Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát a kettőnél biztos jobb lesz. De még mindig erős kétségeim vannak az első részből átvett jelenetek láttán. Ez azért hihetetlenül Z kategóriás megoldás lenne, ha benne lennének a filmben (remélem csak a trailerbe gyömöszölték bele).

Plusz, néha kicsit mintha eltúloznák a dolgokat, főleg a színészek. Bár lehet, hogy az csak a "híradók" elemei, de talán azokat sem kéne elmarháskodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azok híradórészletek lesznek. :) A szatíradologba meg még ezek beleférnek. A lényeg a valós történéseken alapuljon. Rico üvöltsön, dühöngjenek a Moritták és lehetőleg osztják majd az ellent a mecha-k is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, de szemét vagyok. :D Gyerekek, természetesen nem szabad követni a példámat. Tessék szépen kivárni június 25-ét, a megjelenés dátumát a boltokban. :)

Én megvárom. Az AVPR és a House mellé az a harmadik DVD, amit megrendelek, szóval, ejnye-bejnye Oldi. Hát így becsülsz meg egy ennyire szeretett filmet? Kapca lesz pumpával. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megvárom. Az AVPR és a House mellé az a harmadik DVD, amit megrendelek, szóval, ejnye-bejnye Oldi. Hát így becsülsz meg egy ennyire szeretett filmet? Kapca lesz pumpával. :D

Én vettem a fáradtságot és elmentem a moziba megnézni :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én nem vagyok egy íjedős gyerek és ismerem a Cloverfield történéseit percről perce, de asszem a szívemnek nem kellett túl sok, hogy kiugorjon a helyéről amikor a bulihangulat közepén "földrengés" érte a jelenlévőket. :) A Skywalkersound alaposan odatette magát ezzel a filmmel és DVD kiadással, mert bizony a szokványos hangerőbeállításnál nemhogy az én szőnyegemből menekültek ki a porszemek de talán még a fejem fölött pár emeletnyivel is megmozdultak a berendezési tárgyak. :D

Zseniális hangkeverés!

Szinkronnal néztem és leszámítva egy-két érdekes szinkronhangot, nincs ok panaszra, az effektek még Rambo gépágyúját is elhalványítják. :P Pedig az se semmin szól.

Szóval aki elsőként hallgatja az jobb ha kicsit visszavesz a hangerőből már a film elején, ha nem akar üvegeshez menni. :cry:

A kép is amúgy nagyon szép. Élénk színek és a sötét jelenetek is tiszták. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én nem vagyok egy íjedős gyerek és ismerem a Cloverfield történéseit percről perce, de asszem a szívemnek nem kellett túl sok, hogy kiugorjon a helyéről amikor a bulihangulat közepén "földrengés" érte a jelenlévőket. :) A Skywalkersound alaposan odatette magát ezzel a filmmel és DVD kiadással, mert bizony a szokványos hangerőbeállításnál nemhogy az én szőnyegemből menekültek ki a porszemek de talán még a fejem fölött pár emeletnyivel is megmozdultak a berendezési tárgyak. :D

Zseniális hangkeverés!

És erről spórolták le a DTS-t? Hisz magáért kiállt! Nekem még várni kell egy kicsit rá, addig figyelmeztetem a szomszédokat :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És erről spórolták le a DTS-t? Hisz magáért kiállt! Nekem még várni kell egy kicsit rá, addig figyelmeztetem a szomszédokat :cry:

Igen, sajnos lemaradt és még a Blu-ray kiadványon sincs ha jól tudom, szóval nem lehet úgy összehozni a dolgokat mint azt a 300 esetében tették anno. :S Másrészről nincs panasz a Dolby Digitalra mert tökéletes. :) Ha meg kapott volna DTS-t akkor tuti beelőzte volna még a Világok harcát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Cloverfieldet.Rég láttam már ennyire jól megcsinált filmet.Elöszőr tartottam attól, hogy zavarni fog a rángatozó kamera, de teljesen helyénvaló volt.Láttam mindent.Olyan az egész mintha tényleg megtörtént volna.Érezni a félelmet az ismeretlen szörnytől.Beleraktak egy-két a World Trade Center omlásánál látott felvételt is(jön a por), de ez csak hasznára vált a filmnek.Nagyjából minden szereplő azt műveli ami a dolga.A civilek rémültne menekülnek, a katonák meg kőkemények.Nagyon jó jelenetk azok melyben az amerikai hadsereg lövi mindennel amilyük van a lényt(lassan kezdem imádni a U.S Armyt. :yeah: ).Persze azért általam vélt hibák is vannak benne.Pl nem hinném, hogy egy videókamera akkumulátora bírja a 7 órás folyamatos felvételt.

A másik problémája, hogy nagyon rövid, kb 70 perc.

 

10/8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.