Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én most nagyon remélem, hogy a Transformers sikeres lesz. Még ha nem is a legjobb film kategóriájába sorolnám, de annyi szent, hogy mint látványfilm az első helyen lenne. :clap:

 

Nem tudom mi akar lenni ez a " Még nem látott nyári film" dolog, mert ugye a Vasembert más levetítették külföldön is. Indynél szerintem meg elírtak valamit és a negyedik részre utaltak.

 

Minden esetre a Vasember tuti befutó a szórakoztató filmek közül, ha szerepelne a John Rambo azt az év kellemes csalódásai közé tenném, de a legtutibb mozi élmény az még így év közepe felé is a Cloverfieldé volna. :(

Remélem jövőre jelölik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül ez a díjátadó inkább a vicces és kedves kategóriákról ismert, de azért csípem, szórakoztató, mint a legtöbb jelölt film :)

Na nézzük (még ha többet nem is láttam, de én ezekre szavaznék):

Film: orrhosszal (vagyis pocihosszal :D) Juno

Férfi alakítás Denzel W

Női alakítás Ellen P

Gonosztevő Johnny D, mert ő a kedvencei közé tartozik, Javier Bardemet meg nem csípem, pedig remek színész :P

Komikus szintén Depp, mivel ez egy vicces díjadó :(

Legjobb verekedés legyen Matt Damoné, azt az egyet láttam :P

Legjobb csók Potter 5, hadd kerüljön be az is, egyébként nem számít :clap:

Újonc, hát nem tudom, maradjon az az egy, akit láttam Megan Fox

Még nem látott film nálam az Indy 4 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sokkal több értelme van ennek a díjkiosztónak. Ez már tényleg a közönség, a fizető közönség -aki elmegy, kifizeti a filmet - ízléséről szól. Nem annak a sok begyepesedett öreg....áhhhh......nem csípem az Oscart, kész. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tennap este újra megnéztem a Vasemberkét.

Azon a két magyarul pofázó mukin mindig szakadok. :roll:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakis erős idegzetűeknek!

"Milyen módon próbálnak védekezni a film internetes terjesztésével szemben? [Janos80]

 

- Nem védekezünk. Én nem védekezem. Szerintem nem is lehet

"

 

 

Pedig azt hiszem, ők megtalálták a tutibiztos módját az illegális letöltés elleni védekezésnek.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig azt hiszem, ők megtalálták a tutibiztos módját az illegális letöltés elleni védekezésnek.....

Az biztos, én még nem is láttam a neten :clap: (bezzeg az eredeti fenn vam :clap: )

De még a spam-warezlevelek listájában sincs benne.

 

De persze, a film jó, ahogy az úr megmondta, ennyi ember biztos téved, és a warezek is csak azért nem méltatják semmire a filmet, mert az olyan jó, hogy így ösztönzik a népet arra, hogy moziban nézzék meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is megnéztem és tényleg elég jó lett. Nekem tetszett!Látványos volt, főleg a vége, és tele volt poénokkal.

Amikor először beindította a rakétacsizmákat...és felkenődött a falra...majd 5 percig röhögtem.

A vége tényleg nagyon jó és látványos volt, sokkal jobb mint a transformers, mert itt látni is lehetett valamit, nem csak a kameraman rángatózását...

Amúgy nekem is tetszett a "Te tudsz magyarul?" :clap: "egyperc, egy perc" :clap: Ismét híresek lettünk...

Szóval ezt hamarosan megint megnézem majd valamikor. :clap:

 

Tennap este újra megnéztem a Vasemberkét.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar spoilerjére

 

Azon kész vagyok amit a terrorista kiabál. Csak úgy pörög a nyelve. :clap: "Hol van kezetek?! Nem hallotok?! Tegye a dolgotok! Mi folyik odabenn?! Mi folyik odabenn?! Kezeket fel!" :D

Meg milyen lazán otthagyja már Tony az életben maradt szarházit a jónépnek: "Tiétek." :clap:

Meg a Robothekusos utalgatások is faszák. :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog spoilerjére ^^ Ironman

Tényleg nagyon állat. Ismét híresek lettünk. :P Bár a SWos vonatkozás jobban tetszett anno. Magyarul beszélő afgán terroristák. :P

A "Tiétek" is elég kemény volt. Előtte szépen áthúzta a falon, utána meg leszedte egy tank. :o:D Kemény! :P Jöhet a 2. rész.

 

Amúgy itt egy kis TDK TV spot!

http://www.youtube.com/watch?v=kGFX-iD_HH4

 

Nem tom rendesen belinkelni, mert letiltották.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Man

Az is mekkora már amikor az elején fényképezkednének. Békejel meg "Szeretem a békét." aztán bumm beléjük. Jól megkapták a békét. :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Man

Nekem egy kicsit fura Nick Fury afro verzióban de ha már Kojak-ből is van egy akkor tőlem nyugodtam jöhet. :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah mi férfiak tartsunk itt egy kis Eyecandyt. :P

Az FHM olvasó szerint a világ legjobb nője, hát ha sztem nem is az...azért a transformersben megdobogtatta a gép szíveket is. :P

Itt van pár Megan Foxos kép az új filmjéből. Nézős lesz!? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.