Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Matthew Wood-ot Oscarra jelölték!

 

Már amennyire figyelem ezeket a díjátadókat nincs negy meglepetés.

 

Drukkolok John Knolléknak.

Örülök, hogy Michael Giacchino-t jelölték a L'ecso zenéjéért. Hihetetlen család óta imádom a muzsikáit.

Alan Menken-nek csak komolyan kell kell vennie egy kicsit az irogatást, máris 3 jelölést kap a dalok közt. Ha nyer megelőzi Dennis Murent, az élők közt a legtöbb szobrot tudhatja magáénak. Jelenleg 8-8-al holtversenyben vannak (bár Muren a Birodalomért és a Jediért különdíjat kapott, azt nem szokták egybe számolni.)

 

Színészeknél nyerjen Depp vagy Mortensen, mert nekik még nincs, hölgyeknél meg Linney.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Giacchino nekem is az egyik kedvenc zeneszerzőm, a Lost zenéje etalon.

A legjobb vizuális effektus díjat a Transformersnek adnám, szinte fotorealisztikus a látványvilága.

 

A legjobb film díját szerintem a No Country for old men viszi el, elég nagy a hype kritikai és nézői körökben egyaránt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelölteket elnézve drukkolok a 3:10 to Yuma jelöléseinek, és a No Countryban a negatív szereplőnek. Az American Gangster is hatalmas film, de amikben jelölve lett, sztem nem azokban emelkedik ki a tömegből. Crowe-t sajnálom hogy nem jelölték, utobbi időben nagy kedvenc lett! A Charlie Wilson's War jelöléseiről nem tudok nyilatkozni, azt a filmet holnap nézem meg. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az Amerikai gengszter és a No country... van megnézésen, amint vége a műkori eb-nek (azaz jövő héten nézem őket ):hmm: Mit ne mondjak, van kinek drukkolni, szép mezőny, bár sok mindent nem láttam. Sajna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Depp inkább kapjon majd a Public Enemies-ért :hmm:

Ó, nekem mindegy, csak szívesen látnám már, amint egy picit őt is kitüntetik, még ha igazából nincs is ennek nagy jelentősége :)

Hmm.. nagyon rémlik a cím, utánanézek, hogy mi ez a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyszerűen hihetetlen.Most olvastam,de nem igazán bírom még felfogni.

 

Meghalt Heath Ledger.Ma találták meg holtan a lakásán.Tök fiatal volt.Ez a hír úgy ütött mint a lórúgás.

 

cikk

Most akartam beírni, sajnos tényleg igaz. Sajnos Jokerként látjuk utoljára. 28 éves volt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leginkább Brandon Lee (Holló 1) és Jonathan Brandis ( SeaQuest DSV, Végtelen történet 2) halálához lehetne hasonlítani az ő halálát. Már ami a fiatal éveiben bekövetkezett sorsát illeti.

Csak azz a nagy különbség szerintem, hogy Brandon esete balesetként lett elkönyvelve, Jonathan és Heath pedig saját kezüleg tettek a halálukról. (ha jól tudom persze) Ami nem csökkenti a tényt, hogy tragikus. Főleg, mert szerintem tehetséges fiatal volt mindegyik, és jobb sorsot érdemeltek volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azz a nagy különbség szerintem, hogy Brandon esete balesetként lett elkönyvelve, Jonathan és Heath pedig saját kezüleg tettek a halálukról. (ha jól tudom persze) Ami nem csökkenti a tényt, hogy tragikus. Főleg, mert szerintem tehetséges fiatal volt mindegyik, és jobb sorsot érdemeltek volna.

Igen, nem is a halál okával szerettem volna összefűzést keresni, hanem azzal, hogy mennyire fiatalok voltak és még előttük állt az élet nagy része.

Mióta Jeames Dean meghalt valahogy minden újabb fiatal színészhalálesetnél az ő neve "került előtérbe", vagy majd valaki felhozza az ő esetét. Egy kiindulópont volt ő sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nem is a halál okával szerettem volna összefűzést keresni, hanem azzal, hogy mennyire fiatalok voltak és még előttük állt az élet nagy része.

Mióta Jeames Dean meghalt valahogy minden újabb fiatal színészhalálesetnél az ő neve "került előtérbe", vagy majd valaki felhozza az ő esetét. Egy kiindulópont volt ő sajnos.

Hát igen. És volt nemrég mégegy, Brad Renfro, akire talán az ügyfélből lehet emlékezni. Sok fiatal, akik nem mindig tudtak mit kezdeni azzal hogy híresek lettek, és ez gyakran végzetes dolgokra sarkallta őket. River Phoenix ugye szintén egy tipikus példa erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. És volt nemrég mégegy, Brad Renfro, akire talán az ügyfélből lehet emlékezni. Sok fiatal, akik nem mindig tudtak mit kezdeni azzal hogy híresek lettek, és ez gyakran végzetes dolgokra sarkallta őket. River Phoenix ugye szintén egy tipikus példa erre.

Viszont könnyen lehet, hogy Ledger halálának nincs is köze ahhoz, hogy ő hogy állt hozzá a sztársághoz... a New York Timesnak nemrég be is vallotta, hogy alvási zavarai vannak, amire egy Ambien nevü erős altatót szedett. Sajnos ez a gyógyszer még normális szedésnél is nagyon igénybe veszi a szervezetet -föleg a szivet és a halálakor pont ezt a szert azonositották benne. Nagyon könnyen lehet, hogy baleset történt és ő egyáltalán nem akart meghalni....

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kizártnak tartom az öngyilkosságot.Mint ahogy Bomarr is említette az alvási zavarait, van hogy csak 2 órát aludt egy éjszaka.Beakart rugni egy jót, de kábult állapotban nem tudott józanul gondolkodni és bevett egy-néhány altatót.Van egy lánya is, amitől mégjobban kételkedek abban hogy önszántából dobta el az életét.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.