Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én mikor a Jeleket néztem meg, akkor utánna lévő este bizz Isten hallgatoztam! Életem egyik legsz@rabb estéje volt. :clap::clap::clap:

Végre valaki, aki hasonlóan érzett. Én a tetőablakos résznél éreztem hasonlót, mikor Gibson kipillant az ablakon és meglátja az UFOmufot. Én meg a nagy melegben, az ablak mellett ültem éjszaka, néztem a filmet, jött ez a jelenet és mindez abban a tudatban, hogy ha oldalra pillantok, láthatom a szomszéd ház tetejét... brrrr...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami baj lehet velem, mert nem tartom annyira sz**-nak ezt az Eragon trailert, mint ti :clap:

Nincs is semmi baj vele. Szép a látvány, a szereplőket is imádom, de ezt "egyszer már láttam." Nem tudnak már újat kitalálni. Csak könyvmegfilmesítés és remake...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont tragikusan rossznak látom: rögtön a Dungeons & Dragons ugrott be róla... :clap: A németek csináltak nemrég egy Nibelung-mitoszos filmet. Az se lett különösebben nagy durranás, de TV film létére volt benne potenciál és ott pl. az elözetes is okés volt. Ez még azt a szintet se éri el... de persze várjuk ki a teljesen filmet :clap:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valaki, aki hasonlóan érzett. Én a tetőablakos résznél éreztem hasonlót, mikor Gibson kipillant az ablakon és meglátja az UFOmufot. Én meg a nagy melegben, az ablak mellett ültem éjszaka, néztem a filmet, jött ez a jelenet és mindez abban a tudatban, hogy ha oldalra pillantok, láthatom a szomszéd ház tetejét... brrrr...

Igen-igen. Tetőablak rész nagyon durva volt!

A kivágott jeleneteket amúgy láttátok? :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem a kukoricás jelenet volt vérfagyasztó. Az a kandikáló láb, brrr....Fene, még jó, hogy akkoriban nem volt kukorica ültetve nálunk :clap:

Akkor meg ne nézd a kukorica gyermekei című horrort! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha sárkány, akkor maradok Draconál. Nála jobbat még eddig nem hoztak össze, és szvsz nem is fognak mostanság.

 

Coce_Plant: sajnos nem volt hozzájuk szerencsém :clap:

 

Akkor meg ne nézd a kukorica gyermekei című horrort!

Szvsz az Alien 4 jobb volt Jean-Pierre Jeunettől.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan jelenet, hogy mikor mindent ledeszkáztak, és hallják, hogy az ajtókat próbálják nyitni meg a tetőn mászkálnak az ufók, akkor Meril megkérdezi, hogy mindent lezártak-e. És egyszerre eszükbe jut, hogy a padlásfeljárót nem. Úgy kell elképzelni, hogy a plafonból lebukik egy deszka, és azon van rögzítve egy létra. Ilyen a padlásfljárojuk. Merril alátámasztja a karjaival, még Mel Gibson keres valamit, hogy alá tudják támasztani. És akkor kezdődik a móka... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha sárkány, akkor maradok Draconál. Nála jobbat még eddig nem hoztak össze, és szvsz nem is fognak mostanság.

Ez így van! Olyan jó sárkány még én sem láttam. Kinézetre is és hát a hangja is tökéletesen lett eltalálva. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, akkor örülök. De gondolom aki ilyen szörnyeket kreál nyugis hétköznapjaiban, mint te, a locsolós részek nem ugrasztottak meg. :clap:

ÁÁÁ! Ha jó egy film akkor nem foglalkozok a technikai részekkel, azt második megtekintésre hagyom! :clap: A Descent nézése közben halálközeli élményeim voltak attól függetlenül, hogy tudom, hogy készültek a lények a Signs esetében szintén! :clap: Ha viszont valami nem működik story szinten csak a technika érdekel lásd: F4.

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dragonslayer!!!!! A Világ legtökéletesebb sárkánya! (ugyan úgy Phil Tipett mint Draco)

Bizony, bizony... egy érdemtelenül elfelejtett film. A sárkány-barlangos jelenet már-már horrorba csap át :clap: És egy rövid szerep erejéig maga a Császár is megjelenik benne (Ian McDiarmind).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eragon: a legnagyobb baj az vele, hogy olcsónak néz ki! A LoTR olyan szabványt állított fel az old school fantasy terén mint a Star Wars a sci-fik terén (még ha nem is az). A Rings óta szerintem elég ciki, ha Conan szerű emberek rohangálnak kardokkal és nem ocsmány szörnyek különböző fajtái. Főleg úgy, hogy a technika már rég képes rá! :clap:

 

+ Jeremy Irons és a fantasy-k = hihetetlen ostoba filmek!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Signs: a pincés, zseblámpás jelenet kikészített a moziban (rajtam kívül kb 3 an voltak a teremben) :clap:

Arra a jelenetre én már habzó szájjal üveges tekintetekkel már arra összerándultam, ha valaki mögöttem egy popcornt összeharapott. Mi sem voltunk sokan a teremben... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hasonlóan jártam... mondjuk annyira ne mis izgultam. :clap:

Na jó azért én sem izgultam halálra magam, de nem is azért megyünk moziba hogy aludjunk. :clap:

Azért vannak filmek amiken el lehetne.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... én eddig két olyan filmet néztem végig amit ijesztgetősnek szántak.... az Orkán végig a címszereplőnek drukkoltam, leginkább mert neki volt igaza, az Álmosvölgy legendája közben pedig szabályos honvágyam volt Sleepy Hollow után :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen... a Cápát nem tudtam nézni anyám stresszelése miatt, mindig elvonta a figyelmemet, a Madarak meg egyrészt későn volt, másrészt volt az a jelenet amikor minden kéznél levő szárnyast áthajkurásztak a kamera előtt az arapapagájtól a kékbegyig, aztán a szövegből meg kiderült hogy verebek voltak.... na akkor döntöttem úgy, hogy inkább a tollasbál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... én eddig két olyan filmet néztem végig amit ijesztgetősnek szántak.... az Orkán végig a címszereplőnek drukkoltam, leginkább mert neki volt igaza, az Álmosvölgy legendája közben pedig szabályos honvágyam volt Sleepy Hollow után :clap:

Hát nem tom, szerintem ez a két film minden, csak nem ilyezgetős. Az álmosvölgyön aludni is lehet, az orcán meg már 5 évesen sem izgultam.

Bár mondjuk az Alien óta nem izgultam végig filmet (azt meg már idestova 10 éve láttam először), max egy-egy jeleneten rezzenek össze. Bár újabban már azt sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.