Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát pedig érdemes totál szélesvászonban szemezni a szétszakadt húscafatokkal. :)

Na persze ha a te gyomrod nem bírja....:)

 

 

Oszt a film után nem ám hadonászni a nyeletlen bicskával, mint anno a nyó'cvanas években! :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előre is bocs, hogy két véres húscafat közé beékelek egy kis érzelmet :) , viszont láttam a Vágy és vezeklést, és megpróbálok kedvet csinálni hozzá, ha valaki még nem látta.

Hát senki ne várjon felemelő történetet (ez talán egyébként is sejthető, úgyhogy leírható), viszont olyan szinten zsigerekbe hatoló a film, hogy én a végén nem kaptam levegőt. A többit már csak saját felelősségre...

 

Az elején a fojtott és elfojtott vágy volt az, gyereké és felnőtté, ami elementáris erővel sugárzott át vászonról, a film második felében pedig az értelmetlen szenvedés feletti bánat, amihez csak csak csatlakozni tudott a háború eleve értelmetlensége. Bomarr és Karrde már a fórumtalin mondták, hogy a vége nagyon jó - hát tényleg az volt, az rakta fel az i-re a pontot.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hey, volt ám érzelem a Ramboban is. :P Láttad volna a nézőket akik örömújongásba törtek ki amikor spriccelt a vér. :P Ezt Bomarr is megerősítheti, lásd alább. :D

 

 

Amúgy a közelmúltban megnéztem két újabb lemaradásomat, név szerint a Tűzben edzett férfit és a Starsky és Hutchot. :)

Tony Scott hűen hozta a formáját és kicsit idegesítően is hatott a klippszerű vágásával, de azért a film értéke nem csökkent. Remek sztoriszál, jó színészi játékkal, főleg ami a kislányt illeti.

A másik film meg hihetetlenűl jól szórakoztatott. A két lökött hozta amit várni lehet tőlük, sőt, kiegészítve egymást még nagyobbat dobtak a feelingen.

Feeling.

Azok a hetvenes évek! :D Nagyon jó volt.

És remek volt a tiszteletadás az egykori sorozatfőszereplőknek is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vágy és vezeklés (Pildi, egyetértek azzal, amit írtál):

Azt hiszem, azt beszéltük a fórumtalin, hogy totál átvágott a film azzal, hogy a végére minden rendbe jön. Legalább is én 100%-ig hittem ebben, míg az idős Briony interjújából ki nem derül, hogy meghalt a nővére és a szerelme. Valóban remek lett a vége.

No igen, a véres filmek közé befér némi más stílus is :)

A napokban én is láttam pár filmet, egyik nap összekapom magam, és írok róluk "fejenként" két sort :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem látod a kép alját? Le lett kicsinyítve. :D:)

Bazz, hogy lehet Rambot tenyérnyi monitoron nézni??? :P Tessék vásznon nézni, vagy kivárni a DVD-t :P Így a vérfolyamok csak erecskéknek tűnnek majd. :)

Akkor ez nékem is szól mert én is monitoron néztem. :D

Nemtom hogy csinálták de én még olyan tiszta képű és hangú kalózvideót még nem láttam. Mintha DVD rip lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit vétek monitoron nézni az még a Cloverfield. Meg ne tudjam, hogy itt sokan "lealacsonyodtak" a monitorstirölésre. :)

Én ennél már csak mélyebbre süllyedhetek. :)

Lehet hogy a TDK-t már moziban nézem meg de ha sokkal később adják a Szolnok Plázában mint Pesten akkor leszedem mert sokat utazgatni nem akarok egy film miatt. Azok a marhák a Clovert és a Rambót se nyomják még.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült megnéznem a Rambót. Ütött rendesen! :) Tényleg a nyolcvanas évek klasszikus akciófilmjeit idézi a film felépítése. Már az ötödik perc után azt érezzük, hogy egymagunk is legyaknánk az egész burmai hadsereget, bár csak adnának egy géppisztolyt. A többi pedig hab a tortán. Az elején pökhendi kopasz kommandós vezérről kiderül, hogy a legtökösebb harcos a vidéken...de a többiek se kezdők! Rambo pedig....tényleg az a csúcspont, amikor lassított felvételen felemelekdeik a derék burmai harcos mögött, és elkezdi gyakni a népet. :)

 

A buzi főnök halála is tetszett! Méltó véget ért, bár én azt hittem, hogy kiheréli Johny, és feldugja a se**ébe a cuccot. :D De azért a bélkiontás miatt se csalódtam. A kopasz kommandós meghalt? Ugye nem!!! A végén még mozgot kicsit.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeredményben én csak a kis Dexteres csajban csalódtam. Azt hittem ő is összeszedi magát és minimum tökönrúgja az egyik burmai ürgét. :D De erre föl csak síkítozott és megbújt a kis gyáva. :)

Ezek után szerintem már Dex elmondhatja neki valójában mit is csinál! Nem hinném, hogy akár fel is kapná rá a fejét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után szerintem már Dex elmondhatja neki valójában mit is csinál! Nem hinném, hogy akár fel is kapná rá a fejét. :)

Legfeljebb majd hívja Rambót ha Dex mészároskodni akar. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezelől szerintem a felhőkarcolók úgy elrohannának mint a huzat. :o

Sajna csak a lény feje ennyire impozáns. A szörny többi részét nem sikerült annyira jól eltalálni mint ahogy a filmben volt. De mindazonáltal rusnya egy féreg. :o Talán az eddigi legrusnyább szörny ami filmben eddig feltünt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este lecsekkoltam a Sweeney Toddot, remek film volt :D Á, még egy ilyen vérgőzös végű filmet alig láttam :o

Kb. a film közepénél jöttem rá, hogy a koldus a feleség.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.