Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úton van a John Rambo DVD az xpress-től, holnap megkapom!!! A film bemutatása előtt kiröhögtem volna ha valaki azt mondja nekem, hogy az új Rambo film DVD kiadását megevszem eredetiben, sőt mi több, már alig bírok magammal, hogy lássam. :D Pedig így van...szombaton mi lesz itt....szegény szomszédok...előtte betárazok egy rekesz sörrel, aztán hagy szóljon. :) 'GO HOME!'

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, holnap már fent lesz valamelyik, biztonsági másolatokat biztosító oldalon :P Nekem most erre telik. :P

Állítólag nagyon jó a képe, igazi 'anamorph windescreen' , és a hang is rendben van. A végén az a gépágyú hogy fog szólni.... :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: biztos majd ijedeznek, és nem tudják mi van. :)

 

Oldie: engem az extrák is érdekelnek, így annak nagyon örülök, hogy mind feliratos! Remek kiadvány lesz ez ennyi zsozsóért.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: biztos majd ijedeznek, és nem tudják mi van. :P

 

Oldie: engem az extrák is érdekelnek, így annak nagyon örülök, hogy mind feliratos lesz! Remek kiadvány lesz ez ennyi zsozsóért.

Sok ember panaszkodott, hogy igen szegényes a kiadvány. Node az ára az tényleg kecsegtető. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody. Reflektálva a Revisited kapcsán tett kérdésedre :D :

 

Mond csak, Ody. Gondoltad volna úgy egy éve amikor leszóltad Stallonét a kinézete miatt, hogy most a John Rambot fogod éjjel és nappal pörgetni a lejátszódban? :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem Sly kinézetére senki nem szólhat semmit. jelenleg ha jól tom 62 éves, és tömény izom.

Az hogy így néz ki azért van mert még mindig lejár naponta ezdeni.

Azt nem mondom h nem szedhet valamit, de ki nem szed? És itt most nem szteroidra gondolok. Aki kicsit is foglakozik is a témával, tudhatja mikre gondolok. Egy kis kondi sosem árt! :D

Én összetenném a két kezem ha így néznék ki ilyen koromra, de nagyobb az esélyem h...nem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyis sem. :D Az élet megpróbáltatásai, azok készítették ki ennyire. :P

Én úgy vettem észre hogy a filmbeli és a forgatás utáni képeken levő pofázmánya között jó nagy különbség van. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm, amint elnézem a Rambo Blu-ray kiadásán van egy olyan szívemhez közelálló információ, hogy DTS :D

Talán lesz fent a közeljövőben egy olyan hibrid kiadás mint anno a 300 esetében ahol ugye is a DVD-t úgy hozták össze, hogy Blu-rayről konvertálták át a képet és hangot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem Sly kinézetére senki nem szólhat semmit.

A filmen kívülire nem is szólok én semmit.

 

jelenleg ha jól tom 62 éves, és tömény izom.

Nahát! Ezt én is így tudom. Micsoda véletlen. :D

 

Az hogy így néz ki azért van mert még mindig lejár naponta ezdeni.

Ezt én is tudom. Nem is arra célozgattam hogy állandóan tömi magát.

 

Azt nem mondom h nem szedhet valamit, de ki nem szed? És itt most nem szteroidra gondolok.

Annyit lehetett ezt meg azt olvasni az illegális szercsempészéséről amire azt mondta hogy azért kell hogy a filmben jobban nézzen ki hogy már teljesen bezavarják a népet, akár igaz az a hír akár nem. Mivel nekem eléggé elüt a filmbeli képe a normáltól hát arra következtettem hogy vagy valamilyen szertől vagy maszkertól lehet olyan.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody. Reflektálva a Revisited kapcsán tett kérdésedre :D :

 

Mond csak, Ody. Gondoltad volna úgy egy éve amikor leszóltad Stallonét a kinézete miatt, hogy most a John Rambot fogod éjjel és nappal pörgetni a lejátszódban? :P :P

Változnak az idők. John Rambo üt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uwe Boll egy tehetségtelen senkiházi.Nem tudom miért adnak ennek még pénzt.

Szerintem az alábbi trailer remek. Kiváncsi vagyok a filmre. Amúgy meg amit írtál, az inkább tűnik egyen szövegnek mint igazi véleménynek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az alábbi trailer remek. Kiváncsi vagyok a filmre. Amúgy meg amit írtál, az inkább tűnik egyen szövegnek mint igazi véleménynek.

Szerintem hű marad korábbi filmjei színvonalához, az imdb 3.6-os értékelése és az alábbi trailer legalább is ezt sejteti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hű marad korábbi filmjei színvonalához, az imdb 3.6-os értékelése és az alábbi trailer legalább is ezt sejteti.

Az IMDB nem ér semmit. Az alábbi trailerrel semmi baj nincs, ugyanis ez vígjáték. Szerintem vicces is. Persze ettől még a film lehet rossz, de csak azért nem fogom szidni, mert ez a divat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megsasoltam a Fantasztikus négyest....... hát....... ha lehet azt mondan rá, jellegtelen. Groteszk dolog, hogy egy képregény-adaptációnak ronda legyen a grafikája és hogy egy főgonosznak ne legyen kimutatható a színészi képessége. Zene nem tűnt fel. A második része is ilyen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.