Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az Erőre, huha, ez aztán ....  :D

Ó igen. Ez már lesz valami. :o Voldi nagyot fog szólni. :o

 

Ja és itt van feliratos változatban a trailer. Majd ha lesz HD verzió, akkor azzal még zargatom a társaságot. :P:o

 

lumos.sub.trailer

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és itt van feliratos változatban a trailer. Majd ha lesz HD verzió, akkor azzal még zargatom a társaságot. :P:D

Köszi :o Zargass csak, részemről alig várom :o

 

Yodamester, nem leptél meg, de sebaj, nem mindenkinek jön be :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Antal Nimród barátunk mondhatni fű alatt készült új filmjét, a Vacancy-t, hétvégén muatták be Amerikában. Az első hétvégén elég szépen teljesített, 7.9 millió dollárt kaszált. Látta már valaki közületek?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tennap végre megnéztem a Mátrix forradalmárainak küzdelmeit. Na hát az totál kiakasztott.

Az elejétől addig hogy Neo és Trinesz összefut a metrónál már azt hittem hogy elalszok.

Történgetett azért néhány dolog, például Agent Smith (nem is Mulder :)) nyomult ezerrel meg ott volt az a francos muki de az előző után már ez kicsit sok volt.

Mind1, nagy nehezen eljutottunk a nagy lődözéshez ami szerintem a legtöbbet érte ebben a részben.

A gépek furkáltak mint Zuzóék a teknőcökben, jöttek a polipok milliójával hogy Ned Land milliárdos lett volna ha kiirtotta volna őket, az emberek meg apait-anyait beleadtak.

Neóék közben szépen elindultak volna, de közbejött ez-az. Az "Alien 4" után már az áramszünet előtt tudni lehetett hogy nincsenek egyedül a hajón. Hát ott akadtam ki először. Csak lestem az illetéktelen behatoló kábeles trükkjén aminek egy "lááátooom maaagááát" (Predator után szabadon) és egy szembekötősdi lett a vége.

Úgy voltam vele ettől még simán eljutnak oda ahova kell csak éppen az utazósdi végén már majdnem azt mondtam hogy "Na menjetek a büdös francba!" és még finom lettem volna.

A melót azért csak végig kellett csinálni így Nió csak haladt tovább miközben mondhatni az alagút végén levő fényt nézte.

Végre azért csak eljutott a gépek sötét nagyurához akit "dark lord of the machines"-nek is hívhattunk volna.

Eztán Nió mintha nemrég nézte volna meg a "Kelly hősei"-t úgy döntött hogy megegyezős egyezséget köt a republikánusnak vélt fővezérrel és elindult bunyózni.

Már megint úgy voltam vele hogy valami jó csak kisülhet az egészből de tévedtem.

Amikor Smithi elkezdett nyavalyogni hogy "Miért nem áll már le?" hát már nem bírtam cérnával és hangosan beszóltam neki hogy "Mert győzni akar bazmeg, azé'!".

Amúgy is besokalltam miatta a második miatt de itt még jobban. Amúgy Hugót nagyon bírom úgyhogy Elrond még mindig ott van tőle. Inkább ő mint amaz.

Nió meg mint aki szinte üvöltötte hogy "Nem adom fel míg egy darabban látsz! Nem adom fel míg életben találsz!" csak folytatta...valameddig. Amikor leállt és Smithi osztódott akkor még csak majdnem akadtam ki mert azt hittem hogy a srác ki akar cseszni vele, de pár másodperccel meg teljesen kiakadtam.

Olvastam régen hogy sz*r vége van de hogy ennyire azt nem gondoltam volna, de a filmeknek nem muszáj mindig úgy alakulni ahogy szeretnénk.

Sajnos.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, ez igazán kritikus hangvételű véleménynyilvánítás volt :)

Én is éppen tegnap néztem meg de DVD-n. :) Én jót szórakoztam rajta ugyanúgy mint eddig is. Látványos akciómozi. Azért a dialogusokon még most is mosolyogtam rendesen :)

"Remegő kézzel nem lehet bakancsot bekötni" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A látvánnyal nekem se volt problémám de az már betett hogy Nió a másodikban szétgyakott vagy 200 Smithit emebben meg eggyel nem bírt el. Lehetett ez attól is hogy már totál ki volt idegileg meg testileg is, de hogy kipurcant a nőjével együtt az már sok volt.

 

A Gladiátorból is azért lett elegem vagy a nyolcadik nézés után mert Maxi kinyiffant ráadásul egy mérgezett szúrkapiszkától.

Nem igaz hogy ezek mindenáron a nőjük után akartak menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog. Nem lehet minden filmet totális happy end-el lezárni :D Nézz Magyar Népmeséket akkor :):D

Nekem bejött a Mátrix végig, igaz túl sokra nem is vágytam felőle. :)

Mondjuk a dialógusok marha gázak ugyanúgy mint a Király Visszatérben :D Nekem ebből a szempontból a két film majdhogynem ugyanaz. Csupán a látvány fog meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézz Magyar Népmeséket akkor :) :)

Köszi de inkább nem. :)

Megvan már a favorit rajzfilmsorim, igaz nem minden része érdekel. Lassan az engem érdeklő részeken meg a filmeken kívül mást már nem is nézek.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind1, mi lett a vége mert az elsőt úgyis kidobom a szemétbe bár az eredeti DVD-n van meg és nem másolva.

Az tetszik de így már nem kell.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó de az AvP nem kötődik annyira egyik alien meg predator filmhez sem ellentétben a mátrixokkal amik összefüggőek.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, másik példa, Terminator. A lényeg, hogy amiatt kidobni egy drága filmet (mert gondolom nem volt olcsó megvenni, mert nekem sem volt, pedig nemrég vettem őket), ami azért jó és működik a folytatások nélkül is, és bevalottan tetszik, mert a későbbi részek nem tetszenek, hát véleményem szerint, hülyeség. Persze, szíved joga, a tiéd, és nem akarom megmondani, mit csinálj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A termikkel semmi bajom. A Termi 3-at mostanában akarom átírni mert az valahogy jobban megtetszett.

A második meg most lett meg akciósan igaz az mindig is tetszett az elsővel együtt.

 

Az első mátrixszal meg először úgy voltam hogy jó az úgy magában is csak közben meggondoltam magam. Meg hát az se volt olyan drága mert az is akciós volt.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.