Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Minden tisztelet a tiéd, hogy a dvd korszak közepén/végén (már közeledik) időt szánsz ilyesmire.  

Elindít-Pause-Elindít-Elront-Szitkozódik-Újra elindít-stb.

Én már nem tudnám csinálni.

 

A számból vetted ki a szót. A VHS borzasztóan körülményes... :lol:

 

Azért megvan a hangulata...bár tény hogy a képminőség egy DVD után nagyon kiábrándító tud lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...Én nem szoktam le a VHS-ről, vagyis, ha egy jó film lesz a tv-ben ami nincs meg, akkor felveszem, és ha RTL, vagy tv2 jöhet a reklám kivágós project.

...

 

Minden tisztelet a tiéd, hogy a dvd korszak közepén/végén (már közeledik) időt szánsz ilyesmire.

Elindít-Pause-Elindít-Elront-Szitkozódik-Újra elindít-stb.

Én már nem tudnám csinálni.

Pont, ahogy mondod :lol:

Ez amolyan szegény ember vízzel főz.

Képzeld mennyit spórolok, ha csak az nézem, hogy ez a Spielberg film sose lesz 990 és nem vágják hozzád újságmellékletként.

Annyira meg nemjó, hogy sok pénzt áldozzak rá. Ennyi pont elég belőle

 

Képminőség meg nem zavar annyira, mert ez nem akkora überkirály film. Digitális műholdvevőről, pedig elég szépen vesz fel a masina. Mivel sztereo rákapcsolom pro logic 2re és mehet a jöhet.

 

Inkább megcsinálom ezt a körülményes procudúrát, mint évekkel később ha meg akarnám nézni, akkor tekergessem a reklámot, és túltekerem, akkor vissza, de mennyit :D

Még tavaly adta az RTL az 3-dik típusú találkozásokat, mögé vettem. Tavaly az olimpia alatt, az nem kis akció volt kivágni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képzeld mennyit spórolok, ha csak az nézem, hogy ez a Spielberg film sose lesz 990 és nem vágják hozzád újságmellékletként.

 

Hátha csak arra gondolok, hogy a Harmadik tipusu találkozások most 1490 Ft-ba kerül, vagy hogy a Kapj el ha tudsz 990 Ft volt nem is olyan rég :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egy-két filmre vagy hasonlóra állítom be a videót, amit nem tudtam megnézni, és ebben kimerül a 100ezres Pana Hi-fi videó tevékenysége, amivel egykor császárnak éreztem magam.

 

Még kb 1 év, és lesznek elfogadható áron dvd/hdd felvevők, akkor beruházok egybe, addig meg tökéletes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tévéből kazira veszek fel filmeket, de nem azért, hogy tároljam őket, hanem mert a normálisabb filmeket éjszaka adják 10 után. Mostanában a Dűne sorozatot vettem fel, meg a Dunáról a Szigorúan piszkos ügyeket rögzítem, de ezeket talán megtartom. De a kereskedelmi adóról felvett filmekben ezért a reklám benne marad :lol:

A Meztelenek és bolondokat én is láttam, nem volt rossz, de nem is egy nagy szám. Nem tudtam, hogy ki rendezte, de néha olyan érzésem volt, hogy a zenét JW írta, és végén láttam kiírva, hogy tényleg :D

Julianne Moore szerintem is jobb volt a Hannibálban, nekem is jobban bejött a szerepben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak, hogy legyen egy ellenvélemény is: Ki nem állhattam Julianne Moore-t a Hannibalban. Jodie Foster remekül személyesitette meg a törékeny FBI ügynök alakját és ettől csak még ijesztőbb és izgalmasabb lett a közte és Buffalo Bill közti "párharc"; illetve neki ellehetett hinni, hogy valami sötét és nyomasztó lappang a múltjában, ami majd a film előrehaladtával előbuggyan... Moore nekem túl férfias volt erre a szerepre, igaz a könyvben is hasonló változásokon esett át a karakter. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyvben még nem olvastam egyik részt sem.

Szerintem azért volt jó választás, mert már nem azt a törékeny kezdő FBI ügynököt kellett vászonra vinni. Biztos jó lett volna Jodie Foster is a szerepben, de nekem egy kicsit idegenül hatott volna, még ha ugyanaz a színész jeleníti meg ugyanazt a karaktert, akkor is. Valami más kellett, mint a Bárányokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg pont az hatott idegenül, hogy ugyanazt a karaktert egy teljesen más szinésznő játszotta el. Egyébként nem titok, hogy ez nem valami trükkös rendezői húzás. Egyszerüen Jodie Foster már nem vállalta el a folytatást és igy ilyen kényszerhelyzetbe jutottak :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején olvastam róla, hogy nem vállalta. Már soha nem tudjuk meg, hogy milyen lett volna vele a film. Abban biztos vagyok, hogy más, még akkor is, ha hasonlóan kemény karaktert kellett volna játszania. Mást többletet adott volna hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak, hogy legyen egy ellenvélemény is: Ki nem állhattam Julianne Moore-t a Hannibalban. Jodie Foster remekül személyesitette meg a törékeny FBI ügynök alakját és ettől csak még ijesztőbb és izgalmasabb lett a közte és Buffalo Bill közti "párharc"; illetve neki ellehetett hinni, hogy valami sötét és nyomasztó lappang a múltjában, ami majd a film előrehaladtával előbuggyan... Moore nekem túl férfias volt erre a szerepre, igaz a könyvben is hasonló változásokon esett át a karakter.  :lol:

 

Ezzel én is egyetértek, kivéve, hogy Julianne Moore-ral nem volt különösebb bajom, de Jodie Foster tényleg zseniális a bárányokban.

Egy értelmes, de kezdő FBI-os nő, tapasztalatok nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ashes of Time (Wong Kar Wai)

 

Jelentem, megvan a film, ami letaszítja a Hero-t a trónról :lol:

Azt hiszem, az Ashes of Time nálam minden idők legjobb harcművészeti témájú filmje... Kar Wai úgy közelíti meg ezt a témát, ahogyan eddig még senki sem próbálta. A harc helyett a hangsúly a karaktereken van - a film központi témája pedig a viszonzatlan szerelem, a kardforgatás pedig ennek egyfajta kivetülése. A hősök itt teljesen más megvilágításba kerülnek, mint eddig. Felszínre kerülnek a motivációik, az okok, a miértek... Mindezt persze a Kar Waitól megszokott tálalásban kapjuk meg, gyönyörű képekkel, epikus zenével, átlagon felüli szinészi teljesítményekkel.

 

Azért nem ajánlom mindenkinek. Aki elsősorban a harc miatt néz ilyen filmeket, az ne vállalja be, mert a film tempója eléggé lassú, és kevés akció van benne. Akit viszont ez nem zavar és nyitott az új dolgokra, próbálkozzon meg vele, mert ez egy gyöngyszem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Cin City nálunk jól zajlott. A húgommal és a barátjával néztük meg. Mikor vége lett ezek voltak a reakciók: először én: Hm... aztán a húgom barátja: hm... aztán a húgom: hm...

 

Érdekes film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy álltok a MIB I-II -vel?? Különleges helyet foglalnak el a szívemben! Hangulatilag ezek a filmek majdnem olyan hatást gyakoroltak nálam, mint az SW. Persze más síkon, de valahogy hasonló az érzés. Iszonyat bejött mind a két rész. Frank a beszélő kutya már maga minden oénzt megér. :( A szinkron is első osztályú. A kedvenc sci-fi sorozatom, az SW után. Remélem lesz harmadik rész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy álltok a MIB I-II -vel?? Különleges helyet foglalnak el a szívemben! Hangulatilag ezek a filmek majdnem olyan hatást gyakoroltak nálam, mint az SW. Persze más síkon, de valahogy hasonló az érzés. Iszonyat bejött mind a két rész. Frank a beszélő kutya már maga minden oénzt megér. :( A szinkron is első osztályú. A kedvenc sci-fi sorozatom, az SW után. Remélem lesz harmadik rész. :)

 

Énis nagyon szeretem, főleg az első részt.Frank a kutya a kedvencem!Az egyik kedvenc kutyafajtám lett a szereptől.Bár akkora hatást mint a SW nem tudott rám gyakorolni.Jó filmek, de semmi különös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első részt nagyon birom, föleg a csótányos pali miatt. A második rész első nézésre tetszett. Aztán elhivtam rá egy csomó havert és mindenki jól leszidott, hogy mekkora f*sra vittem el őket. Menetközben én is átértékeltem a második részt. Valahogy minnél többször látom, annál kevésbé tetszik... az első rész, viszont remek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se tetszik annyira mint az első rész.Nem tetszik pl J ügynök csaja(nem kinézetre).Meg a főgonosz csaj nem tudta űberelni az első részben látott Edgart(Edgar-öltöny RULEZZZ).De nagyon tetszett az műsor a TVben a fekete öltönyösökről(Az Afro hajú poén jó volt :( )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első részét nagyon szeretem, de nem igazán a poénok miatt, hanem ez lehet, hogy furcsán hnagzik, de a vége miatt, amikor egyre nagyobb zoomok jönnek, és a végén egy kéz elteszi az egészet. Hát nálam az a jelenet akkor nagyot ütött és még annál is jobban elgondolkoztatott...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.