Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem említettem, de a RUSH nálam egyértelműen a 2013-as TOP listába került! ;) Óriási volt!

 

Én mondtam!!! Meg most már írtam is: :)

 

Hajsza a győzelemért

 

 

Akkor is érdemes megnézni ha valaki egyszer nem tudta még magát rávenni, hogy megnézzen egy futamot, mert annyira nem érdekli?

 

 

Igen!! Nem csak a verseny a lényeg, sőt talán nem is az elsősorban.

 

Nagyon sok jó horror van, ahogy Bomarr is írta. ... Persze a felsorolt filmek többsége 20-30 éves film, így már nagyon nem passzolnak bele a mai pörgős, látványos filmek tengerébe, de szerintem ezek voltak az igazán jó horrorok (na persze a lista még sokáig folytatódhatna, pláne, ha kimerészkedünk Hollywoodból).

 

Az újak közül azért említésre méltó a Fekete ruhás nő, a Démonok között, a Paranormal activity 2-3, az Insidious 2, talán még a Mama is... No meg ne feledkezzünk el a régiek közül a Poltergeistről sem... :)

 

Még hogy manapság nincsenek jó horror filmek..

Itt a Zombihódok előzetes

 

 

Nem érzem az iróniát a szavaidból ;) - de ez szerintem borzalom. Tipikus Asylium sz*r.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig horror (is). Közkeletű tévedés, hogy a horror feltétlenül ijesztő is, ami pont annyira nem állja meg a helyét, mint az hogy "minden drámának sírós a vége".

 

Megnéztem IMDB-n és tényleg horrornak van besorolva, bár nem feltétlenül értem a miértjét de hát nem vagyok szakember :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis csak King könyvadaptáció, szóval nem kell csodálkozni a végén :) Amúgy én is elnyomtam egy azta****-át. Érdekességnek: a benne lévő lények a szintén King által írt Setét Torony sorozat világából kerültek át a miénkbe, ha valaki olvasta talán emlékszik a 2. könyvből a teknős-féle lényekre. Sőt az It-ből (Az) Pennywise is onnan származik valamint a Végítéletből Randall Flagg is.

Ha jól tudom, a könyvnek azért nem ennyire érfelvágós a vége. Nem olvastam, csak hallottam.

 

Az újak közül azért említésre méltó a Fekete ruhás nő, a Démonok között, a Paranormal activity 2-3, az Insidious 2, talán még a Mama is... No meg ne feledkezzünk el a régiek közül a Poltergeistről sem... :)

Tényleg, a Poltergeist!

A Paranormal activity-ből nekem csak az egy tetszett, a második két résznek nekem nagyon rókabőr szaga volt.

 

Megnéztem IMDB-n és tényleg horrornak van besorolva, bár nem feltétlenül értem a miértjét de hát nem vagyok szakember :D

Azon kívül, hogy magán viseli a horror műfaj jellegzetes jegyeit, semmi komoly indok nincsen rá, hogy horrornak minősítsék. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem említettem, de a RUSH nálam egyértelműen a 2013-as TOP listába került! ;) Óriási volt!

Ha visszalapozol egy kicsit, az én TOP ötös listámban ott van alapból :P

 

Akkor is érdemes megnézni ha valaki egyszer nem tudta még magát rávenni, hogy megnézzen egy futamot, mert annyira nem érdekli?

Mindenképpen. Bármilyen versenyben játszódhatna ez az egyébként igaz történet. És piszok kíváncsi vagyok egy olyan személy véleményére, aki nem ismeri a történteket a valóságból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenképpen. Bármilyen versenyben játszódhatna ez az egyébként igaz történet. És piszok kíváncsi vagyok egy olyan személy véleményére, aki nem ismeri a történteket a valóságból :D

Már leszedtem, nemsokára megnézem, mert most felkeltettétek a kíváncsiságom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehát a westendbe nincs is Imax3D :hmm:

Na b.... tényleg. Nem is figyeltem. Ezek szerint "csak" sima 3D-re foglaltam helyet. Akkor most vonhatom vissza a helyfoglalást. Jó, mondjuk csak egy email, de akkor is, ha nem szólsz akkor nem veszem észre. Kösz hogy szóltál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300 - A birodalom hajnala

 

 

This is not Sparta.. this not not 300…

 

Még ha minden vizuális és egyéb elem azt is sugallja. Nem voltak túl vérmes reményeim, csupán csak azt vártam, vigyen el megint a 300 világába, legyenek hősies karakterek, sok látványos csata – no meg valami épkézláb történet. Amit átitat a hősiesség, amiben lehet valakihez, valamiért kötődni. Mondjuk, legyen egy bosszúfilm, ahol Leonidasz hősies halálát megbosszulja a görög (spártai) nép… Ezzel szemben kapunk egy meghamisított történelmi tablót, gyakorlatilag a görög-perzsa háború esszenciáját: a ferdítéssel az égvilágon semmi bajom nincs, viszont úgy érzem, túl nagy a merítés és így borzasztó felszínes lett az egész. Ugrálunk csatából csatába, mindig esőre áll (de sosem esik), s néhány egészen idióta jelenet színesíti a filmet. Mert mondja meg valaki nekem – tudom, hogy képregényfilm, de akkor is – hogy a p*csába van az, hogy egy félholt, 1,80-as, nyeszlett valaki belemegy egy forrásba, aztán agy 3 méteres óriásként jön ki belőle??? Hogy lehet a tengeren, pár száz méter távolságban több tízméteres szintkülönbség??? Az meg már csak hab a tortán, hogy ha a Hold akkora lenne, mint itt volt, nem kellett volna az egész csata, mert már rég nem lenne Föld sem…

 

Rengeteg mindent zsúfoltak bele ebbe a filmbe: gyakorlatilag itt van mindenki az első részből. Ez jó. A képi világ a lassítások remek hangulatot adnak. Ez is jó. A Válaszcsapás Scott-ja egész jól hozza Themisztoklész figuráját - csak itt a farka nem olyan kemény-, ellenfele, Artemiszia pedig egy igazán tökös, kegyetlen csaj. Ez is jó. Mégis: a mozi megmarad a középszerűség szintjén, mert az egyetlen igazi, érzelmeket kiváltó motiváció, a bosszú csak az utolsó öt percben tűnik fel. Nélküle csak ugrabugrálnak az érdektelen szereplők a vásznon.

 

Sajnálom, de csak 60% . De menet közben volt ez 40 is…

 

*********************************************************************

 

 

Más. Viszont találtam egy zseniális mozit, egy újabb spanyol gyöngyszemet, egy borzasztó jó thrillert, érdemes megnéznetek!!

 

Amíg alszol

 

 

 

.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméltem, hogy a 300 bemutatója előtt kijön az itthon forgatott Hercules film előzetese... Már kíváncsi vagyok rá, elég csend van körülötte..

Nagyon mostohán bánik vele a stúdió. Se poszter se előzetes, és júliusban premier. És pont ilyen szandálos film előtt kellett volna a mozikba küldeni egy pörgős trailert, amelyben Rock szétcsap a buzogányával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem Nolan ismét megmutatja :)

 

Na várjunk csak.. ugye a film alapsztorija egy csapat felfedőzőről szól, akik egy féreglyukon át távoznak a galaxis egy másik pontjára.

Erre meg a minap felbukkan egy forgatási kép a kanadai Alberta forgatásról

7b9f117e129f11e3bf9b22000ab5bcfc_6.jpg

Az ismert "Cheyenne Mountain Complex" felirat, ami kedves helyszíne a....Stargate sorozatnak :)

 

Tehát úgy néz ki, ha egy portálon utaznak hőseink a galaxis túloldalára, akkor bizony eme komplexumon nagy hangsúly van :D

Vajon lesz e Richard Dean Anderson cameo ? :hmm::P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.