Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Taken 2

 

Nem volt ez rossz, de tény, hogy az első rész közelébe sem ér. Mindenesetre Neeson még mindig toppon van!

Na ez egy olyan film volt mint a Die Hard 5. Ezek az amerikai filmesek azt hiszik, hogy "vadkeleten" mindent lehet. Kézigránátok hajigálása büntetlenül Isztambul kellős közepén. Röhej.

Ez pont akkora ökörség mint amikor Willis-ék átmentek Csernobilba. Keresztül az Ukrán, Orosz határon, be a Zónába egyenesen, se egy határőr, se egy ellenőrző pont, a zonába szabadon ki-be.

Ezeknek elment az eszük.

Ettől a logikai bukfenctől eltekintve mindkét film egész szórakoztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez egy olyan film volt mint a Die Hard 5. Ezek az amerikai filmesek azt hiszik, hogy "vadkeleten" mindent lehet. Kézigránátok hajigálása büntetlenül Isztambul kellős közepén. Röhej.

Ez pont akkora ökörség mint amikor Willis-ék átmentek Csernobilba. Keresztül az Ukrán, Orosz határon, be a Zónába egyenesen, se egy határőr, se egy ellenőrző pont, a zonába szabadon ki-be.

Ezeknek elment az eszük.

Ettől a logikai bukfenctől eltekintve mindkét film egész szórakoztató.

Na nem mintha a valóság ily módon történő elferdítését nem játszanák el minden filmjükbe. Ez távolról sem csak az USA-n kívül játszódó filmjeikben fordul elő, tökéletesen jó példa erre az első négy Die Hard. Töketlen FBI, akik viccet űznek abból, hogy az agyatlan tervükben a túszok tetemes része is meghal, hogy a páncélautóval rohamozó, a rózsabokron is fennakadó rendőrségi kommandóról már ne is beszéljek. Vagy egyetlen kábel átvágásával egy templomból is irányítható reptér. Természetesen bemérhetetlenek, a reptér meg a tehetetlenség netovábbjává válik. A negyedik részben meg ugye lazán röpködhetnek fegyveres helikopterek Washington fölött (9.11. után ez teljesen reális), lövöldözhet FBI ügynökökre, az államhatárok megszűntek létezni, egy erőművet meg fel lehet robbantani egy laptoppal... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én jobban szeretem a Halálos fegyver szériát, mert ott a négy rész legalább egységes, kerek egészt alkot, sőt, még a szereplők is végig megmaradtak, ráadásul Riggs és Murtaugh párosa verhetetlen. :D

Persze a Die Hardot is szeretem, de az inkább ilyen részről részre élő széria, minimális összekötő kapoccsal, ahol ráadásul McClane karaktere is változott már, de nem az eredeti szereplőnek szánt irányba. Mondjuk ez leginkább abból adódik, hogy az utolsó két DH film - nem vicc - úgy lett megírva, hogy a Fox kiválasztott egy-egy random akciófilm scriptet és azt írták át Die Hardra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nem mintha a valóság ily módon történő elferdítését nem játszanák el minden filmjükbe. Ez távolról sem csak az USA-n kívül játszódó filmjeikben fordul elő, tökéletesen jó példa erre az első négy Die Hard. Töketlen FBI, akik viccet űznek abból, hogy az agyatlan tervükben a túszok tetemes része is meghal, hogy a páncélautóval rohamozó, a rózsabokron is fennakadó rendőrségi kommandóról már ne is beszéljek. Vagy egyetlen kábel átvágásával egy templomból is irányítható reptér. Természetesen bemérhetetlenek, a reptér meg a tehetetlenség netovábbjává válik. A negyedik részben meg ugye lazán röpködhetnek fegyveres helikopterek Washington fölött (9.11. után ez teljesen reális), lövöldözhet FBI ügynökökre, az államhatárok megszűntek létezni, egy erőművet meg fel lehet robbantani egy laptoppal... :facepalm:

 

Úgy úgy ahogy mondod.

A harci helikoptert Moszkva belvárosában csak azért nem írtam, mert azt a korrupt miniszter küldte, a sztori része. Egy kormánytag már csak csinálhat ilyet, még ott is. Nem?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Halálos fegyver sorozatot sokkal jobban csípem a Die Hardoknál, nálam örök klasszikusok. Ez utóbbiból a 3. rész tetszett igazán, a többi inkább csak a "nem rossz" kategória. Meglátjuk, az 5-tel változik-e a helyzet.

 

 

Nem lesz Halálos fegyver 5.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy úgy ahogy mondod.

De akkor mi a bajod ezekkel? Ha tudod, hogy nem csak az USA-n kívül játszódó filmjeik vannak tele hülyeségekkel, akkor miért emeled ki úgy ezt a hibát, mintha csak azok lennének tele hülyeségekkel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ha már Die Hard.

Egy Die Hard 5 imádó megpróbálja megvédeni a film értékeit :D

Bocs ezt muszáj ide.. 3 srác beszél ebben a videóban a Die Hard 5-ról, abból egy ember szerint teljesen rendben is van a film, és megpróbálja érvekkel alátámasztani , a másik kettőnek nem tetszett, és ezt is kifejti miért.

Tehát csak beszéltek róla, Magyarul!!!, semmi kép-hang bevágás nem volt, erre a Fox studió letiltatta a letöltő linket a podcastnek, mivel a Die Hard szó elhangzott a beszélgetésben. :facepalm: Hallottátok már ilyet??? FOX ennél lejjebb már nem lehet... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Reakciója a srácnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor mi a bajod ezekkel? Ha tudod, hogy nem csak az USA-n kívül játszódó filmjeik vannak tele hülyeségekkel, akkor miért emeled ki úgy ezt a hibát, mintha csak azok lennének tele hülyeségekkel?

 

Valljuk be ezek a filmek nem működnének ilyen túlzások nélkül, mert akkor nem lenne érdemes megnézni őket. És ez így rendben is van, nyügözzék le a közönséget. Nekem speciel azért tetszenek a Die Hard USA-ban játszódó részei mert nekem nem ott telnek a hétköznapjaim. És mivel amerikai életérzésre vágytam nekem tetszettek. Az 5. résszel ingoványos talajra tévedtek. Az hogy Ukrajnába minden akadály nélkül átmennek, be egyenesen a Zónába, az nem csak nagyfokú tudatlanságot , de a kelet európai történelem, és a jelenlegi állapotok, végső soron az itt élő emberek iránti nagyfokú tiszteletlenséget is jelent számomra. Lehet hogy az amcsik nem hiúk a saját történelmükre, mindennapjaikra, és nem zavarja őket, hogyha hülyére veszik őket. Szerintem fel sem fogták hogy amit látnak az NEM IGAZ. DE az ilyen fokú szarvas hiba engem ki tud ábrándítani egy filmből. Úgyhogy nem tudtam teljes értékében (értéktelenségében) élvezni az 5. részt. Sajnos, a Die Hard 5 több tehetséget és pénzt érdemelt volna. Szerintem az oroszok és az ukránok is a térdüket csapkodva röhögték végig a filmet.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez leginkább abból adódik, hogy az utolsó két DH film - nem vicc - úgy lett megírva, hogy a Fox kiválasztott egy-egy random akciófilm scriptet és azt írták át Die Hardra.

Úgy olvastam, hogy az ötödik kivételével, mindet így hozták össze. Eredetileg más filmnek szánták a sztorikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Az azért egy kicsit furcsa lenne annak fényében, hogy anno azért kevésbé volt jellemző ez a "lecsokizom, mi lesz a nagy címeimmel, csak minél kevesebb pénzből rakjam össze" felfogás. És pont az utolsó két részre (legalábbis a negyedikre) vesztek ki a Die Hard sajátosságok.

 

Taken 2: jó kis akciófilm ez. Ugyan érezhető a lehúzás szaga, de nem lett rosszabb az első résznél. Mondjuk azt sem tudom, miért olyan hű de nagy durranás az első rész, hogy ilyen szavakkal kell illetni a folytatást, mint "nem ér fel a nagy elődhöz," szvsz egy tök középszerű akciófilm, semmi extra nincs benne. Kilencven perces ámokfutásnak viszont nagyon baba, szimpatikus főszereplővel, utálható gonoszokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első tesztvetítéseken résztvevő emberek szerint az év legjobb filmje az új Superman film a Man of Steel.

Nolan féle történet Zack Snyder féle akcióorgiával vegyítve. Dárkos, intelligens történet, badass Supermannal, és elképesztő jó főgonosszal.

:clap: :clap:

 

 

A Harry Potter filmekből ismert Emma Watson alakítja majd Hamupipőkét a Disney élőszereplős fantasy mozijában

Remek választás nem? :)

Hamupipőkéből meg nagyon jó adaptációt lehet csinálni. :)

emmawatson-princess-dock-tsr.jpg

 

 

A fantasztikus Gary Oldman játssza az egyik főszerepet az új Majmok Bolygója filmben. A történet 15 évvel később játszódik, mint az első rész, és a megmaradt emberi kolónia egyik vezetője lesz. Várós ez is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első tesztvetítéseken résztvevő emberek szerint az év legjobb filmje az új Superman film a Man of Steel.

Nolan féle történet Zack Snyder féle akcióorgiával vegyítve. Dárkos, intelligens történet, badass Supermannal, és elképesztő jó főgonosszal.

:clap: :clap:

Hát persze, hogy ezt mondják. Mondták ezt már sok nagyszerű alkotásra is. Alien vs Predator, Transformers... :evil:

 

A Harry Potter filmekből ismert Emma Watson alakítja majd Hamupipőkét a Disney élőszereplős fantasy mozijában

Remek választás nem?

Hamupipőkéből meg nagyon jó adaptációt lehet csinálni.

Wattson kisasszony jöhet, de ha a film olyan elcseszettül erőtlen, érdektelen lesz, mint a Hófehér és a vadász, akkor akárki játszhatja Hamucipőcskét. Pedig abban is volt egy Charlize Theronunk, persze ő volt az egyik oka a film kitekeredésének, mivel a gonosz boszorka mindenkinek jobban tetszett, mint a nála a begajgult tükrök által szebbnek titulált Hófehérke. Bár lehet, hogy csak a tükör volt ízlésficamos, a banya meg lüke, hogy hallgatott egy beszélő tükörre. Talán hívni kellett volna Lezúziuszt. :D

 

A fantasztikus Gary Oldman játssza az egyik főszerepet az új Majmok Bolygója filmben. A történet 15 évvel később játszódik, mint az első rész, és a megmaradt emberi kolónia egyik vezetője lesz. Várós ez is!

Jajj de jó, új Majmok bolygója. Már nem tudtam, hogy mi hiányzott. Nem baj, nyolcadszorra csak összejön. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jajj de jó, új Majmok bolygója. Már nem tudtam, hogy mi hiányzott. Nem baj, nyolcadszorra csak összejön. :evil:

 

Egyik rész se tetszett? :) Kiskorodban nem nyűgözött le az eredeti Majmok bolygója film? :) Gyakran vetítette a tv is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Taken 2: jó kis akciófilm ez. Ugyan érezhető a lehúzás szaga, de nem lett rosszabb az első résznél. Mondjuk azt sem tudom, miért olyan hű de nagy durranás az első rész, hogy ilyen szavakkal kell illetni a folytatást, mint "nem ér fel a nagy elődhöz," szvsz egy tök középszerű akciófilm, semmi extra nincs benne. Kilencven perces ámokfutásnak viszont nagyon baba, szimpatikus főszereplővel, utálható gonoszokkal.

 

Ezen én is gondolkodtam hogy miért pont a Taken lett az utóbbi idők egyik legsikeresebb akciófilmje. Szerintem elsősorban Neeson fantasztikus játéka miatt, és a történet beleélhetősége okán, harmadrészt pedig a nagyon jól összerakott akciók szögezték a nézőt a fotelba.

 

 

Nekem vannak lányos apa kollégáim, hát a kedvencük lett. Szelidek, de mondták hogy ezeket írtanák rendesen. Sőt állitólag a film után sok szülő nagyon meggondolta hogy elengedje egyedül lánycsemetéjét idegen városba. Nekem nincs lányom, de Millsnek végig azt sugalltam hogy aki csak hozzáért a lányához nyírja ki. És megtette. Szóval ocsmány gonoszak voltak. Pont azért lett szerintem siker mert Mills helyettük osztott igazságot.

 

 

Nem, sőt, kiskoromban sikerült jóvátehetetlenül megutálnom. :(

 

Érdekes én gyerekkoromban imádtam az elsőt ,sokszor ment a tv-ben. A többi részt nem láttam. Illetve a 2011-es Lázadást igen és nagyon tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen én is gondolkodtam hogy miért pont a Taken lett az utóbbi idők egyik legsikeresebb akciófilmje. Szerintem elsősorban Neeson fantasztikus játéka miatt, és a történet beleélhetősége okán, harmadrészt pedig a nagyon jól összerakott akciók szögezték a nézőt a fotelba.

Nekem nagyon tetszett, hogy lépésről-lépésre jutott közelebb a lányához. Jól kidolgozott akciófilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnap estém és a ma délelőttöm kicsit Oscarosan telt. Este megnéztem azt a filmet, ami Oscart nyert legjobb animációs film kategóriában (Merida, a bátor) ma délelőtt pedig azt, amelyiknek nyernie kellett volna (Rontó Ralph).

 

A Merida is remek volt, de a Ralph minden tekintetben felül múlta. Szó szerint. Egyszerűen zseniális volt. Remek karakterek, nagyszerű történet, jó poénok, remek 3D, szuper zene, a retró játéktermi játékokat időző hangulat némi új hullámú felhanggal. Tényleg csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni. Nem is értem miért nem a Ralph nyerte a szobrot. :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Merida kifejezetten csalódás volt. A Pixartól ennél egy sokkal tartalmasabb filmet vártam volna. Kár mert volt idő amikor elég volt ha egy animációs film elején beugrált az a bizonyos lámpa a képernyőre és már lehetett tudni, hogy egy instant animációs klasszikus kezdődik. A Verdák 2 óta azonban mintha kiveszett volna a varázs a Pixarból. A Rontó Ralph viszont zseniális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.