Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sarah Connor/Kyle Reese

Na ez nekem egy kicsit homályos, még belekezdeni se könnyü hogy miért.

A legjobb az elején.

Johnny fiú visszaküldte Reese-t hogy mentse meg a leendő muterját, így hőst csinált belőle. Csak éppen jót nem tett neki mert kipurcant.

A muternak jót tett mert nem purcant ki, de ő nem igazán lett hős a film végére. Csak annyira hogy egy időre elodázta a világvégét, mivel folytatás még nemigen volt akkor kilátásban.

A másodikban a gyerek jót tett neki amikor kihozta a diliházból, de akkor még mindig nem volt hős. Max hősiesen tűrte a vele történt igazságtalanságot mivel nem is volt dilis.

Aztán ösztönözte hogy a gyereknek meg kell maradni mert túl fontos, így innentől kezdett hőssé válni.

Tehát én úgy látom hogy a gyerek neki nem mint hősnek tett jót hanem segített neki azzá válni.

Aztán jött a háború és hősi halált halt alatta. Erre mikor a fia megtudta hogy meghalt a muter, olyan közömbös maradt mint egy Terminator. Jó kemény vezető lett belőle. Legalábbis a film könyvfeldolgozásában, amit a film társforgatókönyvírója írt ezért én hitelesnek tudom venni.

 

Aztán jött a nyűves harmadik rész amin más stáb dolgozott és abban Sarah mami leukémiáben halt meg az ítéletnap előtt. Az a vacak is csak arra volt jó hogy az a rühes háború kitörjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán jött a nyűves harmadik rész amin más stáb dolgozott és abban Sarah mami leukémiáben halt meg az ítéletnap előtt. Az a vacak is csak arra volt jó hogy az a rühes háború kitörjön.

Nem akarok panaszkodni, de Kyle már az első részben mondta, mikor Sarah megkérdezte tőle, mit tudott róla, hogy meghalt mielőtt kitört a háború. Ergo ez jó a 3. részben.

Amúgy a T2-ben a Terminatort vehetjük hősnek, és neki jót tett a kölyök, mivel sok mindenre megtanította, pl mit jelent embernek lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aintitcool nem elég nagy?

 

http://www.aintitcool.com/node/30806

Nagynak nagy csak nem szavahihető... legalábbis elég sok a fake-hir náluk. Majd ha más is kirakja (egyébként egy másik fórumon ugy olvastam, hogy ez elég régi hir, még azelött jött ki, hogy megjelent volna a Jackson levél, amiben egyértelmüen kiderül, hogy nem ő rendezi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok panaszkodni, de Kyle már az első részben mondta, mikor Sarah megkérdezte tőle, mit tudott róla, hogy meghalt mielőtt kitört a háború. Ergo ez jó a 3. részben.

Én sem akarok panaszkodni, de Reese John apjára értette azt hogy meghal.

Amikor Sarah Kyle sebét kötözi a rendőrségi mészárlás után, megkéri hogy beszéljen a fiáról: (Szó szerint szinkronból)

- Milyen ember?

- Megbízható. Erőt sugároz. Meghalnék John Connorért.

- Legalább tudom mi lesz a neve. Gondolom nem tudod ki lesz az apja, hogy ne küldjem a fenébe amikor feltűnik.

- John sosem beszélt sokat róla. Tudom hogy meghalt még mielőtt...

- Ne! Nem akarom tudni.

 

Itt szerintem Reese arra célzott volna hogy a Termi kinyírása előtt fog meghalni.

 

Sarah-ról is beszélt, hogy miket hallott tőle Johntól, de a haláláról szó sem volt.

 

Ergo: a harmadikra tojok. Annál is inkább mert John Brancatonak nincs valami sok normális forgatókönyve.

 

Amúgy a T2-ben a Terminatort vehetjük hősnek, és neki jót tett a kölyök,

mivel sok mindenre megtanította, pl mit jelent embernek lenni.

Vettem volna a lapot ha inkább a Termit is bele írtad volna mert amúgy is valamilyen szinten pótapja volt a gyereknek.

Ergo: ezzel tisztában vagyok.

És egy kis helyreigazítás: Az igaz hogy a srác mindenfélét tanított neki de azt hogy milyen embernek lenni Termike nem tőle tanulta meg.

Azt akkor tanulta meg, amikor a higanybarom a fejét csesztette azzal a sínen levő gerendával. A chip-je károsodása miatt jött rá az élet értelmére. Felvillantak benne azok az adatok amiket a film során szerzett az emberi kapcsolatokról és érzésekről, és ez zavart be neki.

 

Amúgy tévedtem mert az első rész könyvének a társszerzője volt a T2 társforgatókönyvírója.

Ettől eltekintve inkább tartom hiteles forrásnak a T2-könyvet, mert benne vannak azok a dolgok amik később bővítményképpen a filmbe bekerültek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem akarok panaszkodni, de Reese John apjára értette azt hogy meghal.

Amikor Sarah Kyle sebét kötözi a rendőrségi mészárlás után, megkéri hogy beszéljen a fiáról: (Szó szerint szinkronból)

- Milyen ember?

- Megbízható. Erőt sugároz. Meghalnék John Connorért.

- Legalább tudom mi lesz a neve. Gondolom nem tudod ki lesz az apja, hogy ne küldjem a fenébe amikor feltűnik.

- John sosem beszélt sokat róla. Tudom hogy meghalt még mielőtt...

- Ne! Nem akarom tudni.

 

Itt szerintem Reese arra célzott volna hogy a Termi kinyírása előtt fog meghalni.

 

Sarah-ról is beszélt, hogy miket hallott tőle Johntól, de a haláláról szó sem volt.

 

Ergo: a harmadikra tojok. Annál is inkább mert John Brancatonak nincs valami sok normális forgatókönyve.

 

 

Vettem volna a lapot ha inkább a Termit is bele írtad volna mert amúgy is valamilyen szinten pótapja volt a gyereknek.

Ergo: ezzel tisztában vagyok.

És egy kis helyreigazítás: Az igaz hogy a srác mindenfélét tanított neki de azt hogy milyen embernek lenni Termike nem tőle tanulta meg.

Azt akkor tanulta meg, amikor a higanybarom a fejét csesztette azzal a sínen levő gerendával. A chip-je károsodása miatt jött rá az élet értelmére. Felvillantak benne azok az adatok amiket a film során szerzett az emberi kapcsolatokról és érzésekről, és ez zavart be neki.

 

Amúgy tévedtem mert az első rész könyvének a társszerzője volt a T2 társforgatókönyvírója.

Ettől eltekintve inkább tartom hiteles forrásnak a T2-könyvet, mert benne vannak azok a dolgok amik később bővítményképpen a filmbe bekerültek.

Oh, igazad van, úgy látszik már túl régen láttam a Termi 1-et. Akkor erről ennyit :)

 

Ami viszont az élet értelmének megtudásáról szól, azzal vitáznék. Egyrészt, ha a chip károsodik, nem értelmet talál, hanem szimplán bekrepál. Másrészt, John volt az, aki átállította a Termi fejében azt a vacakot (T2 kibővített), tehát neki köszönheti, hogy ilyesmit megtanult, nem magának. Ő magyarázta a sírást, az apaságosdit, a vagánykodást, a miért nem szabad embert ölni, stb-t. Egy gép magától nem kezd el ezekről adatokat gyűjteni. A komputerek sem maguktól szülik meg a programot, hanem egy ember megtanítja nekik, hogyan szüljék meg azt a progit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagynak nagy csak nem szavahihető... legalábbis elég sok a fake-hir náluk. Majd ha más is kirakja (egyébként egy másik fórumon ugy olvastam, hogy ez elég régi hir, még azelött jött ki, hogy megjelent volna a Jackson levél, amiben egyértelmüen kiderül, hogy nem ő rendezi).

Igen, igaz lehet. Még akkor is, ha Jackson levele inkább amolyan taktikai lépésnek tűnik, mint végleges lemondásnak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin Skywalker/Padmé Amidala

Sarah Connor/Kyle Reese

Ellen Ripley, bár neki a született gyereke meghalt, és ahelyett lett másik, szóval ez csak idézőjeles

Worf

James T. Kirk

És akkor már vegyük ide a filmtörténelem legtöbb gyerekkel rendelkező humánját, Jango Fettet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami viszont az élet értelmének megtudásáról szól, azzal vitáznék.

Én meg kvíz helyett körmöljek, mi?

 

Na jó. Nem kötözködésből mert helyén van amit írsz csak nekem egy kicsit sántít.

Az oké hogy a gyerek átkapcsolta azt a vackot gondolkodásra (T2 kibővített vagy könyv kit izgat), de amikor a kocsi szerelése közben a sírásról folyt a csevely, Termi nem értette hogy az emberek miért sírnak.

- Akkor sírunk amikor valami fáj. Érted már?

- Nem.

 

A chip károsodását meg nem úgy értettem hogy totál tönkremegy hanem hogy valami szokatlant produkál, jelen esetben az érzelmek megértését.

Ha az átállítástól még magában nem értette meg az érzelmeket, a fejének a szétverése már kaput nyitott neki ehhez és ebben szerepe lehetett annak is hogy Johnny ezt-azt elárult neki. És még sok más dolognak is ami bevillant míg higanybarom trancsírozta.

 

Ezt inkább a könyvből csak azért mert belejöttem a témába. Lehetne a könyves topikba is de ha már film miatt írom:

 

"Elsődleges megszakítások száguldoztak keresztül az ostyamemóriás agyon. Emlékek szabadultak ki az elektromos komorságból. A Terminátornak nem volt igazi élete, hogy emlékei lepereghessenek a szeme előtt, de adatai voltak. Emberi érzelmek kaotikus mintája pergett a fejében, mint egy összegabalyodott audiokazetta, ahogy az elmúlt napok eseményei villantak fel benne. Sarah és John térdelve, egymást ölelve sírtak. John próbálj elrejteni a könnyeit. Sarah a T-1000-es felé fordult gyatra fegyverével.

És egy mikroszekundumig valami hátborzongató dolog rázta meg teljes lényében, megértette az emberi kapcsolatok jelentését és e keresztreferenciák felvillanó gombafelhőjéből kibukkant valami, amire a kiborgot sohasem programozták.

Érzések.

Miközben a görcsös géphalálban rángatózott, megtanulta a legmélyebb leckét az életről."

 

Ez nincs benne a filmben de nekem tetszik (mielőtt alámerül az acélba):

"Sarah-hoz fordult.

- Isten veled!

- Nem félsz?

Csak egy parányi pillanat telt el, a Terminátor máris válaszolt.

- De igen - mondta. Nem azért, mintha megszűnt volna Terminátorként viselkedni, hanem azért, mert olyasmit érzékelt, mely túlnyúlt a programozásán, és amely még Skynet értelmét is meghaladta. És ez adta neki az első érzés érzetét.

Félelmet.

Attól, ahová menni fog, bármi is az."

 

Szerintem a kettőnk elmélete együtt adja meg a magyarázatot hogy miért értette meg Termi az érzelmeket.

 

 

Nem tudom láttad-e a Lopakodót amiben egy intelligens vadászgép parancsát megtagadva atomot lőtt ki egy rakás terroristára és civilre.

Ebbe belecsapott a villám, jól megzakkant és önállósította magát. Később amikor a szoftverfejlesztője törölni akarta a memóriáját a gép bevallotta neki hogy sajnálja azokat akikre atomot lőtt. Így a manus mégsem törölt semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg kvíz helyett körmöljek, mi?

Miért, kvíz után nem ért volna rá?

 

Igen, láttam a Lopakodót, de akár a Rövidzárlattal is lehet párhuzamot vonni, ott is áram csapkodja meg 5-ös robotot, aztán felébred. Csak hát sajnos ez fikció, mert akárhány ezer voltot vezetek is bele a számítógépembe, az nem fog életre kellni (hál istennek).

De értem, amit írsz, csak nekem meg az sántít. Az élet szvsz nem egy hiba a rendszerben. De kezdünk elrugaszkodni a topic témájától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, kvíz után nem ért volna rá?

Talán. De jó volt elővenni a könyvet egy kicsit, nosztalgiából.

A kvíz helyett körmölést amúgy nem azért írtam mert betett amit írtál. De ha már Termi, akkor fapofa.

 

de akár a Rövidzárlattal is lehet párhuzamot vonni, ott is áram csapkodja meg 5-ös robotot, aztán felébred. Csak hát sajnos ez fikció

Még jó mert amúgy se bírtam azt a filmet.

 

De értem, amit írsz, csak nekem meg az sántít. Az élet szvsz nem egy hiba a rendszerben.

Én írtam de nem én találtam ki és ez is csak fikció. És mivel csak film, mindent be lehet komolynak állítani benne és hülye aki beveszi. De azért érdekes elmélázni az ilyen fikciken. Legalábbis nekem ez tetszett.

 

De kezdünk elrugaszkodni a topic témájától.

Miért? Filmes topik, filmről írtunk, csak kiveséztük egy részét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Camerontól amúgy is "A mélység titka" a kedvencem.

Ma végre letöltődött a bővített változat és csak lestem hogy mit hagytak ki régen belőle. Hát a végét elég nehezen tudtam megemészteni.

Erről évekig nem tudni. Miért nem tudták már eleve így megjelentetni azok a marhák? :D

 

Ha már felhoztam nosztalgiázok még egy kicsit. :D

 

theabyssposterxk7.jpg

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, az elrugaszkodást arra értettem, hogy kezdtem belefolyni "az élet értelme" témába, ami viszont már nem ide tartozik :D

 

The Abyss. Imádom. Anno ennek hatására gyűjtöttem össze az első komplett Lego készletem, az Aquazone-t, mivel azok a tengeralatjárók nagyon hasonlítanak a filmbeliekre. Sajnos nemrégiben kiderült, hogy a készlet nem teljes, ugyanis egy nem jelent meg itthon. Méghozza az, amely egy az egyben másolata a filmben szereplő Fred Badnek (az a tengeralatjáró, amely a mélybe zuhanás közbe szétrobban). Szóval imádom, bár Camerontól a kedvencem az Aliens.

Erről a kibővített részről már sokat hallottam, de asszem, nekem már a kezdet kezdete óta az van meg (értsd, amióta leadták a HBO-n). Mert azt olvastam, hogy a kibővítettbe került bele a vizicsáp, és nekem alapból a vizicsáposos verzió volt meg. Nálam a vége az, hogy az ufók feljönnek a felszínre, felhozva a Deepcore-t meg minden vízalatti és vízfelszíni járművet, aztán Virgil és Lindsey összeölelkeznek a placc közepén. Ez a kibővített, vagy van már egy ennél is bővebb verzió? És ha ez, akkor ehhez képest mi hiányzik az eredeti verzióból, mert ahhoz sosem volt szerencsém.

 

MissKarrde: nekem is Hippy a kedvencem, hogy nyüzsgött a patkányért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az már filozófia lenne. :D

Három évig tanultam gimiben úgyhogy örülök hogy nem folytunk bele. :D

Amúgy érdekes tantárgy volt.

 

Az volt itt a probléma hogy túlságosan belelovalltam magam ebbe a Termis dologba.

Megláttam a hősök között Sarah-ékat és mindenképpen meg akartam érteni. Valahogy úgy, mint a csaj csinálja az első végén. Mondja a magnóra a sztoriját, de inkább azért mert magának akarja tisztázni az egészet.

Mondjuk itt benne volt a pakliban hogy reakció is lesz rá, ami újabb érdekes dolgot vethet fel. Erre én mint egy termi-őrült veszem elő a filmet, a könyvet és irkálom ami benne van nem törődve azzal hogy csak kitaláció az egész és nem is kéne vele különösebben törődni.

 

Más: Aranyos ez az Abyss legós sztorid. :D

A bővített verziót meg még összeszedem magamban és aztán szállítom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme Missnek és Dzséjtnek az ami a "The Abyss"-ból kimaradt. :D

 

Bővített Abyssról még én sem hallottam ezelőtt, így nem számítottam rá hogy azt töltöm le. Csak miután lejött egyből a végét akartam látni, ahogy a víziufonauta elviszi Bud-ot az űrhajóba. Kattogtatok nagyban az egérrel és harmadjára már ott voltak csak olyat láttam amit még azelőtt nem. Csak lestem, aztán megnéztem a hosszát és láttam hogy jóval hosszabb mint amit a tevében nyomogatnak.

 

 

Amik kimaradtak belőle:

 

- Amikor Bud felveszi a telefont kicsit hosszabban beszél a fejessel és jól kiakad. Ezután rögtön Hippy egy csomó monitor előtt idétlenül táncolgat valamilyen zenére nyakában a patkányával és közben Sasszemet irányítgatja. Eközben kint Sas cikázik, folyik a meló amit a Hippyhez berontó Bud zavar meg, hogy rádión összehívja a csapatot. Egy kis marhulás után a srácok fel is mennek a Deepcore-ra. Aztán jön Bud hogy közölje, együtt kell működniük a nemzetbiztonságiakkal.

Ezután jön az hogy a haditengerészeti pocok elmondja a tengeralattjáró sztoriját.

- A Deepcore vontatásánál szóló számot One Night és később mások is énekelni kezdik, és csak ezután jön Lindsay a kistengeralattjáróval hozzájuk.

- Miután One Night visszaköszön Lindsay-nek Ő átveszi Hippy számítógépét és pár szót ejtenek a viharról.

- Bud megmutatja Lindsay-nek a szobáját eközben elkezdenek a csaj mostani barátján vitázni mert nincs Lindsay-n jegygyűrű. Bud ezután dobja bele a budiba a gyűrűjét.

- Miután Coffey elzavarja a csapatot dolgozni az eligazítás után, Bud megpróblja rávenni hogy egyen vissza a tempóból amire persze az a megszállott ökör nem hajlandó.

- Ezután jön a patkány a lében, csak ez a jelenet éppen rövidebb lett.

- A tengeralattjáróhoz való merüléskor Lindsay és Coffey rakétás dumcsija után van még egy kis sugárzásmérés.

- A tengeralattjáróban Coffey előremegy és az egyik hulla nyakából letépi a rakétásfüzet szekrényének a kulcsát és ezután küldi Budékat kétfelé.

- Coffeyék leszedik a rakéták fedőlemezeit, eközben Budék híradót néznek, amiben orosz támadásnak állítják be a tengeralattjáró elsüllyedését. Ezután kezdik Coffeyék kiszerelni a robbanófejet.

- Budék még mindig híradóznak amiben már az amerikai-szovjet kapcsolatok romlásáról van szó, és néhány háborútól tartó civil is megszólal. Ezután jön a daruleszakadós rész.

- Hippy a folyosón settenkedik, benéz Coffeyék kabinjába, eközben Coffey Sasszemhez cipeli a robbanófejet. Ezután kapja el Coffey Hippyt.

- Most jönne az ütős rész de inkább a következőt írom, mert az röviden összefoglalja és így nem lövöm le a poént. Azt majd bővebben bespoilerezem utoljára.

- Bud legutolsó barátokat szereztem üzenete is tovább tart. Nagyjából annyi, hogy már régóta itt vannak, és nem bírják nézni ahogy az emberek egymást ölik. Küldtek is egy üzenetet amit remélhetőleg megértettek és megváltoznak. Ezután jön a kösdd fel a harisnyát szöveg és emelkedik fel az űrhajó.

 

 

És most jön a java:

- Miután Bud az űrhajón leveszi a sisakját és a víz kettéválasztódik körülötte, a nagy kijelzőn egészen más jelenik meg mint a Lindsay-nek elküldött szöveg.

Bud elképedve figyeli ahogy megjelennek előtte az általuk is nézett híradó képei. Hangosan megállapítja hogy új haverjai nézik a TV-t és akkor tudják azt is hogy mi folyik a világban.

A híradóban ezután hatalmas szökőárakról beszélnek amik New York, San Francisco és a többi nagyváros felé tartanak.

Bud rájön hogy a földönkívüliek csinálják a Cunamikat, és megkérdi hogy miért. A válasz a képernyőn következik: vagy négy hatalmas atomrobbanás.

Bud megkérdi hogy honnan tudják hogy ez fog következni a Földön és hogy ítélkezhetnek az emberek fölött.

A képernyőn erre mindenféle háborúk, koncentrációs táborok, utcai zavargások, nyomorgó és sebesült emberek mozgóképei jelennek meg, amiket Bud teljesen letörve figyel.

Eközben a városok lakói pánikolva rohannak a hullámok elől amik hirtelen megállva vízfüggönyt képeznek. Az emberek meg csak lesik, amíg a hullámok vissza nem húzódnak aztán meg nagyban éljeneznek.

Bud ezt látva a képernyőn rákérdez hogy miért nem eresztették rá az emberekre a hullámokat ha megtehették volna.

És ekkor jön a szöveg amiben Bud Lindsay-nek ír arról hogy tudja, csak lefelé szólt a jegye és hogy szereti.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon Szívesen! :D

Egy idő után kicsit muris volt, mert a vége felé olyan érzésem lett mintha Dzséjt lennék miközben Chapter felvezetőket ír a Cinematographyhoz. :D

Lehet hogy én leszek Neki a konkurencia. :D

Vagy talán mégsem. Kár lenne Tőle elorozni a posztját. :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval imádom, bár Camerontól a kedvencem az Aliens.

Nekem pont fordítva van: az Alienset szeretem, azt tartom az Alien filmek közül a legjobbnak, a "The Abyss" meg a kedvenc Cameron filmem.

Valahogy ennek a manusnak a filmjei jól felsorakoztak nálam. Itt vannak ezek, aztán meg a két Terminatora és a "True Lies", amik a kedvenc Schwarzi filmjeim.

 

Erről a kibővített részről már sokat hallottam, de asszem, nekem már a kezdet kezdete óta az van meg (értsd, amióta leadták a HBO-n).

No ez egy kicsit fogós. Én nagyon régen valamelyik német adón láttam először, aztán adták valamelyik királyi TV-ben, és az RTL Klubon és mindegyik ugyanaz a változat volt. Tekergett benne a vízicsáp és a vége is mindig uaz volt, amit leírtál.

De hogy az HBO milyet adott le azt nemtom. Azt Te tudod eldönteni azok alapján amiket írtam.

Nekem azok tutira új jelenetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első robotos kép a Transformersből:

 

trans1bd7.jpg

 

Az Aint it Cool-ról van, de onnan szerintem néhány órán belül leszedetik, szóval gyorsan lementettem és feltöltöttem az imageshck-ra :D

 

Nem végleges kép az ILM még bőven dolgozik a filmen, de elég meggyőző szerintem. :D

 

 

U.I.: katt rá ha érdekel, mert kicsiben nem látszik belőle semmi!

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van Hayden új filmjének trailere. A mű címe Factory Girl. Első látásra iszonyatos. Ha így folytatja Vader nagyúr, lehúzhatja magát a WC-n. Kár lenne érte.

Úgy megnézném már a Hazusággyárost. Látta már vki? mondjon róla pár jó szót. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy az HBO milyet adott le azt nemtom. Azt Te tudod eldönteni azok alapján amiket írtam.

Nekem azok tutira új jelenetek.

Hát az biztos, hogy nem ezt. Csak pislogok itt, mint nagyi a felélénkült laptopra. Ezt be kell szereznem. Ez a Cameron gyerek már megint buherált. Utoljára akkor éreztem magam így, mikor haver egy TV3-as Aliens adás után elkezdte mesélni, mi új van abban a filmben, aminek hét éves korom óta, túlzás nélkül mondom, szóról szóra tudtam a szövegét. Aztán kiderült, hogy két évvel az Aliens elkészülte után Cameron elkészítette a rendezői változatot, amit aztán a TV3 adott le először.

Most meg ez. Egy film, ami meghatározta legomán életem, és erre ezt is átbuherálta a tudtomon kívül (vagyis, én nem erről tudtam, ezek szerint ez már a második buheráció). Megyek is megkeresni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy megnézném már a Hazusággyárost. Látta már vki? mondjon róla pár jó szót. :D

Én láttam, de már régen.A lényeg hogy csak eredeti nyelven lehet megnézni, mert a szinkron hihetelenül nyekergős.

A sztori jó(és megtörtént is a film szerint), Hayden alakítása is jó, bár a síros jelenetektől a hátam borsódzik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy megnézném már a Hazusággyárost. Látta már vki? mondjon róla pár jó szót. :D

Ez a Factory Girl Trailer valóban elég gáz. :D

 

Hazugsággyáros egy egész jó kis film.

Néha olyan Kapj el ha tudsz feelingje van, csak egy idő után már nem szimpatizál az ember a csalóval, míg az említett filmben végig lehet kedvelni a szélhámost.

 

Nekem tetszett benne Hayden. De legjobbja még mindig Az élet háza. Az egy bájos film, úgy látszik a drogos figura aki megtér az fekszik neki, mert az erdei isk. sorozatban is az volt, de ott szinte minden részben bőgött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.