, hogy mennyire átdolgozzák és lebutítják a történeteket. Így már megszoktam, hogy adaptációkat vagy nem nézek meg olvasás után, vagy fordítva.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a kedvencem, amikor azt hozzák fel egy filmnél ellenpéldaként, hogy kihagyták xy harmad-unokatestvérének a régi szobatársának a középiskolás ballagási történetét, bezzeg a könyv három kötetben értekezett róla, hát mekkora sz*r. Egy filmnek önmagában kell működnie, ezért a legmarhább érv egy film védelmében azt felhozni, hogy "olvasd el a könyvet". És emiatt sajnos muszáj lebutítani azt, különben nem funkcionálnának önálló műként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen szempontból pont úgy gondolom, mint MissKarrde: nekem az első filmben az is tetszett ahogy kihagyták a dolgokat vagy amit átírtak. Azon nagyon látszott, hogy érzik a sztori szellemiségét.

A könyvnek és a filmnek egyébként szerintem is meg kell állnia a saját lábán. A Gyűrűk Uránál ez egyébként is két egymástól gyökeresen eltérő élményt jelent. A könyv olyan messze van mindenféle "izgalomkeltéstől", "feszes történettől" és úgy általában minden ilyen modern fogástól, ami ma már alapnak számít, hogy eléggé edzettnek kell lenni olvasóként hogy öszintén tudja élvezni az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem könyvben is legjobb a Szövetség, azon nagyon gyorsan jutottam túl, aztán a Két Toronynál beakadtam. Filmben is sokkal jobban bejön a kalandosság, lineárisabb történetvezetés, mint az epikus össze-visszaság. Persze azokat is csípem. :)

 

És amit kihagytak vagy megváltoztattak, azt nagyon jól tették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.