Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én is utálom annyira, hogy még egy percet se láttam ebből a kalózos izéből. :) Preconception rulezzz!

Igazat megvallva olyan túl sokat nem vesztettél :) Én máig nem értem mit esznek benne egyesek, mert szerintem nincs benne különösebb mint bármely más kalózos filmben. Lehet, hogy nálam is csak a műfajjal van e gond. Nagy elvárásaim nincsenek a folytaásait illetően, most is csak Richardsra leszek kiváncsi :) Az az ürge nagyon kész van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na a tegnapi pozitiv mozis élményt ma rögtön sikerült megfejelnem egy borzalmassal. A Westend-ben a 'Levelek Iwo Jimáról'-ra ültünk be. A két órás film középtájon pont kezdett beindulni... a háborús jelenetek baromi jól szóltak a mozis rendszeren, ám egyszercsak elment a kép. Elöszőr művészi húzásra gyanakodtunk, mivel hőseink egy barlang-rendszerbe szorultak. Gondoltuk igy akarják átadni a totális sötétség élményét. Ám aztán a második perc környékén egyre gyanúsabbá vált a dolog, föleg, hogy a japán szövegek egyáltalán nem kaptak feliratot, ráadásul a hangokból itélbe kolosszális robbanásokat kellett volna lássunk... ez elment még pár percig, aztán feloltották a lámpákat, majd egy úriember elibénk állt, s közölte, hogy az előadás elmarad, a jegyünket a pénztárnál visszaválthatjuk. FUCK! :lol:

Ki a fenének lenne kedve ezek után beülni újra, csak hogy láthassa az Iwo Jimás filmet moziban?! Marad a torrent...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha itt gáz volt a vér, akkor gondolom a moziban méginkább az lesz :lol: Átfogó képet a trükkökről persze csak mozi után kapunk, de azért engem egy kicsit megnyugtatott hogy nem erőltették túl a full-CGI képeket (lásd: a trailerben a szoros felülről mutatása).

A vér direkt nem néz ki igaznak. A rendező imádja Miller vér ábrázolását és azt akarta, hogy ugyan olyan legyen. Plusz valószínűleg NC-17 et kaptak volna ha nem stilizált a vér. Azt meg nem nagyon akarták, szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazat megvallva olyan túl sokat nem vesztettél :lol: Én máig nem értem mit esznek benne egyesek, mert szerintem nincs benne különösebb mint bármely más kalózos filmben.

Ez azért van édes pici dédunokám, mert ezekhez a filmekhez nem véletlen mellékelik a 12 éven felülieknek karikát. :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A moziról jut eszembe.Újabb változások a budapesti moziknál.Hogy ezt miért találták ki rejtély?Akkor megvilágosítanám.

 

Pár hete elhatároztuk kollégával, hogy megnézzük az egyik ,Clint Eastwood által rendezett háborús filmet.Megnéztük a hazai bemutatók dátumát.Levelek Iwo Jimáról:márc 1, a Dicsőség zászlaja: márc 15.Minden ok a 4 napos ünnep alatt megnézzük a Levelek Iwo Jimáról című filmet.Tegnapelött felemgyek a mozinet.hu-ra, hogy megnézzem mikor játszák a Eurocenterben.Semmi találat.Mondom, hülye nem vagyok már túl vagyunk a bemutató dátumán.Miért nem játszák?Biztos elnéztem valamit.Rákeresek a Dicsőség zászlajára, szintén semmi találat.Valami itt nagyon nem stimmel.Hívtam kollégát, ő sem találja.Mondom neki, találkozzunk 6-kor a Eurocenterben majd rögtönzünk.Odaérek, nézem a mozinál a műsort ott sencsenek a filmek.Odamentem a pénztárhoz, kérdezem hogyhogy nem játszá a filmeket mikor már bemutatták.KIderült ,hogy nem kaptak kópiát.Mondta acsaj, hogy nem minden mozi kap kópiát.Az állam majd leesett ,erre álmomban nem gondoltam.Tehát játszák a filmeket csak nem a Eurocenterben, hanem a Westendben.Ezzel az információval a birtokomban megnéztem a többi mozit, és a Duna Plaza szintén nem kapott kópiákat.Viszont a Westend igen.

Ez még tavaly decemberben nem így volt.Nem tudom miért szívatják az embereket.Úgy el ment a kedvünk a mozitól, hogy inkább elmentünk billiárdozni.

 

Ti hallottatok erről?Mi ennek az értelme?Olcsóbb így ha kevesebb kópia van?Vagy a Westendbe akarják csábítani az embereket?De akkor a Duna Plaza hall ki.

Megint az lesz mint a Kádár-rendszerben, hogy 1-2 mozi játsza a tuti filmet és nem lehet majd rá jegyet kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem játszanak minden filmet minden moziban. A dicsőség zászlaja odaát megbukott, persze, hogy nem tömik vele tele a mozikat, hanem kevés adja le.

Vagy csak arról van szó, hogy a háborús filmek nem csalogatják be túlzottan a közönséget.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti hallottatok erről?Mi ennek az értelme?Olcsóbb így ha kevesebb kópia van?Vagy a Westendbe akarják csábítani az embereket?De akkor a Duna Plaza hall ki.

Megint az lesz mint a Kádár-rendszerben, hogy 1-2 mozi játsza a tuti filmet és nem lehet majd rá jegyet kapni.

Igy konkrétan nem hallottam, de tapasztaltam és énse tudtam hova tenni. Nekem a Mammut mozi lenne igazán közel, de egy csomoszor volt, hogy az a film, amit akartunk ott pont nem ment (ugyanigy premier film) és elkellett menni a Westendbe.

 

Hogy ebben mi a logika azt nem értem, vagy csak egyszerüen a Palace Mozik üzemeltetője (mert a legtöbb multiplex hozzájuk tartozik) egy s*ggfej :lol: Ennél jobb ötletem nincs :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem más sokszor előfordult, hogy utaznom kellett másik moziba, mert nem adta a Westend a kiszemeltet. Nekem ez van a legközelebb, mert a Nyugatinál van. Talán csak én tartom ezt normálisnak? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyrészről Palace immár monopol helyzetbe került, ergó nincs versenyben senkivel, saját maga határozza meg, hogy hol mit és mikor vetít.

Másrészről meg tényleg elmegy a kedve az embereknek a mozizástól, főleg ilyen magas jegyárak mellett, nameg a letöltöoldalak kényelme miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem más sokszor előfordult, hogy utaznom kellett másik moziba, mert nem adta a Westend a kiszemeltet. Nekem ez van a legközelebb, mert a Nyugatinál van. Talán csak én tartom ezt normálisnak? :lol:

Én, mikor a Séd itten Veszprémben végérvényesen megdöglött, Székesfehérvárra és Pestre jártam mozizni :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Seraphim Falls

 

Üldözős film a legjavából. Úgy értem semmi mást nem nagyon lehet rá mondani, mert ezzel az egy szóval teljesen körbehatárolható. Semmi másról nem szól, mint a menekülésől. Párbeszéd - csakúgy mint történet - alig van benne. Bár utunk során bejárjuk a havas hegycsúcsokat, a füves prériket, és a legforróbb sivatagokat is. Szóval a látvány mindenképp a pozitívumok közé lehet sorolni, és a hangulatot is, mert bár az alapsztori rendkívül egyszerű, mégis megadták neki a "mindenképp túl kell élni" feelinget.

Liamat nagyon bírom, ellenben Pierce-el, aki elfogultságom ellenére egész tűrhető volt.

Végeredménynek kapunk egy aránylag izgalmas, látványvilágban bővelkedő, ám csavaroktól mentes háborús drámát.

Érdemes egy szombat este megnézni. :lol:

 

7/10

 

main.jpg

 

Trailere:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a DP-ban megszűnt a Hollywood Multiplex, átvette a helyét a Palace(ami a Westend-ben is van).Gondolom a Palace az eredeti székhelyére szereti gyűjteni a mozizókat, a DP amúgy is haldoklik mostanság.

Amit sajnálok hogy a Palace egy nagy sz*r, a filmeket csak nagyon kevés ideig játszák.A Prestige-t már 2 hete nem például.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma a Rocky Balboa-t.Nagyon kellemesen csalódtam benne.Azt hittem szánalmas lesz, hogy Stallone 60 évesen bokszol de nem.B filmnek sem tűnik.Nagyon emberi a történet, és hihető Rocky életét eddig ismerve.Stallone visszahozta ezzel a Rocky filmek hangulatát.Nem tünik újnak.Teljesen beleillik az elöző öt részbe.Ugyanaz a csibészes mosoly van az arcán mint 30 éve.Elég sokszor meg is hatódtam rajta.Szerintem méltó folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha a Rocky magáról Stallonéról szólna.Az utóbbi időben ő is eltünt, csinált pár felejthető filmet, de igazából kibukott Hollywood kegyeiből.Erre most megcsinálta ezt a filmet és visszatért.Mint Rocky.Ahogy mondja is a filmben:"Attól függ, hogy állod az ütéseket, és a pofonok ellenére mész előre".

Ha jól tudom a Rocky Balboa sikeres Amerikában is.

Most már előitétélet mentesen várom a Rambo 4-et is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit sajnálok hogy a Palace egy nagy sz*r, a filmeket csak nagyon kevés ideig játszák.A Prestige-t már 2 hete nem például.

Bő két hónapos film, már nem csoda, ha nem játsszák. Néha előbb is levesznek filmet a műsorról, mert nem nézik túl sokan. Hetente meg jönnek az újabbak, kell a hely azoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pan's Labyrinth: röviden: nagyszerű és gyönyörű film. Úgy magával ragadott, hogy majd elsírtam magam néhol :)

Little Miss Sunshine: vicces és remek szórakozás lökött karakterekkel és helyzetekkel. Még itthon is elnevettem magam pl. ezen:

- Hol a nagyapád? - A csomagtartóban :) Igazából ezen nem kéne nevetni, mert szegény meghalódott, de hát muszáj.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ruszki POTC 3 trailer! :

 

http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=196&item=1

 

Aki nem akarja lelőni a poént az várja meg a reggelt, mert akkora jön ki hivatalosan jó minőségben, mind angolul mind magyarul is.

 

Látványilag OK lesz a film, bár nem hiszem hogy többet fog érni ennél...Én csak abban reménykedek hogy megkomolyodik egy kicsit a sorozat és nem lesz annyi komédiai elem benne mint a második részben.Bár a sikerét ez adta neki a jegypénztáraknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.